Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Praseodym - Profil | So 18.4.2026 18:33:02

Rybkin >> bez štrůdlíku a piva to nejde 😎 my jsme za mladých let chodili do baru Pohoda, kousek vedle Synkáče. Naproti byl takový prazvláštní bufet, kde měli snad do devíti večer. Tak jsme tam chodili po pěti kouscích na štrůdlík...

Jééé, ty vzpomínky.

    kubah - Profil | So 18.4.2026 17:52:47

    A já mám posekáno, jdu si dát kousek bůčku a pustím si...

    https://www.youtube.com/watch?v=3mij_pwfbrY

      Rybkin - Profil | So 18.4.2026 17:52:46

      Praseodym >> Zazdil jsem to strudlem s dvouma plzněma

        Rybkin - Profil | So 18.4.2026 17:32:08

        plavan >> Tataráček a sulc taky fajn:-)

          Praseodym - Profil | So 18.4.2026 17:17:39

          Ale řízek bych si tam nedal - sulc, kyselá polévka, Tafel Spitz. Fertig.

            Praseodym - Profil | So 18.4.2026 17:14:58

            Rybkin >> ZÁVIST !!!

              Rybkin - Profil | So 18.4.2026 17:04:22

              plavan >> Přesně tak :-)

                plavan - Profil | So 18.4.2026 16:41:40

                Rybkin >> řízků není nikdy dost ? :-))))

                  Rybkin - Profil | So 18.4.2026 16:33:41

                  Tak jdeme no

                    kubah - Profil | So 18.4.2026 10:21:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bůčková roláda vařená v obalu na tlačenku.
                    Příště bych přidal kousek něčeho zeleného

                      FRANK71 - Profil | Pá 17.4.2026 14:00:05

                      LosPafkos >> zatím jen pomocníci MP.🤦🤣🤣🤔🤔

                        Praseodym - Profil | Pá 17.4.2026 10:02:14

                        LosPafkos >> hlavně duhové energie na Štvanici 😎

                          1Mara - Profil | Čt 16.4.2026 21:00:19

                          kubah >> u nás dělají s ořechy a škvarky :-)) to je žrádlo :-)))

                            kubah - Profil | Čt 16.4.2026 20:31:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            V Táboře jsme objevili pekárnu...

                            Slunečnicový, cibulový a olivový...
                            To je něco ..

                              kubah - Profil | Čt 16.4.2026 20:30:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na skalkách to kvete ....

                                LosPafkos - Profil | Čt 16.4.2026 19:10:23

                                FRANK71 >> až se Pavlík Bémů vrátí na radnici ,budou i tanci😉

                                  FRANK71 - Profil | Čt 16.4.2026 18:44:33

                                  LosPafkos >> to bych potřeboval.😆

                                    LosPafkos - Profil | Čt 16.4.2026 18:22:28

                                    FRANK71 >> 😉

                                      FRANK71 - Profil | Čt 16.4.2026 14:39:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dneska to nebylo špatný.

                                        Červené karty: MV