Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuboO - Profil | Ne 9.2.2014 18:40:55

stretol sa uz niekto s tymito? spekulujem nad nimi, len mam obavu z napajania, 3x AAA, kolko to vydrzi. Ale zase jednu sadu baterii mozem nosit so sebou ako nahradnu. http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/835​8/sady-s-priposluchom-sada-roler-2-1

    NxDanielS - Profil | Ne 9.2.2014 18:32:19

    Píňas >> spíš Anacondu v pytli..... :-)

      NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 18:28:03

      Pallermo >> docela se mi líbily hlásiče od anacondy ale jinak asi vyhrály flajzary. Nechce si mi kupovat zajíce v pytli.

        NxDanielS - Profil | Ne 9.2.2014 18:22:40

        Já šel do Flajzara. Kolega má starší model, urval jsem mu kolečko. Poslal jsem do servisu, za tři dny to bylo z5 v podstatě za poštovné. Koupil jsem solar TX a maximální spokojenost.

          NPallermo - Profil | Ne 9.2.2014 18:18:13

          Píňas >> jojo a co sis osahal ?

            NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 18:07:39

            Pallermo >> Tak to jsem rád,vypadá to že si objednali plochu a pak se na to vysr..... Docela mě to mrzí,chtěl jsem si je osahat,zato jsem si osahal jiné mašinky. Hold nám to slíbil a skutek utek.

              NPallermo - Profil | Ne 9.2.2014 18:04:59

              Píňas >> no ja jsem to taky nenasel :D takze nejsi sam

                NPíňas - Profil | Ne 9.2.2014 18:00:19

                Pallermo >> Čau,tak buď jsem slepej nebo tam prostě s těma hlásičema nebyl,hledal jsem jak pako,měl to být stánek v hale 2 B14 ale byli tam jen 13 a pak 15 tak mi z toho vychází že tady sliboval že tam bude a pak to asi nevyšlo,Jestli se pletu byl tam někde jinde a jen jsem ho nenašel tak se hluboce omlouvám.Co vy ostatní,viděli jste je?

                  NPallermo - Profil | St 5.2.2014 16:08:57

                  hele bude to k videni na vystave for fishing ty hlasice monster :?

                    NPallermo - Profil | Ne 26.1.2014 10:00:52

                    Kluci kdo jak dlouho mate ty monster hlasice zkusenosti od vody vydrz baterie dosah priposlechu atd

                      NPallermo - Profil | Pá 24.1.2014 21:02:11

                      tak v polsku maji monster hlasice za 2580 kc 4+1 posta 180 kc

                        NBuldokov - Profil | Čt 23.1.2014 19:43:02

                        Fild@ >> Fil@s - 22.1.2014 20:38:17 >> nedá ale mužeš si obědnat dva se stejnou barvou diod , akorát nevím co na to řekne připoslech

                          NFil@s - Profil | St 22.1.2014 20:38:17

                          Dá se u těch MF 213 měnit barva LED? Na některých fotkách v setu jsou vidět každý s jinou barvou, chtěl bych oba stejné.

                            Nbibop - Profil | So 18.1.2014 23:26:53

                            Asi nová móda házet chudáky signalizátory do vody .

                              NRobert1 - Profil | So 18.1.2014 16:29:51

                              prave taky jsme ji tady nekde videl a byl to peknej kousek...chci to jako nahradni..pro mladyho

                                NPíňas - Profil | So 18.1.2014 16:06:25

                                Robert1 >> Já jsem pro ně rozhodnutej a ta fotka toho nového příposlechu byla pod tou na to čidlo ale asi ji někdo smazal,nevím proč ale určitě tam byla.

                                  NPallermo - Profil | So 18.1.2014 13:13:08

                                  Robert1 >> marne budes hledat novej priposlech taky jsem hledal a nenasel ani v polsku :D asi teprve se pripravuje

                                    NRobert1 - Profil | So 18.1.2014 13:09:27

                                    Take se mi libi ty monster fishing..nekde jsme tu videl foto toho noveho připoslechu ale nemohu jej najit?? diky R

                                      Nagig - Profil | So 18.1.2014 12:04:21

                                      Ra0ďas - >> Mám je 4 roky žádnej problém baterky stále původní 9 v počasí všeho druhu žádnej problém prostě jsou opravdu vodotěsný cena 2900 kč neni co řešit ;-)

                                        NPallermo - Profil | So 18.1.2014 11:19:55

                                        Ra0ďas >> a do kterych :? premyslim taky asi a ze objednam z PL