Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

Npicaso - Profil | St 26.2.2014 15:44:39

to gtb a gtx jsou stejny akorat jse lisi barvou koukam ze je ty ticy ty shitmana valcuji zdar

    NŠpek - Profil | St 26.2.2014 15:41:21

    Jarda Š. >> Jo,tak určitě. SPRO je vlastně značka puvodně plavačky. V tomto s tebou souhlasim... ono asi taky jaký zrovna člověk koupí kus..

      NJarda Š. - Profil | St 26.2.2014 13:55:28

      Špek >> Pokud jde o kaprové, tak s tebou souhlasím, naopak u navijáků na přívlač nebo feeder má dle mého navrch SPRO.

        Nrosan - Profil | St 26.2.2014 13:48:55

        jsou velikostně stejne.

          Nrosan - Profil | St 26.2.2014 13:46:20

          no za 5 tacu jsem koupil shimano navi xsb 7000 a nove ale ultegra je ještě vyšši řada tak určitě budeš spokojen

            NŠpek - Profil | St 26.2.2014 12:53:53

            sporty55 >> Pokud bych měl volit mezi SPRO, a OKUMA. Tak jednoznačně Okuma.. to jsou dobrè kolovrátky. Držej. Ja mám dva,sice né kaprové ale dobre... nekde tady byla na Spro diskuze..

              NČadim - Profil | St 26.2.2014 12:17:17

              sporty55 >>
              Mám Okumu DC 80 a jsem s něma spokojený už čtvrtým rokem bez problému, ale porovnat se SPRO nemůžu, nemám zkušenost

                Nsporty55 - Profil | St 26.2.2014 11:55:35

                Zdravím můžete mi prosím doporučit s těchto dvou navijáku Okuma distance carp 80 nebo Spro incognito 800 který z nich je lepší a proč ?

                  NBlumik - Profil | St 26.2.2014 10:23:35

                  Špek >> Možna by to chtělo založit diskusi,kdo co koupil a spalil se ,teď nevim, jestli tady něco už takoveho na Mrku neni. Musim se podivat.

                    NŠpek - Profil | St 26.2.2014 10:17:14

                    Ahoj.Já jsem postupně kupoval vše z bazaru. A po nějákém čase, se to vše vykašilo.Ušetřil jsem si a koupil shimana biomastry.A jak píšou kluci z bazaru takové věci jako je naviják atd. Nekupovat....

                      NBlumik - Profil | St 26.2.2014 10:11:38

                      Vojtěch >> Přesně tak ,ja taky dokonce 3krat,prvni auto,jednou navi a dokonce na burze gumy na auto -vše vyhozene penize.Už nikdy vice.Všichni tito prodejci nejsou tolerantni a slušni,naopak někteři prostě prodavaj to ,co se jim nelibi ,nehodi a nefunguje jak ma.

                        NVojtěch - Profil | St 26.2.2014 9:59:00

                        Blumik >> máš pravdu z bazarem jsem se vydupal dvakrát, jednou pruty a
                        podruhé auto, takže souhlas s názorem.

                          NSuly - Profil | St 26.2.2014 9:57:33

                          jirisyky >> Spatne ses vyspal co, to se vobcas stava...

                            NBlumik - Profil | St 26.2.2014 9:34:33

                            jirisyky >> To nemam, taky jsem si musel našetřit,,tak nevyskakuj. Psal jsem jasně-když chtěl navi za 2000kč a neměl vic -vzal bych sceptry,rozhodl se takto ,tak je to jeho věc,navic je to od znameho,tak s tim souhlasim. Ať mu dobře slouži. Ale kupovat stare věci,nikdy.Jinač auto mam rok nove,ale na splatky-nove!Vše jsem kupoval, taky postupně.Ještě jednou Ti to napišu-z bazaru nikdy!!!

                              Njirisyky - Profil | St 26.2.2014 8:23:57

                              Blumik >> ne každý má na nové navijaky, či auto, ty zřejmě máš šrajtofli neustále narvanou, že? Sorry co sem napsal, ale mně tyto řeči vždy vytočí.....

                                NBlumik - Profil | St 26.2.2014 8:10:46

                                wlcakk >> Dobra koupě,ale aby jely, tak jak maj za tu cenu.Ja bych osobně nikdy, stare navi nebral.Z bazaru, už vubec ne.Prostě tomu nevěřim.To je jako auto. Každy kupujici to chvali a za dobry penize ,malo jete a nakonec je to pospravovany a přetočeny tachoše.Nevěřim nikomu.Raději nove Ticy sceptry, ale nove.To je muj ,nazor.

                                  Ndaniels - Profil | St 26.2.2014 4:24:09

                                  wlcakk >> dobře jsi koupil velka pochvala :-)

                                    Nwlcakk - Profil | Út 25.2.2014 19:59:00

                                    Tak jsem to vyřešil a kupil ty Shimana Ultegra 14000xsb.
                                    Snad budou sloužit

                                      NLuger46 - Profil | Po 24.2.2014 19:23:00

                                      wlcakk >> To není špatný. Pokud prodávajícího osobně znáš a víš že se k tomu choval dobře. Pokud chceš nový Shimi tak tuším okolo 2500 není špatný Titanos.

                                        Nwlcakk - Profil | Po 24.2.2014 16:42:33

                                        Čaute, po čase se sem vracím ještě s dtazem.. mám nabídku koupit navijáky Shimano ultegra 14000 xsb za cca 5tis/2ks.
                                        Co si o nich myslíte? Není to příliš velké? Mám obyč 3lb (možná 2,75) pruty od Cyry carp.