Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 19:21:31

kary.com >> tak o mně beze mně,tak to je pěkný asi sjedu dolů výtahem a kopnu mu do dveří :-)) ale jinak se tam říká vodamíle a nebo pod rybářkou

    Nkary.com - Profil | Pá 7.3.2014 19:15:55

    PoolBilly >> Neboj mluvili jsme o tobě :-) chválil jsem ta tvá krmítka. My tam říkáme u lodiček, ale ten název vodamíle jsem ještě neslyšel

      NPoolBilly - Profil | Pá 7.3.2014 19:12:44

      kary.com >> to ti to ten lovec co je na fotce neřekl,toho znám já zase dobře :-))

        Nkary.com - Profil | Pá 7.3.2014 18:59:19

        Wright >> Já to tam neznám, teprv se učím :-) byl jsem tam párkrát, ale místní názvosloví ještě neumím :-)

          NWright - Profil | Pá 7.3.2014 18:53:13

          kary.com >> myslel jsem, že jsem poznal, kdes chytal. Podle tvé reakce zřejmě ne.

            Nkary.com - Profil | Pá 7.3.2014 18:52:24

            Wright >> ?????? nechápu :-)

              NWright - Profil | Pá 7.3.2014 17:32:28

              kary.com >> vodamíle?

                Nkary.com - Profil | Pá 7.3.2014 17:13:45

                Dnes pár záběrů bylo :-)

                  Nchemikln - Profil | Pá 7.3.2014 13:24:16

                  PoolBilly >> to je dobře :)

                    NPoolBilly - Profil | Čt 6.3.2014 22:24:29

                    chemikln >> a fungujou dneska sem je otestoval

                      Nchemikln - Profil | Čt 6.3.2014 22:21:21

                      PoolBilly >> ty budu krásně lítat, a rychle padat ke dnu ,na nechranky ideální:)

                        NPoolBilly - Profil | Čt 6.3.2014 10:38:52

                        doktor72 >> ta forma je 45g

                          Ndoktor72 - Profil | Čt 6.3.2014 10:26:40

                          PoolBilly >> Pěkný krmítka, v jakých vahách máš ty formy?

                            NPoolBilly - Profil | St 5.3.2014 22:45:23

                            chemikln >> včera přišel materiál na krmítka a to hle sem z toho udělal tak je hned otestuju :-))

                              NPoolBilly - Profil | St 5.3.2014 22:35:30

                              chemikln >> jj díky :-))

                                Nchemikln - Profil | St 5.3.2014 20:19:53

                                PoolBilly >> tak úspěšný lov :)

                                  NPoolBilly - Profil | St 5.3.2014 9:41:17

                                  lajdák >> jj náhoda je někdy blbec,taky na ni sázím :-)) proto dneska koupím v chomáči červi a zejtra hurá na ně
                                  edit: mám tajný zprávy kde to jde :-))

                                    NPoolBilly - Profil | St 5.3.2014 9:38:40

                                    chemikln >> kdepak nezadařilo,za chvíli vylezli po vlasci ven ohřát se na sluníčko :-))

                                      Nlajdák - Profil | Út 4.3.2014 20:07:36

                                      PoolBilly >> tak ja vim ze je to studene preci....ale verim v nahodu a to je preci krasne na te rybarine krasne preci..jinak ja uz byl 2x a stacilo si sahnout a byla sakra studena :))

                                        Nalda2211 - Profil | Út 4.3.2014 17:56:58

                                        PoolBilly >> sala dobra :-)))))))))