Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Nsmike - Profil | Po 10.2.2014 19:33:43

drvoštěp >> pokazac znamena ukazat;-)

    Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 19:32:32

    Pallermo >> Mohl by si pls tu polštinu překládat?

      Ndrvoštěp - Profil | Po 10.2.2014 19:31:20

      Pochopil jsem dobře, že jim konkurence pokazila hlásiče???

        Nmonsterfishing - Profil | Po 10.2.2014 19:26:59

        smike >>
        Z tego co się orientuje, R. Wator zrezygnował z wystawy FF, z powodu takiego że wszyscy mieli pytać o wersje MF-213 v2 i v3... która jest dopiero zakończona i jeszcze nie sprzedawana, takie mam informacje... Dowiedziałem się jeszcze że miał ktoś pokazać nasze sygnalizatory, osoba która wystawiała się z Deeper... tyle wiem... :(

          Nsmike - Profil | Po 10.2.2014 19:21:53

          monsterfishing >>chcialem zapytac dlaczego niebylo sprzedawcy na FF v Pradze?czy masz jakies info?

            Nmonsterfishing - Profil | Po 10.2.2014 19:16:24

            clarence >> Kolego nie mam co 2 miesiące nic nowego, model MF-213 robię ponad rok i wprowadzam do sprzedaży. Gwarantuje Ci że to co sprzedaje to mam na magazynie na tyle że nie byłbyś w stanie mi tego magazynu wyczyścić do zera! Więc przestań pleść bzdury bo głupoty gadasz a nie wiesz nic o naszej firmie! Milfa to nawet nie leżała obok naszych to inna półka cenowa kolego! Nawet w Chinach :))))))))))))
            Pozdrawiam
            Sebatian

              NPíňas - Profil | Po 10.2.2014 19:00:23

              Pedro36 >> to ti povím už ted-noboli :-)

                NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:54:33

                foglos >> jako nevim kdo skym komunikujete ale clovek co je primo v PL komunikuje ihned . dnes jsem mu psal v 16:51 a v 17:10 jsem mel odpoved posilal jsem pred tydnem dotaz k cvachtovi a ten do ted neodpovedel :D

                  Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 18:52:14

                  Tohle jednání jim moc dobrou reklamu opravdu nedělá.A ten postup ve vývoji je taky trochu zarážející.Ovšem jak to bude fungovat jak má,tak v téhle cenové relaci asi nebude konkurence.

                    NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:50:54

                    clarence >> ne jako tohle vypada fajn ja vim co mas ty :D to si koupim na sezonu 2015 ted musim clun :D

                      NPedro36 - Profil | Po 10.2.2014 18:49:25

                      Pallermo >> tak tomu neverím že budú v Trenčíne na Carp Show túto sobotu...:-)....idem tam tak potom dám vediet či tam boli...:-)

                        NPíňas - Profil | Po 10.2.2014 18:47:38

                        drvoštěp >> dobře ty :-))))

                          Ndrvoštěp - Profil | Po 10.2.2014 18:46:51

                          Stánek byl za rohem :)))

                            NPíňas - Profil | Po 10.2.2014 18:45:43

                            Pallermo >> No to mě nenapadlo,ještě je tady taky Brno. Jestli si s nima budeš psát tak se zaptej kde měli na výstavě stánek,jsem zvědavej co ti řeknou

                              Nclarence - Profil | Po 10.2.2014 18:44:39

                              Pallermo >> Vykašli se na MF i kdyby to dělali v Polsku o čemž silně pochybuji tak stojí za prd všechno,to snad bych si radši koupil Milfu která se dělá u nás a má slušnej servis.J

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 10.2.2014 18:43:28

                                Jestli bude nedej Bože reklamace jako vše ostatní tak -Nééé děkuji !!! A to jsem si je chtěl koupit na FF

                                  NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:41:51

                                  Píňas >> tak trbea budou v trencine na vystave a ne na FF :D

                                    NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:40:21

                                    Píňas >> tak zjistime :D ne

                                      NPíňas - Profil | Po 10.2.2014 18:39:34

                                      don Ferrari >> Je to divný s tou výstavou,nějak mi to hlava nebere,zaplacený místo s pak nedorazí? Zajímavé je že když tady byla ta první diskuze o MF tak se tam ten prodejce ozval za chvíli ale aby tady ted řekl proč jsme ho tam všichni hledali jak blbci-tak to je ticho po pěšině. asi zůstanu u X2

                                        NPallermo - Profil | Po 10.2.2014 18:38:03

                                        clarence >> :o) covece nevim ale pry je vse delane v PL mi nerikej ze ani cvachta nema skladem hlasice