Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Píňas - Profil | Ne 9.2.2014 21:43:26

Taky >> Ale na tabuli byl napsanej tak mi neříkej že se to platí až po výstavě :-)))

    Taky - Profil | Ne 9.2.2014 21:41:36

    Píňas >> tak on ten stánek tam není vůbec levná věc.

      Píňas - Profil | Ne 9.2.2014 21:38:12

      Taky >> Myslím že by se hodilo vysvětlení od pana prodejce proč sliboval že tam bude a byl i napsaný na seznamu vystavovatelů a všichni jsme ho marně hledali

        Taky - Profil | Ne 9.2.2014 21:25:54

        Píňas >> je to škoda,taky jsem na ně byl zvědavej.

          Píňas - Profil | Ne 9.2.2014 21:15:30

          Pallermo >> Když já si je chci vzít do ruky a dostat školení s ukázkou nastavení,v to jsem doufal na výstavě ale bohužel pan dodavatel jen sliboval a skutek utek

            Pallermo - Profil | Ne 9.2.2014 20:31:39

            smike >> prave to je ono :D to je treba : :D

              smike - Profil | Ne 9.2.2014 20:30:39

              Pallermo >> pokud nebudou ryby brat, muzes s priposlechem usporadat na brehu diskoteku :-D

                Pallermo - Profil | Ne 9.2.2014 20:22:07

                ja si pockam na toto koupim a vyzkousim jsem na to zvedav vypada to fajne kdo nezkusi tak nepozna :D

                  don Ferrari - Profil | Ne 9.2.2014 20:06:28

                  clarence >> :-), tak to jo, já je mám 3 roky a jsem spokojen,

                    clarence - Profil | Ne 9.2.2014 20:04:16

                    don Ferrari >> To už jsem tady řešil dokonce jsem dával i foto toho závitu ale než jsem to řešil tak jsem je prodal a mám klid.J

                      lucz - Profil | Ne 9.2.2014 20:02:59

                      JOP >> ja je mam 4 roky bez problemu v sade 3+1 za 1600 zatim spokojenost až na to zapínání hlásiče zespodu jinak spokojenost mužu doporučit

                        don Ferrari - Profil | Ne 9.2.2014 20:01:42

                        clarence >> napíšeš na Milfu a pošlou Ti zdarma lepší

                          clarence - Profil | Ne 9.2.2014 19:58:48

                          Donn79 >> Možná nejsou špatný ale mají strašně měkký hliníkový závit.J

                            Donn79 - Profil | Ne 9.2.2014 19:45:49

                            Zdravím
                            Kolega má v plánu kopit si teď Milfa CarpSound VTS 3+1 cena je tam cca 2800,- Značka Milfa mně doprovázel na začátcích mých carp-výprav první dva roky.Neměl jsem s nima žádný problém,obstály v hodně těžkých podmínkách.Mám je dodnes někde zahrabané.Koupil jsem si nové od značky flajzar i s příposlechem.Ale věřím tomu,kdybych do těch mých Milf dal po letech baterii,tak pošlapou jak hodinky.Takže bych se této značky a těchto hlásičů nebál.

                              meďo1 - Profil | Ne 9.2.2014 19:36:30

                              klitosaurus >> Uvidime, co sa z nich vykluje :-)

                                klitosaurus - Profil | Ne 9.2.2014 19:31:01

                                meďo1 >> Měl jsem je taky.Vydrží tě tak 2 roky,pak jdou do kytek.Jednoho dne mě probudila cívka,jak se točí a hlásič mlčel.Postupně se tak stalo s obouma.Jednou hlásily,jednou ne.Nemohl jsem se na ně spolehnout,tak jsem je pohřbil........

                                  čiky - Profil | Ne 9.2.2014 19:30:12

                                  Píňas >> jestli by jsi chtěl to co je na fotce tak mám 3+1 jako záložní,

                                    Z5 - Profil | Ne 9.2.2014 19:25:20

                                    meďo1 >> Kamarád je má s logem Giant fishing, je spokojenej, jen mu vrtá hlavou, kterej koumák dal vypínač mezi pípák a držák swingeru :-))

                                      meďo1 - Profil | Ne 9.2.2014 19:22:26

                                      Kamarat mi zohnal minulý rok tieto signalizatori s priposluchom. Maximalna spokojnost a dosah ma cca. 100 cez prekazky a na otvorenom priestranstve aj vyse 200m.