Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Nclarence - Profil | Po 10.2.2014 18:34:48

Pallermo >> Nepřipadá ti,že ty Poláci mají každý 2 měsíce nový výrobky ale neustále nemají nic skladem?Myslím si,že do Gdaňsku ještě neřiplul kontejner z Číny aby mohli přebalit a prodat.J

    NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:34:33

    foglos >> jo takhle to je LR neco .d to ma flajzar :D

      Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:32:24

      Pallermo >> Právě že ty tam asi nebudou... ten kryt na to nesedí a 3 AAA jsem ještě na hlásičích neviděl.Ja asi vím co tam bude,ale neznám označení té baterie.Je to jako poloviční tužková,akorát 8 x dražší.

        NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:31:01

        Píňas >> no nemuzes vahat ty budou az v cervnu v sezone to ja nove nechci jen chci novej priposlech RGB diodami a moznosti cidla atd. bude behem brezna :D natoci lepsi video jeste mi psal behem tydne a da mi ho do emalu :D

          Ndon Ferrari - Profil | Po 10.2.2014 18:30:56

          Píňas >> ještě ani pořádně, nejsou otestovány ty první a už bude verze 3 :-), než budou k dostání, bude ve výrobě verze 6 :-) Taky jsem je na FF hledal a chtěl si je ošahat, bohužel, už to, na mě nedělá dobrý dojem.

            NPíňas - Profil | Po 10.2.2014 18:27:09

            Pallermo >> No tak to vidíš,žádná sada není na krámě protože všechny byli na výstavě a nikdo jsme je tam nenašli. Jinak ty nové vypadají opravdu dobře,začínám váhat.

              NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:26:40

              slavahagen >> kup si radeji mivardii tyto hlasice ja je mel a nemohu si na ne stezovat

                NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:26:17

                foglos >> jj to mas pravdu me se docela libi vypadaj jak nejaky kopie foxu jinak jako asi budou misto 9 vasi 3 aaa

                  Nslavahagen - Profil | Po 10.2.2014 18:24:32

                  Zdravím,neznáte někdo tyto hlásiče?Vypadají pěkně i cena je příznivá tak o nich přemýšlím.
                  http://www.tomas-carpio.cz/d-delphin-roler-31-bezdr​​atova-sada-hlasicu-3ks-csw-ii-zdarma.html#ca​t

                    Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:24:30

                    Pallermo >> U té nové řady to vypadá,že hlásiče budou mít i jiný zdroj napájení.

                      Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:20:41

                      Pallermo >> Víš jak.jednou si nastavíš nastavení hlásičů a spáruješ to s přímačem a pak už do toho nerypeš.Aspoň já mám takové zkušenosti.Čas od času hejbeš s citlivostí.

                        Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:18:26

                        Pallermo >> Už i zabudované snag ears. To čumím,ale moc se mi nepáčí.

                          NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:17:20

                          foglos >> nevim myslim ze ne jako da se vse vypnout co nebudes chtit je to dobry muzes menit barvy atd tak nevim jako ja myslim ze dobry za ty penize hodne muziky

                            NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:15:23

                            foglos >> hele dela monsterfishing je to mnoho funkci za malo penez myslim si ze za zkousku nic nedam takhle vypadaj vsechny a nejnovejsi model v cervnu se jim celkem povedl

                              Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:12:11

                              Pallermo >> Myslíš,že na úkor těhle funkcí půjde i životnost baterií rapidně dolů?

                                NPedro36 - Profil | Po 10.2.2014 18:09:47

                                foglos >> ja som si objednal ešte ten starší tip...ale musím si chvýlu počkat kým budú skladom a pošlú mi ich....

                                  Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:06:36

                                  Pallermo >> Pěkný to je... Mám doma carpsoundery a asi půjdou z domu.Kdo tyhle mašinky vyrábí?

                                    NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:03:16

                                    foglos >> to je jak nash tam taky vse nastavujes na priposlechu ale tady ne tady nastavujes jen neco myslim ze dobry a novej model vypada uzasne

                                      Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:01:18

                                      Pedro36 >> Už mi tahle řada přijde moc přetechnizovaná.Proč bych měl jako normální uživatel si nastavovat funkce hlásiče,přes příposlech? Je tam už moc věcí co se můžou pos..t . Ten starší tip mě osobně sedí víc.

                                        NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 17:57:51

                                        Dobrý den,
                                        Nový model MF-213 v2 je nyní k dispozici, ale jsme ve fázi výroby, by měla být uvolněna k prodeji až do konce března.
                                        Model MF-213 v3 je také nyní k dispozici by měla být v prodeji kolem dubna.
                                        Kromě toho jsme zavést modul pro kempování auto lampy nebo jiného zařízení, ke kterému se připojujete spolupracuje s modelem v3, bude to nějakou dobu trvat, spuštění / zapnutí: lampa, rádio nebo jiné zařízení, ve kterém pan wmontuje náš rádiový modul. V květnu nebo červnu bude k dispozici navíc detektor pohybu, který bude pracovat s modelem v3!
                                        V červnu plánujeme také představit naše nejnovější ukazatel prodejní MF-2014  (foto v příloze)
                                        V příloze posílám rozdíl mezi v2 a v3 ...