Rybniční ryby v akvariu

Zdravím všechny já chovám v 98l nádrži pár okounků cejny,perlíny mřenky. Ale chtěl bych se zeptat kolik ryb do 50l 70l 90l 120l atd. čím je krmit kolik úkrytů, rostlyny atd. Děkuji všem za odpověď. Prosím a pošlete fotky vašich akvarií Děkuji.
Autor diskuse: okoun11 - Profil , 23.1.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: mrkef Profil

NPěn_a - Profil | Út 13.11.2018 4:26:21

mrkef >> Došel jsem k závěru, že se mi víc líbí akvárium, kde je méně velkých ryb než to co mám teď - hodně malých ryb. Tak příští zimu budu mít už větší ryby. Líp se to pozoruje i fotí.

    Nmrkef - Profil | Po 12.11.2018 19:25:04

    momentka.....

      Nmrkef - Profil | Po 12.11.2018 19:21:19

      Pěn_a >>
      máš to krásné... hlavně ti závidím tu velikost...

        NPěn_a - Profil | Čt 8.11.2018 17:55:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak už se akvárko zaběhlo a je na co v zimě koukat.
        A jedno video nesnášenlivé slunečnice:
        https://www.youtube.com/watch?v=mHU5EDJ9tkQ&feature​=youtu.be

          Nmrkef - Profil | Po 24.9.2018 6:31:21

          Pěn_a >>
          jo jo ... švícko ... u nás se jim říkalo švec ... :o)

            NPěn_a - Profil | Po 24.9.2018 5:01:22

            mrkef >> To je ježdík?

              Nmrkef - Profil | Ne 23.9.2018 20:10:06

              momentka....

                Nmrkef - Profil | Ne 23.9.2018 19:45:43

                Pěn_a >>
                máš to vždycky pěkné ... závidím ti velikost akvárka ...

                  NPěn_a - Profil | Ne 23.9.2018 8:05:16

                  mrkef >> Tak už to akvárko na zimu chystám. Asi bych to nevydržel nemít na co koukat. Teď zhromažďuji co nejvíc druhů ryb a v týdnu to napustím :-)

                    NPěn_a - Profil | So 18.8.2018 19:44:50

                    mrkef >> Budu se dívat na videa z akvária co jsem si natočil dřív :-)

                      Nmrkef - Profil | So 18.8.2018 18:46:48

                      Pěn_a >>
                      a co budeš dělat při dlouhých zimních večerech?? :o)

                        NPěn_a - Profil | So 18.8.2018 18:44:39

                        mrkef >> Já jsem akvárko ještě nenapustil a možná ani nenapustím. V jezírku se mi vytřeli karasi obecní i líni a mám obavy aby potěr nevyletěl čerpadlem když ho budu chtít slovit.

                          Nmrkef - Profil | So 18.8.2018 18:27:18

                          dlouho tu nic nebylo.....

                            Nmrkef - Profil | St 11.7.2018 20:23:54

                            přibyl nový kámoš ... cca 4 cm .. :o)

                              Nmrkef - Profil | St 11.7.2018 19:05:10

                              Cortan >>
                              škeble nemám ... nepočítám s rozmnožováním. Až odrostou, pustím
                              zpět a nachytám nové. Krmím hodně patentkami ... možná proto ty barvy .. nevím ... :o)
                              Parma se také vybarvila. Nechal jsem jen jednu .. ostatní jsem po roce pustil zpět...

                                NCortan - Profil | Út 10.7.2018 20:40:33

                                mrkef >> kurňa, ty hořavky jsou pěkný. Taky je mám, ale ztratily barvu :( Máš tam škeble pro event. rozmnožování ?

                                  Nmrkef - Profil | Út 3.7.2018 18:58:16

                                  něco aktuálního...

                                    Nmrkef - Profil | Po 2.7.2018 18:43:53

                                    Cortan >>
                                    jo jo ... také každý rok pouštím zpět .. minulý týden šli cejni a dvě parmy .. :o)

                                      NCortan - Profil | Po 2.7.2018 17:42:30

                                      dneska doják, šli z akva do jezírka. Ten malý od podzimu kdy měl asi dva centimetry, a ti velcí taky z podzimu, ze 4cm. Vyrostli fakt hodně , a sorry jako za tu přepážku :o)

                                        Nmrkef - Profil | Čt 21.6.2018 18:55:53

                                        Pěn_a >>
                                        já jim v těch hicech chladím větráčky ... stačí to ... jede to na automat..