Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 10:05:10

no ono to je asi potřeba myslím si , že bílé ryby tam razantně ubylo

    NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 9:57:40

    chemikln >> jo přesně tak chystali se podruhý stejně jako předloni

      Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:50:09

      PoolBilly >> ještě v září měli vyrážku ?? na to že se třeli nějak v dubnu jim teda vydržela dlouho nebo myslíš , že by se třeli nadvakrát ?

        NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 9:44:48

        chemikln >> to zatím ne voda je ještě studená,ale loni v září měli ještě třecí vyrážku

          Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:41:36

          PoolBilly >> doufám , že cejni ještě nepujdou do tření :) minulý rok jsem to prováhal a už sem pak nečapnul žádného :D

            NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 9:39:44

            chemikln >> já to ještě o víkendu omrknu abych věděl do čeho jdu a taky vyrazím :-)

              Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:37:14

              PoolBilly >> to by byla paráda :) přemýšlím že si koupím povolenku a taky vyrazím

                Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:36:25

                mamiwata >> tak hodně štěstí :)

                  NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 9:35:22

                  chemikln >> jj to je fakt a příští týden předpovídaj dokonce teploty okolo 15 stupnů

                    Nmamiwata - Profil | Út 18.2.2014 9:33:43

                    chemikln >> jdu to na chvilku zkusit..

                      Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:31:19

                      PoolBilly >> zatím vše vypadá na tu nízkou hladinu , sněhu moc není tak by nemělo razantně stoupat :) radši nízkou hladinu než vyšší ...

                        NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 9:22:34

                        chemikln >> tak to už by údajně nemělo bejt právě naopak,měla by bejt celej rok docela nízko,co sem slyšel,ale znáš to skutečnost může být jiná

                          Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:19:57

                          mamiwata >> počkám ještě 14 dní pokud budou teploty kolem 10 stupnu stale mohli by začít pořádně kousat :)

                            Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 9:18:44

                            PoolBilly >> tak podle mě je lepší , že je voda dole snad se nebude opakovat minulý rok , kdy byla celý rok extrémně nahoře

                              Nmamiwata - Profil | Út 18.2.2014 9:11:49

                              chemikln >> Voda hodně moc dole,přehrada rozmrzlá,včera na chviličku feeder a....zero,ale bylo hezky

                                NPoolBilly - Profil | Út 18.2.2014 9:09:34

                                chemikln >> jj byl jsem tam na kukačku v sobotu,ani se neptej,velkej úbytek vody,coural sem pod rybářkou byli tam tři rybáři,ale ani brnk,ten celej stůl je na suchu všude bláto

                                  Nchemikln - Profil | Út 18.2.2014 8:39:07

                                  zdar chlapi , byly jste již na přehradě ..nevíte jak to tam vypadá ?

                                    Nchemikln - Profil | Čt 23.1.2014 20:18:30

                                    lajdák >>
                                    přesně tak :)

                                      Nlajdák - Profil | Čt 23.1.2014 20:11:36

                                      chemikln >> ono je to dobre...pro ryby urcite

                                        Nchemikln - Profil | Čt 23.1.2014 20:07:12

                                        lajdák >> to věřím :) teď nám to lae nejspíše zamrzne , tak si budeme muset počkat