Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 20:33:38

Nic chlapy zejtra je taky den. Jdem do pelechu...

    Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 20:28:51

    To né,To jo...Ta

      Nfishryhan - Profil | Po 20.1.2014 20:27:08

      jambo >> vždy beru vše s humorem

        Nkrusell - Profil | Po 20.1.2014 20:26:32

        mixif >> Nic není nemožné - Toyótá.

          Nfishryhan - Profil | Po 20.1.2014 20:21:16

          jambo >> :))))))))))))

            Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 20:19:57

            Chlapy nerozčilujte se...Raději půjdem na kaprouny...dáme pivko...a komu se co posere,tak sem vloží fotku...uvidíme po sezoně...pokud teda hrdí majitele Shiman,přiznají že se jim porouchali bezporuchové stroje

              Njambo - Profil | Po 20.1.2014 20:14:02

              fishryhan >> už toho nech a nelakuj, šímo za 2000 je šunt jako každej jinej.

                Nkrusell - Profil | Po 20.1.2014 20:01:05

                fishryhan >> SHIMANO LC má vůle na kličce od začátku a ten kdo navijáky vlastní to může jen potvrdit. V Normarku p.Lukáš umí vůle takřka odstranit, ale konstatoval mi že to bylo u těchto navijáku normální i když se dle mé zkušenosti vůle při používání navijáku nezvětšovala.

                  Nfishryhan - Profil | Po 20.1.2014 19:48:05

                  krusell >> mněl jsem 3 těžké sezony (300 m zavážky ,skoro každý den u vody ) shimano biomaster koupil jsem ho za 2500 a nebyla tam známka žádného opotřebení ani na soukolí a šlapal furt stejně a skoro bez vůle na klicče. Loni jsem ho prodal a pořád skvěle funguje

                    Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 19:47:31

                    Karhu >> já už krabice nemám. Já mám ještě zlatou 110 ale ty tvoje jsou jak fungl

                      NKarhu - Profil | Po 20.1.2014 19:45:46

                      mixif >> Neprodám,jen se kochám panoramatama :-)

                        Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 19:44:08

                        Karhu >> Tohle je nádhera...co dodat...taky je neprodáš co.

                          NKarhu - Profil | Po 20.1.2014 19:42:31

                          mixif >> Myslíš pořádný stroje? :-)

                            Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 19:40:42

                            Fild@ >> Fil@s - 20.1.2014 19:38:28 >> Sem s ním i vláčel. Kudly okolo 8kilo. Nebo na rybičku. Tam se nemělo co po.,at. Olejíček na šicí stroje a makal zase celej rok. Nikdy je neprodám,jednou to kluk zdědí

                              NFil@s - Profil | Po 20.1.2014 19:38:28

                              mixif >> To byly mašinky, na tu dobu rad vzpomínám

                                Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 19:35:27

                                Pořádnej kolovrátek

                                  Nkrusell - Profil | Po 20.1.2014 19:35:09

                                  fishryhan >> Nemohu s tebou souhlasit, mám shimana LC,GTE,Ultegry a jsou to fakt dobré navijáky.Ale před rokem jsem si ze zvědavosti koupil TICU Scepter GTX a byl jsem mile překvapen za ty peníze. Dle mého úsudku koupit nové shimano za cenu 2000 kč nebude nic moc.

                                    Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 19:32:18

                                    Petan600 >> ohle je Mazlík,tak dneska je to o něčem jiném,každý dělá tak aby prodal za dva roky znovu hned po záruce. Mám doma dva Tokozy. MK100 a MK110 kus železa. Ale nesmrtelný stroje. Tenkrát mně stály 380 a 400kč. je to asi 18let

                                      Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 19:30:26

                                      fishryhan >> Tady se to vždycky zvrtne akorát v hádku...každej má to své.

                                        NPetan600 - Profil | Po 20.1.2014 19:27:01

                                        mixif >> Třeba na tenhle chytám občas já a žádný problem,jsem zvědav jestli dnešní navi,po letech co má tenhle budou šlapat aspon tak ..:-)