Stanování u vody -Sředočeský kraj

Dobrý den o víkend se chystám vyrazit někam na svazovku chytat kapry,mužete mi prosím poradit dobrý revír kde se dá stanovat a chytat přez noc,a ještě jestli se dá stanovat na turyňském rybníku(záplavy) nebo ve (dřetovicích) -Dřetovický potok.Předem děkuji,petruv zdar

borecrybář - Profil | Pá 19.7.2013 9:47:05

Kejml - 19.7.2013 9:33:05 >>ale ano mně je to jasné jen že napsal že jsme v podstatě saláti, tak jsem jen písnul že bivakování je i to když spíš pod hvězdama a nemusíš mít nutně přístřešek. Tento článek jsem četl dříve a i zde na mrku je hromada psaní o tom co se může a co ne. Základem je že jsou dva tábory lidí, jedni jsou proti a druzí pro.

    Kejml - Profil | Pá 19.7.2013 9:33:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      borecrybář - Profil | Pá 19.7.2013 9:21:06

      Paolomaldini >> nechci nic říkat ale i to že si usteleš jen tak pod hvězdama je vlastně bivakování a to taky nesmíš!

        CarpHouser - Profil | Pá 19.7.2013 8:30:40

        Mrknato >> Takže, když pouštím okouny, tak můžu vše? Třeba i někomu nakopat zadek? :o)))

          Rastacarp - Profil | Pá 19.7.2013 8:22:48

          Jestli je na většině Českých revírů zákaz stanování,tak se tam asi nesmí i bivakovat.Proto bych neriskoval a jel bych tam kde se tohle může a byl v klidu .Pořád se tu řeší ta samá písnička o tom co se může a většinou nesmí .V tomhle státě se teho už moc nezmění a a plkáním u klávesnice a v hospodě už vůbec ne .Jsem pro Absolutní dodržování pravidel rybolovu na Českých Vodách .V Řádech a omezeních jsme v Evropě jedničky ,Važme si teho Soudruzi Rybáři

            Mrknato - Profil | Pá 19.7.2013 6:54:30

            terminator >> Když ono to tenkrát vypadalo, že horší to už být nemůže...)))

              Mrknato - Profil | Pá 19.7.2013 6:20:53

              Sven >> Já to vidím pro změnu jinak. RS složením slibu je u revíru chráněna imunitou RS. A proto jí na břehu revíru nehrozí , že by se i jen mohla dopustit zneužití pravomocí osoby úřední. .......) Čo s takým státom, kdě sa všici len jebů.......

              Jinak souhlas, kdo pouští, může vše.

                Paolomaldini - Profil | Pá 19.7.2013 0:07:50

                Saláti, čajíčci nejlepší je spát jen tak pod hvězdama!

                  novas32 - Profil | Čt 18.7.2013 14:57:57

                  Fishky >> :)))

                    Fishky - Profil | Čt 18.7.2013 14:56:39

                    novas32 >> ...a ještě mi ten stan pomůže i rozložit, že? :))

                      novas32 - Profil | Čt 18.7.2013 14:48:14

                      Fishky >> kdyz te predtim pritulkyne zmydli bicikem a budes se moct prokazat viditelnou ujmou na zdravi, i ta nejprisnejsi RS primhouri oko a slituje se nad tebou :)))

                        Fishky - Profil | Čt 18.7.2013 14:45:55

                        novas32 >> tak to bych se s pány úředníky hádal, že nemůžu být potrestán podruhé - s pláčem bych jim vylíčil, jak jsem včera přišel domů zlitý jak zákon káže a zlá přítulkyně mě dneska za trest poslala na celý den k vodě, i když ví, že to nesnáším... a teď když si vlastně vykonávám trest, tak je proti logice aby mě potrestali podruhé... :-))

                          novas32 - Profil | Čt 18.7.2013 14:35:53

                          to Fishky: a budes verejne potrestan :)

                            dada11 - Profil | Čt 18.7.2013 14:35:36

                            Tady to bude zachvíli právní poradna :-). I když mě to taky zajímá "hloubějc".

                              ProchyCR - Profil | Čt 18.7.2013 14:33:39

                              Fishky >> a jestli chceš rozkládat své "nádobíčko" na veřejně přístupném místě vedle stanu a ještě před sexy paní, dopustíš se hrubé neslušnosti a s tím souvisejícím přečinem výtržnictví, případně přestupku proti veřejnému pořádku:))

                                novas32 - Profil | Čt 18.7.2013 14:32:25

                                jeste k tomu odkazu, ktery nize vlozil Sven:
                                doporucuju vytisknout to, co sem vlozil ProchyCR a informace o pozemku, na kterem se hodlate zdrzovat, informace jsou pomerne vycerpavajici, vcetne snimku, o jakou parcelu se jedna - vkladam priklad. z toho je naprosto jasne, jestli tam je, nebo neni nejake omezeni:

                                Vlastnické právo Česká republika
                                Právo hospodařit s majetkem státu Povodí Labe,
                                Způsob ochrany nemovitosti Nejsou evidovány žádné způsoby ochrany.
                                Seznam BPEJ Parcela nemá evidované BPEJ.
                                Omezení vlastnického práva Nejsou evidována žádná omezení.

                                  kritik - Profil | Čt 18.7.2013 14:30:12

                                  Fishky >> Jo, starý vypelichaný Áčko snadno oželíš, ale běknej biváček, brollýčko nebo stan od pana Colemana ?
                                  Ale jinak dobrý :-)

                                    Pvl - Profil | Čt 18.7.2013 14:27:39

                                    Fishky >> Pane vachmajstr ! .... woni jsou hlava :o§) Má to jeden zádrhel, nesmí u vody --poblíž nikdo sedět :o§)

                                      MAXXSKATER - Profil | Čt 18.7.2013 14:26:39

                                      ProchyCR >> Vyčerpávající info, velice Ti za něj za sebe děkuji. :-)

                                        novas32 - Profil | Čt 18.7.2013 14:25:58

                                        kritik >> taky jsem si to ulozil, vytisknu a beru s sebou :)