Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

NDonn79 - Profil | Po 20.1.2014 13:31:57

Zdravím
Vlastním navijáky Tica GTB 6000,které tady mají v tabulce nejméně procent hlasů,ale já jsem s nima max.spokojený.

    Njirisyky - Profil | Po 20.1.2014 13:29:36

    Nevím v jaké to bylo diskuzi, ale i shimana jsou poruchove, prý zlaté staré masinky, proti těm novým. Píšu jen co jsem četl .

      Ntenisak1 - Profil | Po 20.1.2014 13:28:42

      mixif >> mel jsem 4x Abbysy a 2 jsem nechal v servisu na nahradni dily. Mam 12 let Shimana BB LC a nikdy jsem nemel problem. Nevim jaky mas zkusenosti ty. A kdyz kouknes na recenze tak nevim proc to vubec komentujes!!!

        Nfishryhan - Profil | Po 20.1.2014 13:28:10

        mixif >> co jsi s nima mněl ? a jaké ?

          Ntenisak1 - Profil | Po 20.1.2014 13:24:56

          ctvrtmile >> myslim ty Abbysy co jsem nechal v servisu na nahradni dily.

            Nfishryhan - Profil | Po 20.1.2014 13:24:32

            Na Ticy už tu bylo dost negatívních recenzí např. oloupaná barva s dotahovacího šroubu na cívce a na kličce,hodně opotřebované soukolí za pár let nebo ůplně rozsypané,zdeformované cívky,navíjení nic moc atd. Shimano zatím nikoho nezklamalo. To svedší o tom že Tica asi nic moc

              Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 13:22:02

              Ale je každého věc...co se mu líbí...Já třeba Shimana dvakrát reklamoval. I to se stává...

                Nmixif - Profil | Po 20.1.2014 13:18:16

                Koukám že tu jsou odborníci na slovo vzaté...Přirovnání Škodovka a Mercedes...By mně zajímalo kolik měl pan kolega Těch Shiman A Kolik Tic. Jen pro zajímvost

                  Nctvrtmile - Profil | Po 20.1.2014 13:01:17

                  tenisak1 >> myslíš ty abbysy,co jsi prodával nedávno v bazaru...???

                    Ntenisak1 - Profil | Po 20.1.2014 12:59:07

                    Suly >> A na co by je asi pouzivali? Na pousteni draku??!!! Prirovnani je to stejne jako Tica a Shimano nebo Skodovka a Mercedes.

                      Ndevilmarcel - Profil | Po 20.1.2014 12:50:06

                      wlcakk - >> zdarec měl jsem Tica Scepter GF 6000 a sou to za ty prachy supr navijáky co vydrží!!nemusel jsem je ještě ani otvírat!jen budu reagovat říkal jsi že teprvě do toho docházíš tak předpokládám že vyvážet nebudeš,protože to by si je zničil ani ne tak samotný naviják ale cívky viděl jsem jak se dokážou zdeformovat vlivem tření a teploty je to jen hliník a ten to nezvládá...já chytám převážně na odhoz a neměl jsem jediný problém!

                        NPIWEK - Profil | Po 20.1.2014 12:38:02

                        Mám Okumu LB60 a naprostá spokojenost.

                          NNeBeroun alias Qwert - Profil | Po 20.1.2014 12:36:55

                          wlcakk - >> koupil jsem Okumu DC60 :-) tak uvidíme a na jaře příštího roku poreferuju :-)

                            NSuly - Profil | Po 20.1.2014 12:25:25

                            tenisak1 >> To jo, ale v jakem poctu, a pochybuju ze je nekdo pouziva na kaprarinu ci rybarinu vubec. Takze prirovnani trochu mimo.

                              Ntenisak1 - Profil | Po 20.1.2014 10:45:18

                              Suly >> V Lidlu se prodavaj taky navijaky a jsou hned vyprodane. Urcite Okuma neni spatna a Tica to je levna kopie Daiwy. Mel jsem Ticy a moc teda nevydrzely!!!

                                Nstrejda16 - Profil | Po 20.1.2014 10:32:51

                                Já osobně mám Tica Dolphin a naprostá spokojenost. Kvalita a vzhled na vysoké úrovni. Za ten peníz je to opravdu top.

                                  NSuly - Profil | Po 20.1.2014 10:29:54

                                  tenisak1 >> myslis si ze tica a okuma prodava jen proto ze je da se rict levnejsi. neprodavaj se spis ty navi proto, ze jsou opravdu funkcni, neco snesou a vydrzej?

                                    Ntenisak1 - Profil | Po 20.1.2014 10:10:30

                                    Radsi bych si neco jeste priplatil a koupil Shimana nebo Daiwy klidne i statsi kousky. Okumu ani Ticu bych ti nedopprucoval. Stejne bys casem kupoval Shimana nebo Daiwy. Nevyhazuj zbytecne penize za levne veci.

                                      Nrosan - Profil | Po 20.1.2014 10:03:36

                                      shimano navi xsb 8000.a všechny ticy a okumy mužou jit do p....e

                                        Nmannnik - Profil | Ne 19.1.2014 22:56:42

                                        Píňas >> prozradis mi prosím, co to je za proutky na tvy fotce ?