Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Út 4.3.2014 17:36:57

PoolBilly >> a na hnojáky se šálou se zadařilo ? :D

    NPoolBilly - Profil | Út 4.3.2014 15:47:23

    lajdák >> právě je to hlavně o počasí,co doma když je na sluníčku tak fajn,ale voda je fakt ještě studená,musel sem hnojákům dát šálu jinak nechtěli do vody :-))

      Nlajdák - Profil | Út 4.3.2014 15:38:44

      Studena je,ale kdo to ma vydrzet kdyz vyleze slunicko??a kdo vi nahoda je blbec :))

        Ncarloz - Profil | Út 4.3.2014 11:35:29

        krom toho voda je taky ještě dost studena..

          Nchemikln - Profil | Po 3.3.2014 20:38:50

          Vendys 65 >> ne ne letos jsem tam ještě nebyl nechám jim ještě tak 14 dní , v noci je stále zima :) počkám až se ještě více oteplí

            NVendys 65 - Profil | Po 3.3.2014 20:00:07

            chemikln >>
            Čus,já pojedu v neděli,v sobotu musím do práce,ale neděli mám volnou,ještě vybrat nějaké místo,chci zkusit už na položenou,přes den je už docela hezky tak by snad se mohlo něco lapit.Ty jsi tam už letos byl?

              Nchemikln - Profil | Po 3.3.2014 13:03:55

              Vendys 65 >> taky se tam v nejbližší době chystám :)

                NVendys 65 - Profil | Ne 2.3.2014 19:08:55

                chemikln >>
                Ahoj,byl jsem se tam podívat v týdnu,když jsem jel okolo a překvapilo mě,jak je tam málo vody,o výkendu tam asi zajedu na rybačku.

                  Nchemikln - Profil | Ne 2.3.2014 15:44:56

                  Vendys 65 >> tolik vody tam letos ani nebude :)

                    NVendys 65 - Profil | Ne 2.3.2014 9:39:01

                    Karlosak >>
                    Čus,tady to je za tím můstkem,když pojedeš okolo nějakého parovodu až k vodě,je tam panelka,tam si můžež nechat auta a uvidíš na něj,ale dost upuštějí tak je tam méně vody,tahle fotka je z minulého jara.

                      Nex007 - Profil | Ne 2.3.2014 8:51:22

                      martcv >> jojo plotice pamatuji a okouni dopadli stejně

                        Nmartcv - Profil | So 1.3.2014 23:39:11

                        Karlosak >> cejny možná jo....ale na plotice můžeš takřka zapomenout....dříve byli běžné i čtyřicítky, ale dneska nechytíš skoro žádnou
                        populaci plotic nenažraný lidi a pak sumci skoro zlikvidovali.....kdo to zažil dříve každé jaro na Želině by mohl vyprávět

                          NKarlosak - Profil | So 1.3.2014 22:45:47

                          Vendys 65 >> Moc děkuji.
                          Našel jsem to na mapě a vypadá to moc dobře...už se těším na cejny.:-)

                            NVendys 65 - Profil | So 1.3.2014 21:22:28

                            Karlosak >>
                            Čus,policejní zátoka je směrem na elektrárnu Tušimice,tak pojedeš směrem na Tušimice a v zatáčce je takový můstek,tak můžež odbočit buď před a nebo za ním a dostaneš se k vodě,tam budeš mít auto skoro za zadkem.To že ti nikdo nevleze do auta,to ti nikdo nezaručí.

                              NPoolBilly - Profil | So 1.3.2014 9:59:08

                              Karlosak >> tak při tomhle způsobu lovu,kterej uvádíš je těžko poradit nějakej flek,vzhledem k tomu,že hladina klesla už o 3m tak jsou ty mělčiny bez vody,tak nevím

                                Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 23:00:19

                                alda2211 >> ty ryby budou po celé přehradě jen je přelstit a myslím si , že kapříci kolem 20 kg + tam určitě budou plus další trofejní ryby

                                  NKarlosak - Profil | Pá 28.2.2014 22:33:43

                                  Vendys 65 >> Moc děkuji za rady,akorát nevím kde se nachází policejní zátoka...a chci se zeptat jestli parkování je bezpečné,co se týče zlodějů nebo vandalů.

                                    Nlajdák - Profil | Pá 28.2.2014 21:23:42

                                    Zdar kluci...tak ja 2x na rybach na chate a ani tuk....jsem kus od nuda plaze na hloubce...jeste to chce par dni...kamos byl na pritoku a taky nic....snad se brzo dockame

                                      NVendys 65 - Profil | Pá 28.2.2014 21:23:13

                                      Karlosak >>
                                      Čus,nevím jestli ti dobře poradím,ale pokusím se o to.Na Nechranicích bývá dost často plno,tak se my někdy stává že si nemám kam sednout,já chodím chytat za policejní zátoku,dá se tam dobře zajed autem a je tam táhlá mělčina a nebo před hrází odboč k vodě a běž si sednout dozadu na ty kameny směrem k tušímicím,tam by jsi mohl být sám,ale přes sezónu vyraž dost brzo aby jsi si našel místo,které ti bude vyhovovat.

                                        Nalda2211 - Profil | Pá 28.2.2014 20:56:39

                                        chemikln >> kdyz vyjizdis ze zatoky tak na tom zlomu jsem kdysi videl mensi hejno kapru a dva byli fakt velky ze jsme tam neco nalovili ale takove jsem tam nikdy nevidel rok na to zakazali bivak a to me fakt nastvali snad nekdy....