Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

Nfishryhan - Profil | Út 21.1.2014 11:40:30

mixif >> jaké tam byli například závady na těch šímách ?

    Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 11:25:24

    smike >> mluvil jsem o novýk kusech. Shimana nejsou špatný ale uplně v jiný cenový kategorii...a to už bych raději za ty prachy vzal Foxe debo Daiwu.

      Nsmike - Profil | Út 21.1.2014 10:53:04

      mixif >> solidní Shimano ani Daiwu nebo Penn na kaprařinu za tyhle prachy nový neseženeš.leda by se někdo chtěl zbavit něčeho v bazaru.nebo potom na ebay daiwa emblem s5000t, to jsou držáky

        Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 10:46:07

        Tak sem skouknul recenze snad všech Shiman okolo 2 tisic...a neni to zrovna terno...myslím že je na Tom podobně jako Tica nebo Okuma. Něco lepší,něco horší...v této cenové relaci bych do Shimana nešel. Mám Ticy, a jsem spokojenej. Kdo z vás má Shimano na kaprařinu za cenu 1800. Což je cena Scepteru GTX. Jen by mně to zajímalo. Díkes Šoumeni.

          Nborecrybář - Profil | Út 21.1.2014 10:33:30

          jurasoft >> tak to jsme dva, ale co už :((

            Nfishryhan - Profil | Út 21.1.2014 9:58:11

            jambo >> tak to určitě nejsou

              Njambo - Profil | Út 21.1.2014 9:50:10

              wlcakk >> špatně čteš hochu, navi šímo do 2000 kč. V této ceně je na tom s kvalitou stejně jako všechny ostatní . :-))

                NPIWEK - Profil | Út 21.1.2014 6:40:29

                mixif >> Jojo přesně to jsem si myslel. Díks za info

                  Njohn gramofon - Profil | Po 20.1.2014 21:25:49

                  ja už som ich mal v ruke sú to slušné mašiny majú pekný chod aj veľmi pomalú osciláciu,ináč ryobi robí kvalitné výrobky u nás sa to veľmi nerozširuje myslím túto značku ale prečo to neviem.

                    Nokoun1 - Profil | Po 20.1.2014 21:20:09

                      Njohn gramofon - Profil | Po 20.1.2014 21:13:34

                      wlcakk >> pozri podľa mna keby si si kúpil napr:okumy lomgbow na veľkosti už závisí kde chceš chytať majú ju od veľkosti myslím že to je od 30 do 90 určite nešlapneš vedla sú to skutočne nezmary dokonca ich niektorý používajú aj na lov sumcou a za ten rozpočet čo si písal ich v pohode kúpiš a myslím že aj neakú tú stokorunu aj ušetríš,ja čo mám známych tak jeden ich používa na sumce a má ich asi cca 6 rokov a vyzerajú úplne v poriadku,kúp si ich a nebudeš ľutovať.

                        NSuly - Profil | Po 20.1.2014 21:06:23

                        Gucci >> Na gramatiku jsem negramot, protože jí neřeším, ani u sebe ani u jiných, ale toto?! Jestli je to pravda, zajímalo by mne, jak dopadla reklamace.

                          Nwlcakk - Profil | Po 20.1.2014 21:05:28

                          fishryhan >> Myslím že jasná odpověď tady není... něco si vyberu.. sou tu jak příznivci tak odpurci Ticy a totéž pro shimano.. říkat že navi do 2tis je šunt je kravina.. Můj otec ma obyč navi Spro za 800 a jede na něm už nějaky roky a v poho.

                          Něco z toho vyberu.. (snad =D)

                            NMartan 62 - Profil | Po 20.1.2014 21:04:42

                            Tica Scepter GTX a Shimano Beast Master XTA. Slouží mi už nějakou dobu, na tyhle navijáky si nemůžu nic vytknout...

                              Nchesper - Profil | Po 20.1.2014 21:03:55

                              Gucci >> co bys čekal prostě made in ,,MIVARDI´´
                              ´´

                                NBuldokov - Profil | Po 20.1.2014 21:03:24

                                Mám od Movardi Kairos 6000 a nemůžu si stěžovat

                                  Njohn gramofon - Profil | Po 20.1.2014 20:58:36

                                  nič horšie ako mivardi navijak nepoznám.made in totaly šmejd

                                    NGucci - Profil | Po 20.1.2014 20:56:37

                                    Ahoj.Tak vcera sem bil z kamosema na ribach a kamos mnel uplne nove Mivardi Maximus.Kdyz sme skoncili z chitanim jen tak pro zabavu sme si zahazely z jeho prutama.U vody nikdo nebyl tak to nikomu nevadilo.Asi po 10 hodech doplna ze 60g olovem klekl navijak.Odesel tam zvih civky a i zvuk a navijeni klickou uplne hruza.U uplne noveho navijaku a hned tohle.Po tehle skusenosti bich vibral asi jiny navijak

                                      Nkrusell - Profil | Po 20.1.2014 20:56:30

                                      fishryhan >> Já si myslím že tady proběhlo dost recenzí s různým doporučením.

                                        Nfishryhan - Profil | Po 20.1.2014 20:44:12

                                        wlcakk - >> wlcakku už tu diskuzi nečti navijáky už se tu nereší ,doufám že už sis vybral měj se