Naviják na kapry okolo 2tis/ks

Nazdarek lidi. Hledám nějaký naviják na kapry okolo 2000,- za ks (v plánu mám kupovat dva). Nejsem žádný extremista na kapry. Spíše se teď do toho dostávam. Chytám už 2roky kapříky a mám obyč navijáky za 800kč/ks.
Preferoval by jsem s tou překlopovou zadní brzdou (baitrunner) ale není podmínkou. Chci se s vámi teda poradit jaký je nelpeší převod, kolik ložisek je minimum a pod. Co sem si našel u nás v obchodě je Naviják Mivardi Mistral 8000 / 10000.
Spousta z vás jezdí na různé výstavy tak možná víte o nějakých novinkách na tento rok. Takže by jsem klidně počkal.

Díky všem za odpověď
Autor diskuse: wlcakk - Profil , 19.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Co by jste doporučovali za navi okolo 2000,-?

A) TICA Scepter GTB 6000 (1850,-)7%

B) TICA Scepter GTX 9000 (1800,-)41%

C) Shimano ....39%

D) Okuma ....14%

Od 19.1.2014 hlasovalo 417 čtenářů.

NFlorish - Profil | Út 21.1.2014 21:02:17

mixif >> nj... tak to se mě nechce už hledat..)) ale tak když je nekdo zarputilý značkař, těžko ho přesvědčovat... moje GF už toho namotaly ož moc... občas se stalo, že kamen spadl až třeba za 100 metrů... :D

    NVanis - Profil | Út 21.1.2014 21:00:54

    mixif >> a co bych měl znát? Teď jsi mě zaskočil, nevím co máš na mysli:-)

      Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:59:00

      Florish >> to ja vim...ale asi hodinu zpatky si precti od kolegy...to navijeni hruza...no Shimanista

        NFlorish - Profil | Út 21.1.2014 20:56:33

        mixif >> Tak určitě... sceptery jsou kvalitní navi... zvladnou toho hodně..

          Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:56:27

          Vanis >> mne z toho klekne snad pumpa...kdyz jsi z toho Havlbrodu...to musis znat

            Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:54:41

            john gramofon >> no Kamos prodava Big Carpa. Tak jsem loni vykoupal asi 5 kg...a prekvapenost velika...tak jsem zvedavej letos...udelal jsem si vzduchovy lis na 5 kg testa...tak to pujde fajn

              NVanis - Profil | Út 21.1.2014 20:53:43

              mixif >> asi tak prvních 8 let základky:-)

                Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:48:35

                Kubac >> no ja mam 7 letyho kluka. A ten lovi na Okumu Lb60. Pro nej je predni brzda jeste tezka...kdyz ma jizdu...vi ze ma cvaknout dolu a seknout. A ja na baitech taky uz sekal s pridrzenou civkou

                  Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:45:46

                  JoeChains >> to potom jo...jinak to opravdu nebude tim ze je to cizinec...jen asi chybel ve skole...

                    NKubac - Profil | Út 21.1.2014 20:45:13

                    mixif >> na lov volnoběžku vůbec nepoužívám, mám je 3 roky a tenkrát jsem bait chtěl, nevím proč :D

                      Njohn gramofon - Profil | Út 21.1.2014 20:43:59

                      mixif >> tak isto premýšlaš ako ja,aj ja teraz idem válať cca 20 kg chytačiek s kamošom

                        NJoeChains - Profil | Út 21.1.2014 20:43:58

                        mixif >> Mel jsi tam tecku a velky A, tak jsem myslel, ze to je nova veta a to smysl otocilo. :-)

                          Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:42:33

                          Kubac >> ja presel na predni brzdu z baitu...prave z tech Lcecek...a snadno si zvyknes bez baitu...

                            Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:40:47

                            john gramofon >> ja osobne radeji narvu penize do kouli...tetos mam vychytavky od Big Carpu...tak to tak 10 litru stat bude..a kapr to oceni vic jak navi za bura...

                              NKubac - Profil | Út 21.1.2014 20:40:38

                              ahoj, rád bych taky přispěl do diskuse. Co se mě týče, můžu s klidnou duší doporučit naviják SPRO Freeliner LCS 5000. Osobně mám 565, větší jsou už jen 575. Mají baitrunner, ikdyž já bych ho už nechtěl (využívám ho jen na příležitostné povolení vlasce). Přeji dobrý výběr :-)

                                Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:37:15

                                JoeChains >> spatne si to pochopil...ja nemam problem s Ceskym jazykem...vis...

                                  Njohn gramofon - Profil | Út 21.1.2014 20:36:46

                                  hop 10000

                                    Njohn gramofon - Profil | Út 21.1.2014 20:35:29

                                    mixif >> absolútny súhlas, alebo nech skúsi fox stratos 1000 fs ten do 2000kč kúpi myslím

                                      Nmixif - Profil | Út 21.1.2014 20:33:31

                                      JoeChains >> napsal jsem i-y a S-z jinak skoro v poradku...vis?

                                        NVimpy - Profil | Út 21.1.2014 20:32:38

                                        Vanis >> Tu sa vsetci dotahuju o tom ci shimano alebo Ticu a ze to alebo ono je najlepsie... Podla mna su tu dve dobre alternativy a zalezi od toho co chce wlcakk a co jemu bude viac vyhovovat...
                                        ci to bude kompaktnejsi baitrunner na nahadzovanie, alebo vacsia, tazsia predobrzdova TICA... Je to na nom... Ked sa rozhodne si kupit Mivardy, tak si kupi Mivardy a bude to jeho rozhodnutie a vsetci co tu piseme si mozeme o tom mysliet svoje, ale chytat na to bude on...