Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | St 12.3.2014 11:19:21

tak jsem se dnes byl podívat na přehradě jen tak na kukačku u potoka a té vody je opravdu málo, jinak nikde ani noha :)

    Nchemikln - Profil | Út 11.3.2014 22:44:18

    hantís >> neměla by být povolena , pokud je to teda pravda ale mluví se o tom :)

      Nhantís - Profil | Út 11.3.2014 17:44:39

      a jak to vypada letos s non stopkou prej je žádano ale vysledek nevim

        NFinnnp - Profil | Po 10.3.2014 19:25:39

        hantís >> Vlastně se dá chytat po celém obvodu nechranic.Břehy jsou bez vody tak 80m od porostů.Pod dubama už je venku ostrov asi tak metr nad hladinou.V létě asi bude veselo.

          Nhantís - Profil | Po 10.3.2014 13:11:19

          dnes jsem jel kolem a chybí hodně vody takže místa k chytání je všude hodně tak žádnej strach o mista
          a jak to vypada s ulovky už se něco pochytalo

            Nex007 - Profil | Pá 7.3.2014 20:32:34

            to je zlé , tak to nevím kam se zítra vrtnu

              NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 20:16:43

              ex007 >> poslední info co mi říkal kolega co tam má chajdu,bylo,že to tam leden a únor likvidovali kormoráni

                Nex007 - Profil | Pá 7.3.2014 20:13:53

                chlapy nemáte zprávy jestli to něco dělá na Hradci ?

                  NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 20:11:06

                  kary.com >> věřím,budu tam i zejtra

                    Nkary.com - Profil | Pá 7.3.2014 20:08:41

                    PoolBilly >> Děkuji za nabídku, určitě něco domluvíme :-)

                      NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 20:03:37

                      kary.com >> ozvat se můžeš kdykoli,bude mi potěšením,bývám tam poměrně často

                        NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 19:36:10

                        doktor72 >> vím počítal sem je,nás tam bylo sedum

                          Ndoktor72 - Profil | Pá 7.3.2014 19:33:18

                          PoolBilly >> Já jenom, že vás tam bylo taky jako psů. U nás se to tam střídalo. Během toho dopoledne snad deset rybářů.

                            NWright - Profil | Pá 7.3.2014 19:31:03

                            kary.com >> tak nachytalo se tam toho dnes poměrně dost.

                              NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 19:31:01

                              doktor72 >> pšššššt nežaluj :-))

                                Ndoktor72 - Profil | Pá 7.3.2014 19:29:46

                                PoolBilly >> Ty jsi seděl u smeťáku?

                                  NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 19:28:41

                                  kary.com >> vím koukal jsem z povzdálí kukrem,bylo to tam jak na závodech, já dnes lapil 5 cejnů a 6 malejch kapř dobrá zábava

                                    NWright - Profil | Pá 7.3.2014 19:28:33

                                    kary.com >> moment prověřím tvá slova

                                      Ndoktor72 - Profil | Pá 7.3.2014 19:28:23

                                      kary.com >> Taky přidávám jedno foto z dneška, tentokrát Pavla

                                        Nkary.com - Profil | Pá 7.3.2014 19:25:05

                                        PoolBilly >> Jo, pod rybářkou už Radek taky říkal. :-)
                                        Tak příště až pojedem tak dáme vědět, aby nás bylo víc :-) dneska tam bylo lidí jak v létě, ale neviděl jsem že by někdo něco chytil. My jsme měli tři rybky :-)