Stanování u vody -Sředočeský kraj

Dobrý den o víkend se chystám vyrazit někam na svazovku chytat kapry,mužete mi prosím poradit dobrý revír kde se dá stanovat a chytat přez noc,a ještě jestli se dá stanovat na turyňském rybníku(záplavy) nebo ve (dřetovicích) -Dřetovický potok.Předem děkuji,petruv zdar

NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:18:20

lada78 >> Ani nevím.Určitě se bude jednat o něco bez podlážky.To je teď in.
Stan je povolenej jen v případě,že u něj máš zaplacenou popelnici a doklad o tom,že ti chodí 2x týdně úklidový četa vytřepat rohožku.:-)

    NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:18:05

    Krtek11111 >> Tak pro změnu Ty teďka nastartuješ tuhle diskuzi. :-))

      NPvl - Profil | St 17.7.2013 20:17:24

      Krtek11111 >> Konečně rozumný názor .

        Njirisyky - Profil | St 17.7.2013 20:17:23

        molca >> vsude, jen otázka jak dopadnes, az na tebe prijdou

          NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:17:13

          Petr64 >> :-) To už asi né. Leda bys ho přidal jako fotku a pronesl tady něco, že jsme všichni na jedné lodi a tak všechno patří nám všem. =)

            NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:16:58

            MAXXSKATER >> pár článků pode mnou mě nastartovalo:D

              Nlada78 - Profil | St 17.7.2013 20:16:34

              MAXXSKATER >> :-)))

                NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:16:03

                MAXXSKATER >> Někde bych možná vyhrábl pionýrskej šátek.Myslíš že by to mohlo stačit?:o)))

                  NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:15:26

                  Krtek11111 >> "omezovat rybáře" :-) A už je to tady, teďka jsi nalil olej do ohně a může začít teprve ta pravá show.

                    NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:14:30

                    já v tom nevidím problém někde přespat u rubníka!! to by se mělo řešit a ne jak přidávat míry kaprům a nebo o mezovat rybáře:)

                      Nlada78 - Profil | St 17.7.2013 20:14:20

                      Petr64 >> co myslíš,že první přijde? Bivak vs. stan,nebo že porybný říkal že tu můžu v klidu stanovat? :-)

                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:14:06

                        Petr64 >> Když už jsme u té politiky, tak by mohl přijít ještě nějakej komunista, že je všechno všech, aby to pak pořádně rozjelo debatu. :-)

                          NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:13:00

                          MAXXSKATER >> Však sme děti naší zemičky.No néé??:o))

                            NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:12:04

                            lada78 >> Má to ale pomalej start.:-(

                              NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:11:31

                              jirisyky >> To mi připadá jako populistické sliby politiků před volbami. :-)

                                Nlada78 - Profil | St 17.7.2013 20:09:31

                                Petr64 >> tak,tak....vděčné téma tady na Mrku.

                                  NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:06:18

                                  lada78 >> Taky čekáš??:o)

                                    Nlada78 - Profil | St 17.7.2013 19:48:28

                                    a už se to rozjíždí :-)

                                      Nmolca - Profil | St 17.7.2013 19:42:30

                                      jirisyky >> no tak to asi těžko pane kolego to jste vyčetl kde smím se zeptat?

                                        Njirisyky - Profil | St 17.7.2013 13:45:00

                                        chytat muzes vsude a stanovat taky :-D