Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

NVanis - Profil | Út 21.1.2014 18:48:03

mixif >> Já mám od shimana dvě ultegry xsb 14000 a jsem naprosto spokojenej. Ticu mám gtx a jsem spokojenej taky, ale za poloviční peníze. Kdyby se autor ptal na naviják do 4000, tak bych byl pro shimano. Ptal se do 2000, tak jsem pro ticu. Řekl bych že je to supr naviják za supr peníze. Tak a teď to schytám od daiwistů:)))))))

    Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 18:44:56

    ctvrtmile >> abbys je mensi...ale tady se srovnava Scepter...znas opravdu kvalitni Shimano velikostne aspon 8000 za cenu 1800 kc? To jsem se ptal. Nemam nic proti Shimanu. Mam Big Baitrunery Lc. Ale ty pouzivam jen na vetsi vyvazku...a to je jinej level...financni...to nemuzes srovnavat se Scepterem. Je jasny ze kdyz budes pouzivat Scepter na 300metrovou vyvazku...nevydrzi to co Bigbaitruner Lc.

      Nctvrtmile - Profil | Út 21.1.2014 18:38:57

      mixif >> Abbys...dobrej,ale dle mého názoru se nehodí na těžkou kaprařinu,na sumce už vůbec...mám je na odhoz,cívky no.3

        Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 18:25:40

        ctvrtmile >> no mne dve Shimana co mam...tak bez zavady...a Tica za 2 roky GEcko a rok GTX bez problemu...vcera tu bylo od jednoho kolegy vyrozumeni...jako Tica=Škodovka a Shimano=Mercedes...a delal bububu...ze se to neda srovnavat...Shimano za cenu Ticy...mas?

          Nctvrtmile - Profil | Út 21.1.2014 18:19:08

          mixif >> proč do vosího hnízda,já mám Ticu i BB LC,a nehádám se sám se sebou,a wlcakk v zadání píše něco o Mivardi,což bych mu tímto chtěl asi rozmluvit...jinak za mě počet závad:Tica 1 problém(dosti závažný)Shimano zatím 0...

            Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 18:00:16

            Vanis >> no pichl jsi do vosiho hnizda...hrdi majitele Shiman ti budou vdecni...jinak Gtx mam 3 kousky a GE dva...i fousace jsem na to vytahl...a ne malyho

              NVanis - Profil | Út 21.1.2014 17:53:04

              mixif >> to mě právě napadlo. Pokud je, tak to ve finále není tak hrozný. I když úsměvný to je. Jinak k tématu, za mě určitě za B.

                Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 17:44:02

                Vanis >> covece...opravdu to bude cizinec...podle jmena

                  NVanis - Profil | Út 21.1.2014 17:25:07

                  třeba je gucci cizinec co tady delší dobu bydlí. Tím by se mnohé vysvětlilo. Čeština není zrovna nejjednodušší jazyk. Ale pokud je to čech, tak máte pravdu, to je mazec:)))))

                    Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 17:21:17

                    syrus >> no jen podotykam...radsi bych drazdil kaprouny...

                      Nsyrus - Profil | Út 21.1.2014 17:18:17

                      Chlapci,buďme tolerantní:)))

                        Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 17:08:34

                        clarence >> mam kolegu. Jednou jsem mu rekl at mi napise seznam veci co potrebuje na jednu vetsi zakazku...no jak rikas. Bylo to asi na A5 stranku. A asi 30 hrubek...hlavne i-y a S-Z

                          Nclarence - Profil | Út 21.1.2014 17:04:03

                          mixif >> To napsat moje děti když chodily do školy tak bych je seřezal a pak bych se šel z toho vožrat.To snad napsal schválnějinak to není možný.J

                            Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 16:59:21

                            clarence >> tak jsem tam napocital 14 hrubek...omlouvam se ze pisu bez diakritiky...ale pisu z telefonu

                              Nclarence - Profil | Út 21.1.2014 16:50:26

                              JoeChains >> Svatá pravda je to hnus velebnosti.J

                                Nsupinna - Profil | Út 21.1.2014 16:42:46

                                JoeChains >> :))

                                  NJoeChains - Profil | Út 21.1.2014 15:36:00

                                  Gucci >> Cloveku, ktery ma takovy "bezchybny" pravopis jako ty, bych zlamal nejen navijaky, ale take pruty a pro jistotu i ruce. :-)

                                    Nfishryhan - Profil | Út 21.1.2014 12:08:00

                                    Petan600 >> přesně tak mněl jsem hodně let starý silstár a shakespeare a ty šlapaly ,ted to stojí zaprd tyto značky

                                      NPetan600 - Profil | Út 21.1.2014 11:58:34

                                      mixif >> Je to tak ,mám ještě Sh.Noris a taky pohoda,jsou to poctivě dělaný navijáky.Škoda,že je Shakespeare dneska jako značka nic moc,ty dnešní výrobky nesou jen to jméno ,ale kvalitu bohužel už ne.

                                        Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 11:52:57

                                        fishryhan >> přečti si recenze...uvidíš sám