Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

PoolBilly - Profil | Pá 18.7.2014 17:46:51

tomisBMW >> budˇ tomu říkaj vodamíle nebo rybářka jestli myslíš tohle místo

    tomisBMW - Profil | Pá 18.7.2014 17:39:41

    PoolBilly >> Normálně na hlavním přítoku na řece.Nevím jak se tam tomu přesně říká :-) Sumík už je dobrej ;-)

      PoolBilly - Profil | Pá 18.7.2014 17:31:34

      tomisBMW >> pouze 3 boleny nej měl 65,takže nic moc,ale před týdnem jsem mluvil s jedním známým co tam byl přes noc tak se mu povedl sumík 180 to už je kus, u kterýho přítoku ty hady myslíš

        tomisBMW - Profil | Pá 18.7.2014 13:47:09

        Máte už někdo nějakého dravce co stojí za zmínku ? Já ne :-) Mám ještě nějaké rousnice jdou na přítoku hadi ?

          bazilišek - Profil | Ne 13.7.2014 14:14:48

          drvoštěp >> takže pořád to samé, taky jsme měli 6 prutů na dravce a nic jen ti kapříci

            drvoštěp - Profil | Pá 11.7.2014 20:01:19

            Teď od 19.15 do 19.40 kapr 45 ,50,47 vše na kuku

              drvoštěp - Profil | Pá 11.7.2014 18:53:55

              Od minulé soboty 8 prutů,z toho dva na dravce 24h a nic.Kapři vše okolo 40.Já jsem chytil na kouly 60cm.Údajně letošní rekord.Teda podle domorodců.

                chemikln - Profil | Pá 11.7.2014 17:36:01

                bazilišek >> hladina jde zase nahoru ....rybám to vubec nesvědčí :)

                  bazilišek - Profil | Pá 11.7.2014 16:04:59

                  Nevíte někdo, jak teď jdou dravci? Chci to příští týden na ně zkusit, jestli to má vůbec cenu, co jsem zkoušel do teď tak vůbec nic

                    JanCv - Profil | St 2.7.2014 21:41:32

                    carloz >> Ok, příští týden to prubnu..Díky.:)

                      carloz - Profil | St 2.7.2014 12:17:24

                      JanCv >> Když ho vidíš tak je velice pravděpodobný že i on vidí tebe.. Udělej to tak aby tě neviděl, musíš být co nenápadnější, pak je jedno co mu tam mrskneš, protože to vezme s důvěrou..

                        chemikln - Profil | Po 30.6.2014 23:38:37

                        nestačí ho vidět ,,,záleží na mnoha okolnostech,ale na to si musíš přijít sám , délka návazce, velikost nástrahy atd...věř že někdy i bublina je na nic ,,,ale chce to zkoušet i absurdnosti :)

                          JanCv - Profil | Po 30.6.2014 20:17:42

                          carloz >>Díky oběma, a když ho vidím tak teda rohlík z hladiny?

                            carloz - Profil | Po 30.6.2014 17:43:03

                            JanCv >> musíš koukat kde práská do rybek (většinou je to na stejnem míste, hned nekolikrát v jiistém časovém intervalu) pak už jen nahodit a nebýt viděn bum a je tam :)

                              chemikln - Profil | Po 30.6.2014 10:57:43

                              JanCv >> To velmi záleží na jejich náladě , jak zrovna mají chut ,,,přeci jen maso se musí něčím zajíst , ale rohlík pořád taky není dobrej

                                JanCv - Profil | Ne 29.6.2014 23:36:02

                                chemikln >> Zdravím, mohl by ste prozradit jak chytáte ty boleny? vláčka nebo na bublinu na rohlík? Díky..

                                  drvoštěp - Profil | Ne 29.6.2014 7:25:07

                                  hantís >> jedu pristi tyden.dcera se uz nemuze dockat.ja budu v kempu pirana

                                    PoolBilly - Profil | So 28.6.2014 22:29:39

                                    hantís >> tak to ti přeju je lepší jít spát utahanej z ryb než jak v.l z čehokoliv jinýho :-)

                                      hantís - Profil | So 28.6.2014 20:58:40

                                      dnes na přehradě nehorazná rybařina kapřici šli na hod a uplně na vše chyceno asi 30kusu a plno jich spadlo jdu spat totálně unaven

                                        PoolBilly - Profil | Pá 27.6.2014 13:19:49

                                        chemikln >> ještě prosím ne,musímdát lodˇ na vodu,i když tedˇ hlásí dost deštivej tejden,takže by mohla jít nahoru