Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 19:20:38

JOP >> máš odkaz?

    Nclarence - Profil | Ne 9.2.2014 19:20:00

    JOP >> Měl jsem ty samé jenom se to jmenovalo Trend 2 roky bez závady prodal jsem je a šlapou dodnes,Jenom se mi stalo,že se začalo loupat (asi od slunce ) na zadní straně to pogumování ale makaly pořád spolehlivě.J

      NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 19:19:17

      čiky >> jenže ta cena je ten problém,jinak bych nehledal kompromis

        NVanis - Profil | Ne 9.2.2014 19:19:05

        JOP >> Já je mám 5 let a bez problému. Loni jsem dokonce vykoupal příposlech. Po vysušení funguje stále stejně. Asi bych do nich šel znovu, za slušnej peníz slušná kvalita.

          NMacros - Profil | Ne 9.2.2014 19:17:58

          vypadaj zajímavě no už tady koluje napodobenina ATTs hahahah takže možná pujdu do nich

            NJOP - Profil | Ne 9.2.2014 19:15:25

            Já si na letošek pořídil typ na obrázku. Četl jsem tu na ně dobré ohlasy a pak jsem navíc zjistil, že je má soused už tři sezony a slouží mu bez jediné chybičky (a že zažily hodně).
            Není to sice Flajzar, ale zpracování ujde (krom vkládání a vyndavání baterie).

              Nclarence - Profil | Ne 9.2.2014 19:13:15

              Píňas >> Viděl si ty ceny za rybařinu na Slovensku?To bych blil to jsme na tom ještě zlatě.J

                Nčiky - Profil | Ne 9.2.2014 19:13:11

                Píňas >> Ahoj, jestli se rozhoduješ tak ti doporučím FLAJZARY, mám( 9tx) je už 2 roky, a bez problémů, dosah příposlechu super(v Letinách od rákosí k Milanovi bez problému), výdrž baterek taky(celou sezonu) potom je pro jistotu na jaře měním. A servis jsem ještě nepotřeboval.A kolega má ATTs a to je taky kvalita,ale za obě bohužel zaplatíš vyšší cenu.

                  NMacros - Profil | Ne 9.2.2014 19:12:11

                  clarence >> nazdar jakej ten pelzer ?? že jde s baráku .Psali jsme si kdysi o vlasci a mám jeden modrej od Tebe hihihi

                    NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 19:11:41

                    LuboO >> Já žiju v Čechách a jsme na tom stejně

                      Nclarence - Profil | Ne 9.2.2014 19:10:11

                      LuboO >> No tak tyhle starosti už za sebou.J

                        NLuboO - Profil | Ne 9.2.2014 19:05:42

                        clarence >> to mas pravdu, ze cena nie je vsetko, bohuzial, musim sa na nu pozerat, lebo by som inak odtrhol detom od ust. To vies, zijem na slovensku...:D

                          Nclarence - Profil | Ne 9.2.2014 18:57:11

                          LuboO >> Cena není vždy všechno,kdyby měl někdo zájem tak mám na prodej fungl nový s plnou zárukou hlásiče Pelzer The Executive 3+1,koupil jsem Flajzary .J

                            NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 18:56:25

                            drvoštěp >> Tak opravdu jsem jsem rád že jsem nebyl jedinej,připadal jsem si jako blázen.Ještě jsem se ptal těch holek co byli na stánku čB13 kde je B14 a nikdo o nich nic nevěděl.

                              NLuboO - Profil | Ne 9.2.2014 18:51:17

                              don Ferrari >> pozeral som na ne, ze je to to iste, len tie Delphiny viem mat za lepsiu cenu.

                                NLuboO - Profil | Ne 9.2.2014 18:48:15

                                clarence >> no to si ma moc nepotesil

                                  Nclarence - Profil | Ne 9.2.2014 18:45:30

                                  LuboO >> Tyto jsem zrovna neměl ale takové Camou od Dolphin a za týden mazaly z baráku za 6 dní baterie v haj.lu příposlech si dělal co chce no hnus .J

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 9.2.2014 18:43:34

                                    Píňas >> Tak to nejsi sám,taky jsem hledal ale marně :(((