Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

ruzmich - Profil | Ne 24.8.2014 8:29:52

ex007 >> ještě doatz v jaké cca hloubce?

    ex007 - Profil | So 23.8.2014 0:45:05

    ruzmich >> dá se říct, že nic jiného nebere

      carloz - Profil | Pá 22.8.2014 14:38:04

      ruzmich >> voda je + - na stejné urovni viz: http://www.poh.cz/portal/nadrze/cz/index.htm

        ruzmich - Profil | Pá 22.8.2014 14:16:43

        Zdravím jaký je současný stav vody na nechranicích a co Vám tam teď bere? jdou kapři?

          ex007 - Profil | Čt 31.7.2014 20:03:56

          Finnnp >> naprostý souhlas a na ty bojky se pojedu podívat, třeba bych si nějakou vytáhl :-)

            tomisBMW - Profil | Čt 31.7.2014 15:00:22

            Finnnp >> Spousta lidí je prostě blbá a ničeho si neváží .... škoda jen že jsou i mezi námi rybáři :-(

              Chose - Profil | Čt 31.7.2014 12:45:21

              Finnnp >> Musím souhlasit.Spoustu rybářů je opravdu debilů!!! Místo toho, aby byli rádi že můžou s autem tam a tam a mají auto na dohled kuli případným zlodějum,tak to prostě zneužívaj a musejí mýt auta u prdele.Až to znovu zavezou tak bude zase keců ........ Můžem si za to sami.

                Finnnp - Profil | Čt 31.7.2014 11:57:10

                Problém na Nechranicích je ten,že někteří rybáři jsou absolutní hovada.Represe navíc nejsou z hlav ČRS,ale Povodí Ohře.V poslední době přišlo na přehradě k určitému uvolnění a rybáři začali zajíždět autem blíže k vodě.Opět,ale toho vyůžilo pár vykuků a autem zajíždí úplně k vodě kde jsi postaví stanový tábor a auto nechají samozřejmě u tohoto táboru.Třeba minulý týden bylo v Policajtské zátoce 11 aut.Na druhé straně Nechranic v Malých Krhovicích se dá autem také až k vodě a rybáři místo toho,aby si vyložili rybářský cajk a auto schovali do porostů,aby nikoho neprovokovali.Tak auta parkují přímo u prutů.Navíc je tam už asi 10 opuštěných tyčovích bojek.Nikdo se potom nemůže divit,až u příjezdovích cest vyrostou nové zátarasy a že tam určitě vyrostou.Spalovací motory by na nechranicích měli být povoleny za určitých podmínek.To znamená do určitých KW a s ekologickýma náplněma.

                  VYDRA33 - Profil | Út 29.7.2014 20:39:22

                  ex007 >> Zcela souhlasím já ho používám hlavně na Labi a supr ale je to veliký problém dostat povolení na nechranice.

                    ex007 - Profil | Út 29.7.2014 20:37:07

                    VYDRA33 >> já rozhodně jsem pro povolení motorů, zákaz je nesmyslný a životu nebezpečný

                      VYDRA33 - Profil | Út 29.7.2014 20:34:50

                      kary.com >> Řešíš tu motor ale měly by se řešit jiné věci jinak muj motor už pár rybářu zachránil když přišla bouřka a elektrika jim byla prd platná.

                        VYDRA33 - Profil | Út 29.7.2014 20:28:09

                        kary.com >> Jasně když máš povolení mužeš mít benzínák.

                          ex007 - Profil | Út 29.7.2014 20:11:44

                          kary.com >> ta cesta do zátoky je na černo vyjetá a nikomu asi nevadí že se tam jezdí autama, až jí přeorá vyjedou okamžitě novou

                            kary.com - Profil | Út 29.7.2014 20:00:08

                            Poton se zase budou lidi divit až se všude navezou hromady a nebo se cesty přeorají a budou se vybírat pokuty. Nejvíc zase budou naříkat ti co porušují co se dá. Fakt bych se bavil, kdyby jezedák přeoral cestu do policajtský zátoky :-))))

                              ex007 - Profil | Út 29.7.2014 19:56:22

                              kary.com >> s benzínem se nesmí, stejně jako se nesmí biwakovat, vábit sumce, atd., ale nikdo nic nedodržuje, jinak pod krhovicema je zelená voda, ale to teď všude

                                kary.com - Profil | Út 29.7.2014 19:37:11

                                VYDRA33 >> Ono už se smí na Nechrankách s benzínovým motorem?? :-))))

                                  VYDRA33 - Profil | Út 29.7.2014 19:21:20

                                  Zdravím pánové tak jsem se právě vrátil z přehrady byl jsem provětrat benzínák a člun a co jsem viděl mě docela dostalo v kampu skoro nikdo ale mimo kemp je to samý stan a auta za prdelí být policajt tak mám skvělé prémie aspoň na pul roku dopředu je to hnus co se tam děje za poslední roky.

                                    Zdenda Zahradník - Profil | Út 29.7.2014 1:43:59

                                    Finnnp >> Taky u nás na západě je to to samé samý malý kapři ale mezi tím se občas dá něco chytit. Vím že meka to určitě né to já rád jezdím na pálavu v září ale jinak chceme si trochu odpočinout a kdyby sme tam chytili nějakýho většího kapříka budeme jenom rádi. No ještě uvidíme ..

                                      Finnnp - Profil | Út 29.7.2014 0:00:37

                                      Zdenda Zahradník >> Na větší kapry v létě na Nechranice nejezdi.Větší kapři se chytají až tak v říjnu a to na dost špatně přístupných místech.V Krhovicích jsi zachytáš,ale malé ryby.Zavážet tam můžeš,ale nebude to nic platné je tam placka dlouhá několik stovek metrů.Nechranice nejsou Kaprařská meka.Kaprů je tam sice dost,ale že by někdo chytil Kapra nad 20 kg jsem neslyšel.Navíc tam je letos veliká násada Kaprů kolem 40 cm kteří sežerou úplně všechno.

                                        drvoštěp - Profil | Po 28.7.2014 22:07:45

                                        Já tam chytil 60ku a místní mě chtěli udělat králem :)))