Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

NVanis - Profil | Út 21.1.2014 23:07:22

mixif >> ok, kdyžtak se ozvi na sz. Ať ti to hrčí.

    Njohn gramofon - Profil | Út 21.1.2014 22:19:30

    mixif >> my s kamošom si ideme zriadiť na to stroj

      Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:52:57

      Vanis >> ja zase letos v kvetnu pojedu na Sykovec...no popijem to je jisty..a muzem klidne na kaprouny

        NKubac - Profil | Út 21.1.2014 21:38:28

        mixif >> to je téměř jisté :D děti učí rodiče

          Ngombel - Profil | Út 21.1.2014 21:28:58

          mixif >> dík a tiež želám vela pekných chvíl pri vode

            NVanis - Profil | Út 21.1.2014 21:28:34

            mixif >> tak někdy zajeď do brodu až tu budou někde v okolí hrát a popijem a pokecáme:-)

              Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:20:36

              gombel >> taky uz jsme je tu dnes resili...no treba ti padnou do ruky...vetsine tady ne..ale je to kazdeho rozhodnuti...u nas ty recenze nic moc...ale sam vis nejlip co a jak budes chytat...tak at to jezdi

                Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:17:16

                Vanis >> vim jen o Milouskovi..ale osobne jsme se potkali akorat tady u nas...nesl jsem jim bedny..kamos dela Open Air

                  NVanis - Profil | Út 21.1.2014 21:15:25

                  mixif >> mimochodem jsou to taky kapraři, zdenda a miloušek. Znám je dobře.

                    Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:14:35

                    Kubac >> no on delicku 360 proste jednou rukou neda. Aniz by se mu to protocilo...trenovali jsme to neboj...to neni jako my...nebo treba ja...ja to dam prstama...197cm 110 kg. Ale taky kluk povyroste..a bude mne skolit zle...uz se na to tesim...

                      NKubac - Profil | Út 21.1.2014 21:11:55

                      mixif >> asi je to velmi individuální

                        Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:11:04

                        Vanis >> tak to je jedna pisnicka...pumpa...chodim na ne casto

                          Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:09:53

                          Kubac >> no on nema tak velke ruce treba na sceptera. A on musi seknout obouruc...ma 26 kg vysokej hubenej..ale muj...a s baitem to da obouma. S predni ne

                            NVanis - Profil | Út 21.1.2014 21:09:34

                            mixif >> jo, dobrá hudba a dobrý týpci:-)

                              Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:07:52

                              Vanis >> takze Fousatej Hat...ti neco rika...

                                Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:06:56

                                Florish >> mam taky Shimana. Ale nepouzivam je na mensi vody nebo odhoz..jen dlouhou zavazku...treba loni ve Francii a Madarsku. Tady nikde tak daleko nezavazim...

                                  NVanis - Profil | Út 21.1.2014 21:05:39

                                  mixif >> bohužel jo.

                                    NKubac - Profil | Út 21.1.2014 21:05:13

                                    mixif >> já to vidím přesně naopak. Můj názor je, že přední brzda je jednodušší i pro malého klučinu. Nesmí být ale zbytečně volná.

                                      Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 21:04:58

                                      Vanis >> jsi primo Z Havlbrodu?