- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na kapry okolo 2tis/ks
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.
Díky všem za odpověď
Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?
A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%
B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%
C) Shimano ....39%
D) Okuma ....14%
Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nludis.z - Profil | St 6.4.2016 21:18:02
NLuky61 - Profil | St 6.4.2016 11:06:49
Takový nervák zase nejsem, abych mlátil prutem o zem:)
Nroxtidy - Profil | St 6.4.2016 9:26:50
NLuky61 - Profil | St 6.4.2016 6:23:50
Nmolca - Profil | Út 5.4.2016 16:42:45
NHalen - Profil | Út 5.4.2016 11:45:06
NEwa Farna - Profil | Út 5.4.2016 11:39:34
Nsvaro - Profil | Út 5.4.2016 9:00:50
NLuky61 - Profil | Út 5.4.2016 7:55:04
Navíc za čtyři roky jsem je hrozným zacházením nedokázal zničit, a podle mě se na nich nemá co pokazit...
Ještě je, myslím, model XSA, ten má normální přední brzdu...
NFild@ - Profil | Út 5.4.2016 7:19:11
NModrý šílenec - Profil | Út 5.4.2016 6:39:15
https://www.abos.cz/kaprarina/navijaky/baitrunner/04475-mitchell-avocast-fs-6000-novinka-2015
http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=15214
NLeonin - Profil | Po 4.4.2016 22:41:41
Ntekara - Profil | Út 18.8.2015 6:54:17
NFilip Štefek - Profil | Po 17.8.2015 23:19:30
Ntekara - Profil | Po 17.8.2015 19:23:07
Nryba domácí - Profil | Po 17.8.2015 17:03:29
Ntekara - Profil | Po 17.8.2015 16:59:48
Nsvaro - Profil | Po 17.8.2015 16:56:04
Dvojkľuka je fajn, rozhodne si zvykneš oveľa ľahšie ako na prednú brzdu :D
Nsvaro - Profil | Po 17.8.2015 16:48:07
Ntekara - Profil | Po 17.8.2015 16:19:41
Můj dotaz na majitele Tica scepter - používám bait a obávám se, jestli si zvyknu na přední brzdu. Jaký byl přechod z baitu? Pokud jste samozřejmě neměli i předtím přední brzdu :-)
Dotaz na majitele Shiman - trochu mě odrazuje dvojklička. Jaké s tím máte zkušenosti?
Popřípadně klidně můžete srovnat jednotlivé navijáky.
Děkuji za Vaše názory
NJoohnny - Profil | Čt 31.7.2014 22:27:21
NFild@ - Profil | Čt 31.7.2014 22:25:06
Nsyrus - Profil | Čt 31.7.2014 22:22:28
Ale viděl sem i borce vyvážet přes povolenou brzdu apod..Ti ať se potom nediví,že se jim kroutí vlasec.
NFild@ - Profil | Čt 31.7.2014 22:15:11
Nsyrus - Profil | Čt 31.7.2014 22:05:09
NCappyk - Profil | Čt 31.7.2014 22:02:01
NFild@ - Profil | Čt 31.7.2014 22:00:17
http://www.cadoxfishing.cz/rybarske-navijaky-4/tica-navijak-scepter-gtb-novinka-2013--
NJoohnny - Profil | Čt 31.7.2014 21:56:25
NFild@ - Profil | Čt 31.7.2014 21:51:29
N-bedna- - Profil | Čt 31.7.2014 21:50:56
NJoohnny - Profil | Čt 31.7.2014 21:47:04
NFild@ - Profil | Čt 31.7.2014 21:05:51
Nsyrus - Profil | Čt 31.7.2014 20:57:32
Cívka 6000 je klasická jen míň hluboká jak 10000.
NJoohnny - Profil | Čt 31.7.2014 20:40:02
N-bedna- - Profil | Čt 31.7.2014 15:34:54
Pokud totožnej naviják,prodává pod jinou značkou více prodejců,už i to o lecčemž vypovídá.Je to spotřebka a nehledal bych tam kvalitu.
Nsharks - Profil | Čt 31.7.2014 15:30:22
NCappyk - Profil | Čt 31.7.2014 15:24:47
NJoohnny - Profil | Čt 31.7.2014 13:39:52
Nsyrus - Profil | Čt 31.7.2014 12:09:32
NJoohnny - Profil | Čt 31.7.2014 11:05:17
Ndudoh - Profil | Ne 29.6.2014 17:53:42
berem to, chalani v cine asi niekde urobili chybu.
NKiller.Caha - Profil | St 11.6.2014 12:00:36
Nkabo - Profil | St 11.6.2014 9:15:21
Tenhle naviják se dělá už hodně dlouho a má skvělou historii...
NTi Sento - Profil | Út 10.6.2014 20:22:55
NTi Sento - Profil | Út 10.6.2014 20:21:32
Nminonka292 - Profil | Út 10.6.2014 16:27:04
NPallermo - Profil | Út 10.6.2014 16:26:53
NTi Sento - Profil | Út 10.6.2014 16:03:25
Nminonka292 - Profil | Út 10.6.2014 14:56:18
NTi Sento - Profil | Ne 11.5.2014 20:40:46
NJOP - Profil | Ne 11.5.2014 20:09:25
Když je dotaz na naviják kolem 2 000,- , tak asi tazatel neuvažuje o navijáku za 1k ...
Máte někdo zkušenost s RYOBI PROSKYER NOSE POWER
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/8-1-Cleneni-dle-pouziti/9-2-Kaprove/5/556-RYOBI-PROSKYER-NOSE-POWER
Docela o nich uvažuji jako druhém páru navijáků.
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFan Club navijáků Tica993
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NMikbaits - pikantní švestka534
NKrátkodobá kaprařina x9912
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLov z nafukovacího člunu1187
NZlatá kaprařská malina1332
NMivardi Sada hlásičů MX3336
NSoutok Vltavy a Lužnice386
Kde to žije - kaprařina
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73















