Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | St 26.2.2014 19:36:51

chlapi ? bude letos od června zase 24 hodinový lov povolen , nebo to zrušej ?

    Nchemikln - Profil | Po 24.2.2014 19:49:03

    alda2211 >> tak to je jasný nejenom bivakáři , ale všichni okolo , není nad to spát pod širákem :) a s někým kdo nemá rybářský lístek , kvuli rozdělání ohně ohraničeného ohně :)

      Nalda2211 - Profil | Po 24.2.2014 19:34:22

      chemikln >> mas pravdu ale bordel nabyl jen od bivakaru........

        Nchemikln - Profil | Po 24.2.2014 17:14:29

        alda2211 >> já jsem zastáncem toho aby se nebivakovalo a to z jednoho důvodu , nechci házet všechny do jednoho pytle, ale bordel všude kolem břehu, poté keře ořezané a přivlastnování místa

          Nalda2211 - Profil | Po 24.2.2014 15:59:29

          chemikln >> stále stejne :-((

            Nchemikln - Profil | Po 24.2.2014 14:22:10

            alda2211 >> hele já myslím, že kromě kempů bude na nechrankách bivakování zakázané :)

              Nalda2211 - Profil | Po 24.2.2014 13:50:38

              chemikln >> presne :-)co bivakybudou?

                Nchemikln - Profil | Po 24.2.2014 12:23:50

                alda2211 >> taky bych to tak viděl :) neočekávám , žádnou sněhovou vodu z hor a na začátku dubna ,by se mohla začít vařit voda :)

                  Nalda2211 - Profil | Po 24.2.2014 10:55:32

                  chemikln >> ja myslim ze teplota pujde rychle nahoru do mesice jsou ve treni :-)

                    Nchemikln - Profil | Ne 23.2.2014 22:22:33

                    alda2211 >> o cejnech to je jasné , minulý rok taky drželi vodu aby se vytřeli a jak to dopadlo :)..ale ještě mají čas , voda je studená ještě

                      Nalda2211 - Profil | Ne 23.2.2014 22:17:57

                      chemikln >> brzo bude voda v krovi a zacnou se tam mlatit cejni a lodickari mrskat candaty v travach u sempry :-(((

                        Nchemikln - Profil | Ne 23.2.2014 22:13:12

                        snížili odtok a už se nám hladina začíná lehce zvedat :)

                          NJunior2 - Profil | St 19.2.2014 8:11:31

                          Beila >> To neni moje,Margyta pěkně kecá to dítě je Deža

                            NBeila - Profil | Út 18.2.2014 21:49:54

                            Junior2 >> Margyta ti vzkazuje že si neposlal ještě prachy na děti, hajzle.

                              NJanCv - Profil | Út 18.2.2014 21:36:54

                              Beila >> Aha tak to jo...:D

                                NJunior2 - Profil | Út 18.2.2014 20:41:32

                                Beila >> Vzádu na fotce vidim Margytu tak jí pozdravuj až jí uvidíš.

                                  NBeila - Profil | Út 18.2.2014 20:34:56

                                  JanCv >> Nás je strašně moc, všichni žíkají mame rády Beila a Beila ma rád ryby.

                                    NJunior2 - Profil | Út 18.2.2014 20:03:17

                                    JanCv >> On má velkou rodinu.

                                      NJanCv - Profil | Út 18.2.2014 19:36:08

                                      Beila >> To to vse snis sam?ja sem si zasoby prestal delat,protoze pak ta ryba neni cerstva kdyz sem ji nestacil snist..

                                        Nkožich007 - Profil | Út 18.2.2014 19:32:21

                                        chemikln >> sedí :))