Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

milhouse91 - Profil | Po 10.2.2014 23:50:40

Ra0ďas - >> Zdravím ,tak v této cenové relaci jsem koupil a používám hlásiče 3+1 Executive od Pelzera ,jsou to za ty peníze velmi slušné bitelné mašinky .Mohu doporučit.

    alda2211 - Profil | Po 10.2.2014 23:40:42

    arnošt >> sli ale slza ukapla :-( ahoj

      arnošt - Profil | Po 10.2.2014 23:38:13

      alda2211 >> Ahoj! ;-) A cože to? Delkimy šli z domu???

        alda2211 - Profil | Po 10.2.2014 23:29:36

        arnošt >> to je slovo mam je taky .................o))))))

          arnošt - Profil | Po 10.2.2014 22:07:39

          Píňas >>Asi ti kolego nezbyde nic jinýho,než si koupit pořádný Flajzary! :))))

            monsterfishing - Profil | Po 10.2.2014 21:39:46

            Četl jsem a mnul oči, co mám dělat s jídlem, to není moje věc...
            Dostupnost zboží ve svém obchodě je 100% v Polsku.
            Nevím, co mluvíš s distributorem ve vaší zemi :(
            Všechny modely mají je skladem v Polsku...
            P.S
            Przepraszam administracje mrk.cz ale chciałem wyjaśnić pewne sprawy...
            Pozdrowienia dla Pana Martin-a :)

              Pedro36 - Profil | Po 10.2.2014 20:55:34

              Pallermo >> staršie modely (MF-212c) alebo model MF-213c z príposluchom staršieho tipu?...
              informácia bola odo mna ale na základe telefonátu do pedajne U Čvachty...
              a ešte aj toto majú napísané na stránke...
              ...SADA 3+1 je momentálně vyprodaná.Objednávky přijímáme,ale expedovat budeme až 18.2.

              a to isté je aj k sade 4+1

                clarence - Profil | Po 10.2.2014 20:47:52

                Pallermo >> ok

                  Pallermo - Profil | Po 10.2.2014 20:35:31

                  clarence >> jasny nezapomenu jinak pry maj skladem ty starsi modely takze nevim kde jsou info ze neni skladem

                    clarence - Profil | Po 10.2.2014 20:33:01

                    Pallermo >> Necháme mě ty polský signalizátory nezajímají nikdy si je nekoupím ale štve mne to z principu.Už do republiky nacpali takových šmejdů jedů v potravinách atd.Nekoupil bych si ani polský ponožky prostě je nemusím.Necháme toho už se k této diskuzi nebudu vyjadřovat.Čau Jarda a nezapomeň na ty kolíčky.

                      Pallermo - Profil | Po 10.2.2014 20:28:54

                      smike >> jj

                        Pallermo - Profil | Po 10.2.2014 20:28:16

                        clarence >> polsky neumim ale prekladac ti pomuze :D

                          foglos - Profil | Po 10.2.2014 20:00:47

                          Pallermo >> Pochopil jsem víc když to bylo polski :) :) :)

                            monsterfishing - Profil | Po 10.2.2014 19:59:42

                            Nie znam Czeskiego bardzo mi przykro, chętnie bym porozmawiał, z drugiej strony nie mogę pisać bo administracja portalu usunie moje posty bo jest to traktowane jako reklama... Ale nie mogę czytać jak ktoś opisuje sytuacje które są nie prawdą!
                            Z poważaniem Sebastian K.

                              clarence - Profil | Po 10.2.2014 19:54:00

                              Pallermo >> To bylo hezký to ty sám nebo překladač?

                                smike - Profil | Po 10.2.2014 19:53:54

                                Pallermo >> to prekladal google? :-D

                                  Pallermo - Profil | Po 10.2.2014 19:51:44

                                  clarence >> Dude mám za 2 měsíce není nic nového, model MF-213 dělá víc než rok a zavést pro prodej. To vám zajistí, že to, co jsem prodávat na skladě tak, že byste nebyli schopni mi jasné tohoto časopisu na nulu! Takže přestaňte nesmysly, protože hloupost mluví, a nevím nic o naší společnosti! MILF ani ležel vedle naší cenové police je další kamarád! Dokonce i v Číně, :))))))))))))
                                  pozdravy
                                  Sebatian

                                    Pallermo - Profil | Po 10.2.2014 19:51:21

                                    smike >> Z toho, co jsem si uvědomuje, R. Wator odstoupil od výstaviště FF kvůli tomu, že jsme museli požádat o verzi MF-213 v2 a v3 ... který je právě dokončena a dosud prodal, takže mám informace ... Jsem se dozvěděl, že měl někdo ukázat naše světla, což je osoba, která vyčnívala z Hlouběji ... všechno, co vím ... : (

                                      clarence - Profil | Po 10.2.2014 19:42:25

                                      monsterfishing >> Nerozumím polsky když píšeš něco na český server tak piš česky a když neumíš česky tak si někoho sjednej ať ti přeloží.Myslím si,že když chcete vaše výrobky v Čechách prodávat tak by jste měli někdo z vás naši řeč ovládat.J

                                        drvoštěp - Profil | Po 10.2.2014 19:39:04

                                        Uf, už jsem myslel že to bude v krimi zprávách :)))