Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nlajdák - Profil | Út 1.4.2014 10:41:43

Tak ja mam splnino :-) cejn 40cm .....potesil a byl krasnej,cistej ...

    Nex007 - Profil | So 29.3.2014 22:37:31

    VYDRA33 >> a na jakejch ?

      NVYDRA33 - Profil | So 29.3.2014 20:16:33

      hantís >> Stále na prd ale na rybníkách to prý bere.

        Nhantís - Profil | So 29.3.2014 19:01:32

        tak jak to chlapi vypadá na přehradě

          Nchemikln - Profil | St 26.3.2014 17:21:49

          tak jsem dorazil z přehrady , první letošní rybačka bohužel bez záběru , ale bylo tam krásně :)

            Ncarloz - Profil | St 26.3.2014 11:46:50

            VYDRA33 >> tak jo díky za info a at Ti hezky berou!

              Nchemikln - Profil | Út 25.3.2014 19:28:19

              VYDRA33 >> chystám se taky odpoledne jak se vyspím po noční , poprvé letos na rybách tak jsem na to zvědavej :)

                NVYDRA33 - Profil | Út 25.3.2014 19:22:36

                chemikln >> já jedu odpoledne

                  Nchemikln - Profil | Út 25.3.2014 19:16:44

                  nejede chlapi zítra někdo na přehradu ?:)

                    NVYDRA33 - Profil | Út 25.3.2014 17:42:18

                    carloz >> Zdar na přehradě na gumák povolení nepotřebuješ protože ho tam nikde neparkuješ je to i plavebním zákoně,já ze člunu normálně chytám a je to supr věc.

                      NPoolBilly - Profil | Út 25.3.2014 13:51:50

                      carloz >> jj to bude asi lepší

                        Ncarloz - Profil | Út 25.3.2014 12:00:15

                        PoolBilly >> Jasný.. koukal jsem, že tam dělaj výběrový řízení na novýho správce..Uvažuju že se vyprdnu na člun a rovnou si tam pujčim lodku.

                          NPoolBilly - Profil | Út 25.3.2014 11:23:03

                          carloz >> nejdřív si tam zavolej kdy tam úřadujou,je to nějak komplikovaný,přebírá to novej správce abys tam nejel zbytečně

                            Ncarloz - Profil | Út 25.3.2014 11:08:28

                            Glasy >> jo děkuju Ti - asi se zajedu zeptat rovnou do toho ryb. domova to bude nejlepší..

                              NGlasy - Profil | Út 25.3.2014 10:32:12

                              carloz >> nejsem si moc jistý, ale loni nafukovací čluny nemusely mít povolení. jen "pevná plavidla"...povolení kdyžtak vydávají myslím že Vikleticích a bylo za 100kč(možná 150kč).na rok

                                Ncarloz - Profil | Út 25.3.2014 10:22:05

                                Zdar kolegové, mám jednu otázku týkající se lovu z nafukovacího člunu na Nech. přehradě a to sice takovou zda-li potřebuji něaké povolení k lovu z nafukovacího člunu? V soupisu revírů je napsano lov z loděk jen s povolením poh, nebo něco podobnýho a me zajímá jestli se to vztahuje na všechna plavidla nebo jen na lodky a pramice předem díky za názory a odpovědi .

                                  Nchemikln - Profil | Út 18.3.2014 11:04:53

                                  tak zítra si jdu konečně pro povolenku a v pondělí konečně po zimní odmlce za krásami rybolovu :)

                                    NPoolBilly - Profil | So 15.3.2014 23:09:54

                                    chemikln >> jo je to dobrý spolupracujou, ale na tření je brzo voda je studená

                                      Nrybar2010 - Profil | So 15.3.2014 20:47:54

                                      Tam jsem jezdil jako malý kluk . Rybařinu mě naučil strýc Alois Vinč a jeho kluci Vráťa a Jirka. Moje první velká ryba cejn 54 cm a byl vrácen vodě. A to se psal rok 1974 . Moc krásná voda a ty vlny .

                                        Nchemikln - Profil | So 15.3.2014 20:37:41

                                        tak jak chlapi ? jak to kouše na přehradě a co cejni už se začínají třít ?