EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Dida - Profil | Ne 26.1.2014 13:31:09

U Caspe, za normálního stavu je místo kde právě fotím pod vodou..

    minn - Profil | Ne 26.1.2014 13:26:57

    márty69 >> Jo to máš pravdu, loni se to stalo na podzim taky u nás, kam jezdíme na podzim. Nechali to tam přes noc, přijeli benga a všechno jim vzali. Ale říkalo se, že to bylo na udání. To jsem ale slyšel o jediným případu.

      Prochy - Profil | Ne 26.1.2014 13:26:10

      márty69 >> Dida má pravdu těh hádek je na MRKu dost a tady je to zatím v poho proto jsem ani nedával žádné přístěvky neboď tě hned někdo napadne

        márty69 - Profil | Ne 26.1.2014 13:25:40

        Dida >> sem se raději ani nepřipojoval do diskuze :-)

          Dida - Profil | Ne 26.1.2014 13:21:56

          márty69 >> radši to tu moc nerozebírej, nebo sem vtrhnou mravokárci a zkazí diskusi..

            márty69 - Profil | Ne 26.1.2014 13:01:25

            Red carp >> koukal jsem tu v tydnu na nějakou diskuzi že vybrali poliši někoho blízko caspe jak chytá přez noc a sebrali jim veškerej vercajk ví o tom někdo něco?

              richi69 - Profil | Ne 26.1.2014 12:28:25

              taky jsme to měli trošku vysoko....

                Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:52:05

                škůdce

                  Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:51:44

                  márty69 >> tohle běhání do kopce bylo taky dobrý

                    márty69 - Profil | Ne 26.1.2014 11:48:01

                    Red carp >> tohle bylo na horní pod dratama a loni tam zas bylo vody až nahoru k tomu domku

                      novaroma01 - Profil | Ne 26.1.2014 11:45:43

                      Red carp >> Jo a jestli se nepletu,tak 2007 byl poslední,kdy se na dolní mohlo chytat na kapra.V 2008 to již zakázali.Ttnkrát sme s Pištou poprvé na vábku používali hrozen ouklejí.A nakonec to taky šlo.

                        márty69 - Profil | Ne 26.1.2014 11:43:23

                        hlavně když je záběr a ty nemáš kam jit a musíš to držet všechno nohama:-)

                          Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:40:45

                          márty69 >> O chytání na skalách bychom mohli taky vyprávět :-)

                            Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:39:17

                            novaroma01 >> Urvaná tráva a otrávená řeka byla i v roce 2007. Plavaly tam stovky obrovských kaprů - smutnej pohled.

                              márty69 - Profil | Ne 26.1.2014 11:39:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ja když tam byl poprvé tak jsme chytal ze skal nebylo nikde místo tak jsme byli pět metru vysoko a po cestičce dolu to byl mazec

                                novaroma01 - Profil | Ne 26.1.2014 11:34:37

                                Red carp >> Nepamatuješ si náhodou rok?Já byl někdy kolem 2004 u Hupáka a přijeli tam kluci z Meguinenzi,že je vyhnala plovoucí tráva a hledali u náz azil.Říkali,že to byla naprosto souvislá vrstva,prý se to utrhlo při bouřce a putovalo to přehradou.A co sem teda nezažil,ale vykládal to Pišta,tak snad v 2002-2003 stříkali rákosí u Meginy,proti komárům a otrávili tím hlavně kapry.Tenkrát prý byla hladina pokryta mrtvými rybami.

                                  elhierro - Profil | Ne 26.1.2014 11:29:59

                                  Prochy >> Jasně, zřejmě dle větru. Alespoň že člověk mohl před tím někam ujet.

                                    Prochy - Profil | Ne 26.1.2014 11:29:32

                                    Red carp >> to je rok 2006

                                      Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:29:15

                                      Chytali jsme tady - to byl úlet :-)

                                        Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:25:10

                                        Prochy >> Když jsem byl na Ebru poprvé, tak jsem na spodní přehradě zažil trávu. Ze Cinca to teklo a my se museli střídat ve vytahování trávy, aby jsme neměli domotaný všechny pruty. Měli jsme tam pak hromadu tak na traktorovou vlečku.