Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 17:55:39

tak ja mam takove informace

a bude jeste dalsi model :D v cervnu a ten vypada pekne panove :D

    NPedro36 - Profil | Po 10.2.2014 17:55:34

    Píňas >> ja som tam volal ešte pred výstavou kvoli objednávke...bolo mi povedané že momentálne nieje žiadna sada skladom lebo posledné sady čo boli tak poslali na výstavu, tak neviem prečo tam neboli....

      NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 17:51:05

      Pedro36 >> tak to je pulka brezna to je dobry

        NPíňas - Profil | Po 10.2.2014 17:33:02

        Pedro36 >> Škoda že jsi se nezeptal proč nebyli na té výstavě jak slibovali

          NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 17:29:03

          Pedro36 >> aha tka to jo teda no ja jsem se to taky dozvedel no ale ne s cenou .D

            NPedro36 - Profil | Po 10.2.2014 17:24:15

            Pallermo >> volal som do predajne a bolo mi povedané že MF-213 z novým príposluchom budú v predaji asi za mesiac až šest týždnov a sady budú asi o 1 000kč drahšie...

            tu je videorecenzia na nový príposluch...https://www.youtube.com/watch?v=phCZMH8TTKQ

              NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 14:07:58

              Wamp >> hele jako neco na pl strankach asi b rezen nebo tak nejak

                NFigos - Profil | Po 10.2.2014 12:05:49

                Já jsem si koupil od kámoše tyhle a jsou ok.......Sice nějaká německá firma ale jsou ok připoslech do 350m funguje.......

                  Nmeďo1 - Profil | Po 10.2.2014 11:22:21

                  agig >> V to dufam, ze posluzia nejaky ten rok

                    Nagig - Profil | Po 10.2.2014 10:30:23

                    meďo1 >> No výrobce je daiwa tak to snad bude sloužit bez problémů

                      Nmeďo1 - Profil | Po 10.2.2014 10:18:53

                      agig >> Mne ich kolega vydrazil cez Anglický Ebay

                        Nagig - Profil | Po 10.2.2014 10:15:58

                        meďo1 >> ;-) záleží jak si je pošteluješ je fakt že dokážou řvát fest ale to je dobře někdy se to hodí ale důležitý je že jsou vodotěsný a nežerou baterky prostě neni jim co vytknout já jsem si je přivez z německa sehnal jsem je v akci jináč stáli 3500 kč hrozná cena ;-)

                          Nmeďo1 - Profil | Po 10.2.2014 10:09:53

                          agig >> Su podarene, nemohol som si zvyknut na ich prenikavy ton, niekedy ani priposluch nie je treba tak hlasno pipaju :-)

                            Nagig - Profil | Po 10.2.2014 10:06:50

                            meďo1 >>Ahoj já je mám taky 2 plus 1 už je mám 4 roky makaj skvěle žádnej problém a cena 1970 tak že taky OK

                              NDonn79 - Profil | Ne 9.2.2014 23:57:34

                              clarence >> O tom problému jsem už taky slyšel.

                                NWamp - Profil | Ne 9.2.2014 21:56:17

                                Pallermo >> Ahoj, ty tušíš, kdy by ta inovace příposlechu měla zhruba proběhnout a být k mání? dá se to někde, alespoň načíst?

                                  NTaky - Profil | Ne 9.2.2014 21:55:49

                                  clarence >> :-)

                                    Nclarence - Profil | Ne 9.2.2014 21:53:16

                                    Taky >> Aby to nebylo jaký pán takový krám.Jestli budou mít takový servis jako prodejce tak to pěkně děkuji.J

                                      NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 21:50:35

                                      Taky >> Tak ten tam chybí asi víc lidem,hold né každému se to asi vyplatí

                                        NTaky - Profil | Ne 9.2.2014 21:47:40

                                        Píňas >> to nevím:-) třeba před začátkem, a jestli už ho měli v programu, tak ho tam už nechali, třeba :-) každopádně škoda, třeba jako že to bojkotuje sportcarp. Ten mi tam taky chyběl.