Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NVYDRA33 - Profil | Po 28.7.2014 20:56:41

Zdenda Zahradník >> Tak to jed na labe tam budeš mít větší šanci na kapra 15+ počítej tak kapři do 5kg a budeš štastnej když chytneš kapra 15+na nechranicích budeš frajer já za 20let mám jednoho 18,7kg a to na podzim né v létě.

    NZdenda Zahradník - Profil | Po 28.7.2014 20:29:46

    Finnnp >> Přemýšlým že bych to tam vybalil a auto nechal v tom kempu. Jinak jsou tam nějací velcí kapři? Četl jsem že by tam měly být i 15 kg- 20+ ale nevím jestli to není kec chytil tam někdo takový? A zavážíš tam jak daleko?

      NFinnnp - Profil | Po 28.7.2014 11:39:56

      Zdenda Zahradník >> Asi myslíš Malé Krhovice.Tak tam se dostaneš autem až k vodě a bivakuje tam kde kdo.Jestli tam,ale chceš mít,ale 100% klid tak místo bivaku použij velký deštník a pod něj lehátko.Auto nech u záplavového patníku který tam bohužel už není.Radím ti dobře,protože to tam hodně rybářů už přehání. Bivaky až u vody a auta hned u bivaku.Veké akce policie a RS jsou tam naspadnutí.Postich je 2000 kč za auto.Jinak rybačka je tam docela dobrá.U břehu to spadne na hloubku dva metry a pak je předlouhá placka která se jen mírně,ale opravdu mírně svažuje.Je to tam,ale spíše o průměrných kaprech.Na Nechranicích jak chceš dobře a klidně zachytat potřebuješ loď a přemístit se na místo které je ze břehu nedosažitelné.V Malých Krhovicích je dobré místo,ale velmi hojně navštěvované.Někdy je to tam stojan na stojanu.

        NWeyce - Profil | Po 28.7.2014 9:32:41

        Candat88 >> Čus hoši, také se tam chystám poprvé, pouze na dravce, má to cenu? Lze tam vláčet z lodi? Popř. vábit? Díky :)

          NZdenda Zahradník - Profil | Ne 27.7.2014 20:20:56

          VYDRA33 >> Právě tam jedeme poprvé tak jestli by jsi mohl navrhnout kam se vydat, Chtěl bych nějaké místo kde není moc hloubka jsme kapraři tak by jsme si to mohli užít. Jinak jsme přemýšlely že by jsme jeli na tu stranu někde okolo té vesnice. Mále vrhovice. Mohl by jsi poradit třeba kam jinam. Nebo jak je to tam s tyčovkou a loďkou ?? Díky moc

            NZdenda Zahradník - Profil | Ne 27.7.2014 19:36:07

            Právě tam jedeme poprvé tak jestli by jsi mohl navrhnout kam se vydat, Chtěl bych nějaké místo kde není moc hloubka jsme kapraři tak by jsme si to mohli užít. Jinak jsme přemýšlely že by jsme jeli na tu stranu někde okolo té vesnice. Mále vrhovice. Mohl by jsi poradit třeba kam jinam. Nebo jak je to tam s tyčovkou a loďkou ?? Díky moc

              NVYDRA33 - Profil | Ne 27.7.2014 19:21:42

              Zdenda Zahradník >> Záleží kam chceš jed ale já používám bivak několik let a nemám problém ale jsou místa kde tě budou buzerovat a pak zavolaj policajty.

                NZdenda Zahradník - Profil | Ne 27.7.2014 18:39:51

                Dobrý den

                můžu se zeptat na to bivakování u přehrady chceme tam jet ale dočetl jsem se že to tam tolerují a pak sem zase četl že za to dávájí všem pokuty, jestli má s tím někdo nějaké zkušenosti mohli by jste mi napsat prosím sem s toho nějakej zblblej. Díky

                  NPoolBilly - Profil | Po 21.7.2014 20:26:59

                  tomisBMW >> víkend tam bejvá docela našláplej teda

                    NtomisBMW - Profil | Po 21.7.2014 20:17:25

                    PoolBilly >> co byli vedle nás tak měli jet dnes domu z druhý strany domorodci ty jsou asi nonstop nevím za nimi byla parta no a co jsem viděl dál tak dva bivaky až k nudapláži spíše jen hodinkovej rybář a koupáči ... byl jsem ze so-ne

                      Nzvědavec - Profil | Po 21.7.2014 19:47:45

                      VYDRA33 >> Je to jednoduché, RS si udělá jednu megapřepadovku, o které bude předem vědět kdo má do pedele díru a pak se do příštího roku budou bušit do prsou jak jsou úspěšní a důslední. Na Nechrankách chytám cca 25 - 30 let, ale od letoška jsem to zabalil, protože už toho všeho mám dost. Raději zůstávám na 10 a 11. Ne že by tu braly více, ale je tu větší klid.

                        NPoolBilly - Profil | Po 21.7.2014 19:26:46

                        tomisBMW >> kolik tam ještě bivakuje lidí

                          NtomisBMW - Profil | Po 21.7.2014 15:23:43

                          Byl jsem nakonec kousek vedle.... pod dubama ? Na břehu kapříci a cejn megalopaták no a dravci zase nic ;-) No a rousnice to tam vůbec nežerou nebo nevím :-D

                            NPoolBilly - Profil | Po 21.7.2014 10:48:37

                            Candat88 >> já vím sám si mi to říkal když jsme se pod čerpačkou viděli a ještě jednou ti k němu gratuluju :-))

                              Nex007 - Profil | Ne 20.7.2014 22:47:03

                              VYDRA33 >> jj byl jsem tam z pátku na sobotu, kousek od potoka, byla tam u potoka krásná romská vesnice, ale prej nedělaj bordel (řekla RS)tak je nechali, ale co ten bordel po nich ?

                                NCandat88 - Profil | Ne 20.7.2014 22:27:49

                                PoolBilly >> Ahoj, ten sumik 180 byl muj, muzes ho videt v moji galerii :-) Vzal to v prave poledne na lína.

                                  NVYDRA33 - Profil | Ne 20.7.2014 21:21:06

                                  Zdar chlapi dnes jsem se byl podívat na přehradě od potoka k policajtum na kontrole a to co se tam děje je do nebe volající samý stan a auto ale příslušné orgány nám řekly že nemájí čas tak by mě zajímalo co dělají když nemájí čas,asi zase vozí pipiny na člunu. No je to masakr :-(.

                                    Nbazilišek - Profil | Ne 20.7.2014 15:14:16

                                    Vrátil jsem se po 3 denní výpravě a dravec na rybičku ani jeden, na přívlač se něco málo podařilo, ale nic co by stálo za zmínku. Přes den spousta se koupajících lidí a velký horko, takže to nic nedělalo, v noci přišlo pár kaprů něco málo přes 50cm, všechno na kukuřici, první noc jsem zkoušel hady, chytil jsem jich za noc 8, začali brát až po půlnoci, poslední přišel po čtvrtý hodině ráno, ale všechno tkaničky, největší 66cm, jinak jak píše Finnnp spoustu rybářů stany, auta až u vody, hlubinná přívlač, večer ohně, hrůza....

                                      NFinnnp - Profil | Ne 20.7.2014 9:09:15

                                      Tak včera ne Nechranicích hukot.Neskutečné množství rybářů.Takřka všechny dostupné fleky obsazeny.Všude stany a auta u vody.