Rybniční ryby v akvariu

Zdravím všechny já chovám v 98l nádrži pár okounků cejny,perlíny mřenky. Ale chtěl bych se zeptat kolik ryb do 50l 70l 90l 120l atd. čím je krmit kolik úkrytů, rostlyny atd. Děkuji všem za odpověď. Prosím a pošlete fotky vašich akvarií Děkuji.
Autor diskuse: okoun11 - Profil , 23.1.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: mrkef Profil

Pěn_a - Profil | So 2.5.2020 7:31:17

mrkef >> Moc pěkné. Už bych měl přesunout to akvárko na nové místo, ať ho mohu na zimu zprovoznit. Letos mi to fakt chybělo.

    mrkef - Profil | Pá 1.5.2020 17:45:27

    Sytchi >>
    mražené patentky, nítěnky, gammarus, dafnie. Prodávají to v blistrech
    takže je to v mrazáku dostupné celý rok ...

      Sytchi - Profil | Pá 1.5.2020 16:26:00

      mrkef >> Krásne rybky, síce nepôvodné, ale aj tak. Čím ich kŕmiš?

        mrkef - Profil | Pá 1.5.2020 15:34:35

        dlouho tu nic nepřibylo....tak trocha
        z druhého akvária ....

          mrkef - Profil | So 7.3.2020 6:42:16

          ..

            mrkef - Profil | So 7.3.2020 6:41:42

            něco z poslední doby ...

              mrkef - Profil | So 21.12.2019 6:41:56

              a ještě jedna ....

                mrkef - Profil | So 21.12.2019 6:40:57

                Aktuálně ....

                  mrkef - Profil | Ne 15.12.2019 12:51:48

                  Pěn_a >>
                  já pořád přemýšlím o větším ... ale není ho zatím
                  kam dát ... tak alespoň mám ještě jedno menší s koljuškama :o)

                    Pěn_a - Profil | Ne 15.12.2019 9:37:00

                    mrkef >> Koljuška, krásná rybka. Už mě mrzí že jsem letos bez akvária.

                      mrkef - Profil | Ne 15.12.2019 7:16:24

                      v našich vodách nepůvodní a nevítaní ...
                      leč v druhém akváriu spestření ze severočeské
                      vody .. :o)
                      mě se prostě líbí ...

                        mrkef - Profil | Ne 8.12.2019 19:22:43

                        tak něco novějšího .... rostou jako z vody ... :o)

                          Pěn_a - Profil | Po 25.11.2019 13:36:36

                          mrkef >> Slunku jsem v akváriu měl ale nepřežila, nevím proč.

                            stormandnature - Profil | Po 25.11.2019 8:55:55

                            mrkef >> rasbor je všude jak hnoje.

                              mrkef - Profil | Po 25.11.2019 6:22:13

                              stormandnature >>
                              jo jo ... hořavka je super rybka ... ještě jsem sháněl slunky ... ale
                              nějak na ně nemohu narazit ... místo toho je plno střevličky ...

                                stormandnature - Profil | Ne 24.11.2019 22:08:26

                                mrkef >> krásný hořavky. Taky jsem je měl.

                                  mrkef - Profil | Ne 24.11.2019 20:00:47

                                  něco málo aktuálně ....

                                    mrkef - Profil | St 30.10.2019 5:01:15

                                    milanpindryc >>
                                    to špatně poznává ... a ještě ne moc povedené foto..

                                      milanpindryc - Profil | Út 29.10.2019 18:32:29

                                      Borci nevite co je zac ta rybka uprostred?

                                        mrkef - Profil | Út 29.10.2019 17:40:36

                                        Pěn_a >>
                                        chyba ... budeš muset čučet v zimě na Novu ... třebas :o)