Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 19:21:12

chemikln >> je to od tušimic,jede se směrem k těm pstruhovejm sádkám

    Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 19:16:01

    PoolBilly >> a to je z jaké strany od kadaně nebo od tušimic ???

      NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 19:12:32

      chemikln >> to ne tam je dlouhá mělčina,musel bys popojet výš proti proudu až na vodamíle,tam se vypravím já taky

        Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 19:09:57

        PoolBilly >> to tam kam jezdím asi nebude :D:D

          NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 19:05:54

          chemikln >> no připravovat se můžou,ale voda se ochladila na mělčiny je brzo,spíš zkusit jinde na těch 3-5m tipuju,musí se nejdřív posilnit

            Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 18:56:51

            PoolBilly >> za chvíli by měli být ve tření , tak by mohli najíždět do mělčin a rozproudit kapříky :D:) v neděli zkusím asi k potoku a v pondělí do vadkovic :)

              NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 18:53:19

              chemikln >> no loni jich bylo hafo to si nemůžu stěžovat,zato letos je to bída ne a ne na ně narazit

                Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 18:49:22

                PoolBilly >> mě se vyhejbaj už několik let :D

                  NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 18:47:26

                  chemikln >> jo letos se mi taky vyhejbaj,jen musím ještě pořešit kam na ně,ty změny počasí sou moc prudký chjo :-))

                    Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 18:42:38

                    PoolBilly >> přesně tak :) snad to probudí kapříky a cejny i kdž já na ty cejny mám smůlu:D

                      NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 18:13:30

                      chemikln >> taky to mám v plánu,mělo by bejt líp

                        Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 18:05:10

                        PoolBilly >> také tě zdravím ne ne nebyl jsem kdž jsem viděl počasí tak jsem před noční radši spal :) pojedu v neděli a v pondělí asi :)

                          NPoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 17:13:45

                          chemikln >> tak tak lze se pouze domnívat, byl si dnes lovit a zdravím tě

                            Nchemikln - Profil | Pá 18.4.2014 17:06:22

                            PoolBilly >> bohužel do tohodle moc nevidíme

                              NPoolBilly - Profil | Čt 17.4.2014 20:49:59

                              chemikln >> taky se to dá takhle zdůvodnit

                                Nchemikln - Profil | Čt 17.4.2014 18:01:28

                                PoolBilly >> minulej rok byla smůla že díky oprav jedné turbíny nemohli odpouštět více :)

                                  NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 20:30:05

                                  chemikln >> jen jestli to bude pouze letos

                                    Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 20:27:38

                                    PoolBilly >> no letos s tím moc dělat nemůžou

                                      Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 20:27:07

                                      slavahagen >> doufejme

                                        Nslavahagen - Profil | St 16.4.2014 20:06:33

                                        chemikln >> Počítám tak za týden to už bude dobrý...