Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 14:31:54

Donn79 >> Kolega si Koupil Mivardi New Dynasty. A ten se jim povedl. myslím že je ná úrovni Jrc. Možná i lepší. Ale pruty od nich velmi špatná skušenost.

    NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 14:28:47

    JAMESON BOND >> S tím názorem názorem souhlasím.Taky víc peněz vrazím do navijáku než do prutu.

      NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 14:26:20

      mixif >> Tomu rozumím.Jeto na zkušenostech,já bych do toho třeba šel.Já s Mivardi mám dobrou zkušenost,mám od nich už X let křeslo a drží jak ďábel.A teď mám v plánu od nich kupovat bivak Executive.Ale jak jsem říkal,jeto na každém z nás.Ale ty navijáky vypadají fakt dobře.Byl jsem na ně podívat v jednou obchodě a jsou opravdu velké a dost masivní.

        Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 14:23:10

        JAMESON BOND >> Tvůj názor je správnej...Já Mivardi měl 3 věci. Všechno reklamace. Bohužel. No na GTXku na Tice je super brzda. Po záseku jedna otočka a hurá zdolávačka

          NJAMESON BOND - Profil | Po 20.1.2014 14:20:13

          Mivardi Maximus je hodně dobrej,mám ho jako záložní a používám ho i na sumce,nikdy bych si ho nekoupil ale vyhrál jsem ho na závodech a je to fakt kladivo jediné minus je, že nemá rychlo brzdu,musiš to dlouho štelovat po záběru,když osaháš ticu a tohle tak budeš čumět,jinak já používám FOX Stratos 12000 a to je uplně někde jinde...dobře vyber naviják je důležitější než cokoliv jiného na prutu tolik nezáleží...můj názor

            Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 14:20:12

            Donn79 >> A jsme zase u problému..Mivardi mám jen špatné zkušenosti...

              Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 14:19:12

              PIWEK >> v tom trojůhelníku

                Nkura11 - Profil | Po 20.1.2014 14:14:13

                mixif >> ved prave, kde som pozrel diskusiu o scepteroch tam sama chvala, cize ten navijak isto nebude zly... a ked nechce vela investovat tak toto je ozaj spravna volba, dva rozne cievky, oba kovove, pekny chod, krasny rovny navin.. co viac treba... to nie je vlacak ze s tym clovek korbluje cely den dookola, raz za cas vytiahnut krmelec alebo rybu to tomu navijaku nemoze nijako uskodit a musí sluzit roky..

                  Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 14:13:02

                  PIWEK >> Na noze v trojůhelníku. Měl jsem te Cybernetic GG100. právě v tom seslabeným trojůhelíku. Ten novější model 100R už ten trojůhelník má zalitý.

                    NPIWEK - Profil | Po 20.1.2014 14:06:59

                    mixif >> u tej Ticy ti prasknul v kloubu?

                      NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 14:06:32

                      mixif >> ...a cena taky supr!

                        NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 14:05:43

                        mixif >> Mivardi Maximus,jeho cívka má hodně velkou kapacitu,perfektní naviják.

                        http://www.tropicliberec.cz/predni-brzda/navijak-mi​vardi-maximus-8000-12000

                          Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 14:03:15

                          Donn79 >> Co to je za mašinku

                            NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 14:01:12

                            Docela se mi zamlouvají i tyhle navijáky.

                              Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 13:56:47

                              kura11 >> JAsný kolego..kdybych jim nevěřil..nemám doma 5 kusů

                                Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 13:55:58

                                Donn79 >> Shinana nejsou špatný. Taky tady dva kousky mám...ale starou dobrou klasiku. Kolegovi rozsekal střeva v Big Baitruneru LC 10kilovej Amur. Takže tam byli nějaký problémy už od výroby. Protože to celé prasklo při prokluzu brzdy. No mně taky odešla jedna Tica. Ale Kibernetic. Sumík mi ho normálně urval z Klacku..takže všude je něco. Přeju všem ať maj šťastnou ruku při kupování...

                                  Nkura11 - Profil | Po 20.1.2014 13:54:59

                                  keby tie tici boli nejake smejdy ze to odijde po dvoch rokoch tak nepoviem ale presiel som si tu pred kupov X recenzii a sama chvala.. niektory ich maju tak dlho ako iní shimana, jasne ze shimo bude inde ale je aj cenou kusok inde, na nenarocne chytanie, este k tomu nahadzovanie uplne staci ta tica a za usetrene prachy co by dal do navi a pod. moze kupit krmenie... tica mu urobí tu istu sluzbu akurat usetri prachy... tiez som uvazoval ci neist do shima ale jedno lozisko ma nijak zvlast nepresvedcilo u shimana.. proste sa to musi niekde odzrkadlit..

                                    NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 13:50:47

                                    mixif >> I ty moje GTB 600 vytáhly jesetera 25 kg a v pohodě .-)

                                      Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 13:42:25

                                      Donn79 >> I Ticy jsou poruchový. Taky narazíš na zmetek. U každé značky. Já mám 5 kusů Ticy a sebemenší problém...dokonce i sumíká 27kg. Pár dvacek kaprounů...a makaj jak mají

                                        Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 13:39:25

                                        tenisak1 >> Se nečil chlape,říkám jen svoje skušenosti...3 vykřičníky...drsný