Rybniční ryby v akvariu

Zdravím všechny já chovám v 98l nádrži pár okounků cejny,perlíny mřenky. Ale chtěl bych se zeptat kolik ryb do 50l 70l 90l 120l atd. čím je krmit kolik úkrytů, rostlyny atd. Děkuji všem za odpověď. Prosím a pošlete fotky vašich akvarií Děkuji.
Autor diskuse: okoun11 - Profil , 23.1.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: mrkef Profil

NPěn_a - Profil | Út 29.10.2019 17:17:40

mrkef >> Letos jsem akvárium nezaložil, budu ho v zimě přesouvat na jiné místo v garáži.

    Nmrkef - Profil | Po 28.10.2019 19:45:27

    dlouho tu bylo ticho .... letošní droboť...

      Nmrkef - Profil | Ne 30.6.2019 20:00:32

      Pěn_a >>
      mám nastaveno cca 24° a větráky jedou v tuto dobu skoro pořád .... kupodivu to funguje super ..

        NPěn_a - Profil | Ne 30.6.2019 19:50:25

        mrkef >> Jakou máš teplotu v akváriu? Já musím intenzivně vzduchovat i v jezírcích na zahradě (přes noc). Akvárium jsem zrušil v dubnu a letošní zimu ho asi provozovat nebudu protože budu dělat nějaky stavební úpravy a budu ho přesouvat na jiné místo.

          Nmrkef - Profil | Ne 30.6.2019 19:12:47

          dlouho tu nic nebylo ...
          tak aktuálně "švícko" .. :o)

            NPěn_a - Profil | Po 13.5.2019 18:56:17

            mrkef >> Už jsem to s ním probral přes SZ.

              Nmrkef - Profil | Ne 12.5.2019 12:42:38

              moris >>
              projdi vlákno .... "Pěn_a" ho chová ...

                Nchalmi - Profil | Pá 10.5.2019 16:48:48

                moris >> Jo ho choval a vše co viděl to sežral😂😂😂.. Ale rostl jak sviňa zase..😂😂😂

                  Nmoris - Profil | Pá 10.5.2019 13:28:45

                  Ahoj.Chováte někdo v akváriu úhoře říčního?

                    Nmrkef - Profil | Ne 10.2.2019 11:48:38

                    Pěn_a >>
                    tak to mě naštěstí tolik nerostou ... parma je už dva roky a ještě jeden snad vydrží ... :o)

                      NPěn_a - Profil | Ne 10.2.2019 8:23:37

                      mrkef >> Pěkně rostou. Mě nějak přerůstají úhoři. Koupil jsem je jako rozkrmené monté a po šesti měsících mají přes 30cm. Přes zimu žerou jenom ty granule pro jesetery.

                        Nmrkef - Profil | Ne 10.2.2019 6:30:11

                        dlouho tu nic nepřibylo.....

                          NPěn_a - Profil | Ne 30.12.2018 15:08:47

                          mrkef >> Já si je koupím vždycky na podzim na akvaburze ve velikosti rousnice a na jaře je vypustím do kamarádova rybníka. Rostou neuvěřitelně rychle. Toho nejmenšího nepustí ke žrádlu a tak je stejně velkej jako když jsem ho kupoval.

                            Nmrkef - Profil | Ne 30.12.2018 14:58:58

                            Pěn_a >>
                            hmmm pěkné ... jsou krapet nervní :o)
                            před spoustou let jsem míval jednoho .. odchovaného
                            z monté ... pěkně likvidoval neonky jimiž jsem ho krmil...
                            když byl velký, tak jsem jednou špatně zakryl akvárko ... vylezl a bylo po něm :o)

                              NPěn_a - Profil | Ne 30.12.2018 13:26:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak jsem z dlouhé chvíle natočil krmení úhořů v akváriu. Je to dost nesnášenlivá ryba, která když se chce nažrat napadá všecny kolem sebe, hlavně teda ostatní úhoře.
                              https://www.youtube.com/watch?v=0KmZYRMJoXs&feature​=youtu.be

                                Nmrkef - Profil | St 26.12.2018 20:29:11

                                Pěn_a >>
                                díky ... myslím že je to krmením ...
                                dávám hodně patentky..

                                  NPěn_a - Profil | St 26.12.2018 20:20:45

                                  mrkef >> Pěkné. Hořavky mám taky, ale ne tak barevny.

                                    Nmrkef - Profil | St 26.12.2018 18:54:01

                                    nové ....

                                      NPěn_a - Profil | So 17.11.2018 18:40:04

                                      Vokys >> 400 litrů

                                        NVokys - Profil | So 17.11.2018 18:39:15

                                        pěn_a jak mas velky to akvarium ?