Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 19:24:52

kožich007 >> přesně tak :) jak nejsou půlmetrový vlny a zakalená voda u břehu , tak to na nechrankách nejde :)

    Nkožich007 - Profil | Út 18.2.2014 18:55:52

    alda2211 >> jo bez toho to nejde, čím je na nechrankách horší počasí tím lépe :))

      NJunior2 - Profil | Út 18.2.2014 13:22:47

      Beila >> Mě už zásoby docházej:-/ Budu se muset letos víc snažit

        NBeila - Profil | Út 18.2.2014 13:18:12

        Junior2 >> Já jsem připraven celý rok....

          NJunior2 - Profil | Út 18.2.2014 12:48:21

          Beila >> To zas bude narvaná udírna co? Doufám,že pak doneseš ochutnat. Minule se ti moc povedli.

            NBeila - Profil | Út 18.2.2014 12:44:58

            Junior2 >> Asi tak hle.....

              NJunior2 - Profil | Út 18.2.2014 12:19:51

              Nerchranka paráda.Je na řízky i na salátek

                N1Mara - Profil | Út 18.2.2014 11:43:03

                chemikln >> No , na tu kvantu lidí podél břehu na N a znám i tací , co jdou na nástražky i 5x denně, chtějí mít čerstvou rybičku ........... prostě tohle je kámen úrazu už od počátku rybek, co se vylíhnou , pak to rabování atd. je další věc .

                  Nalda2211 - Profil | Út 18.2.2014 11:22:20

                  kožich007 >> ahoj presne musi foukat aspon 5m za sekundu a od prunerova :-)))

                    NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 11:01:04

                    těch faktorů bude víc,čeřínkování je jedním z nich

                      Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 10:55:38

                      1Mara >> ano čeřínkování je také problem , ale není to problem jen na nechrankách ale všude,,,jenže proč na ostaních revírech , je populace bílé ryby a okounů 70% obsádky a čeřínkuje se tam taktéž ?

                        N1Mara - Profil | Út 18.2.2014 10:48:31

                        chemikln >> Ono je potřeba si také uvědomit, že čeřínkování podél břehu formou vytažení a následné vyklepání té drobotě ze sítě udělá hlavní paseku na obsádce nové populace ryb, jako je okoun, plotička, atd. Nejednou jsem viděl, kolik takovejch malejch rybek tam zařve jen kvůli tomu, že si pan rybář vybírá a hrabe se v hromadě potěru, kvůli větší plotičce a nebo okounkovi, kterej se mězi tu droboť připletl. Já bych na pár let tam to čeřínkování osobně zakázal, právě proto, aby se populace bíleé ryby a okounů, ježdíků atd. zvedla .

                          Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 10:46:30

                          PoolBilly >> hele to nevím , těžko říci :) taky jsem žádnýho neviděl , ale je tu další možnost , že je žerou štiky a candoši kdž jsou ještě malí

                            NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 10:42:12

                            chemikln >> myslíš,že je tam ještě tolik pstruhů,loni sem neviděl ani jednoho

                              Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 10:37:01

                              PoolBilly >> uvidíme :) hodně jim neprospělo že na ně každej chytal pstruhy na přehradě

                                NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 10:33:45

                                chemikln >> no snad se to s něma zlepší když jim dali míru

                                  Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 10:28:48

                                  PoolBilly >> to máš pravdu okouna jsem tam nechytil ani nepamatuji :)

                                    NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 10:12:46

                                    chemikln >> jj zato okouni a candáti nedostatkový zboží

                                      Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 10:09:01

                                      PoolBilly >> to jo :) kapříků a bolenů tam je stále dosti

                                        NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 10:06:26

                                        chemikln >> a nejen bílé