Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NKarlosak - Profil | Pá 28.2.2014 13:22:40

Dobrý den pánove,mám k Vám prosbu...chtěl bych chytat na Nechranické přehradě a to na plavanou na malé brčko asi tak 5 až 8 metrů od břehu v hloubce 1,5 až 2 metry...druh ryby cejn..plotice. Pocházím z Litvínova a ještě jsem nikdy nebyl na Nechranické přehradě. Proto Vás prosím o radu,kam mám zajet autem a kde je dobré místo pro můj způsob lovu...samozřejmě všechny ryby pouštím. Rád chytám sám,tak aby to nebylo příliš fregventované místo.
Předem Vám moc děkuji za kladné odpovědi. Karel Fait.

    Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 11:49:03

    PoolBilly >> přesně tak :)

      NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 11:42:57

      chemikln >> jj uvidíme

        Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 11:42:20

        PoolBilly >> uvidíme jak to bude vypadat s tou vodou :)

          NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 11:37:08

          chemikln >> já už dva pokusy udělal sice s čistou nulou , ale bylo fajne počásko,lidí bylo dost a pár cejnů se tam už chytlo

            Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 11:34:20

            PoolBilly >> uvidíme jak to bude letos vypadat počítám že koncem března bych mohl vyrazit pokusit štěstí :)

              NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 11:31:53

              chemikln >> tak snad je tam potkáš i letos,já za něma jezdím spíš na přítok

                Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 11:26:56

                PoolBilly >> na cejny se letos chystám do vadkovic , taky mělčina a minulý rok tam šli pěkní :)

                  NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 11:22:20

                  chemikln >> taky tak,na jaře i pěkný cejny,ale jak to bude letos kdoví přitomto stavu hladiny, no nevím

                    Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 11:18:53

                    PoolBilly >> tam je to dobrý , já hlavně tam chodím hned zkraje na tu mělčinu ,na boleny většinou :) ale zachytal jsem si tami pěkně kapříky sice menší ale hlavně je zábava :)

                      NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 11:16:11

                      chemikln >> jo tam taky nechávám auto,když zavítám občas k policajtům na hloubku hlavně na podzim,zatím se mi taky s ním nic nestalo

                        NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 11:13:24

                        Wright >> máš pravdu je to lužickej edit: název se vžil mezi lidi podle toho kopce,jak říkáš a spousta lidí ho používá dodnes, dík za upřesnění

                          NWright - Profil | Pá 28.2.2014 11:12:21

                          PoolBilly >> Čachovický je pouze vrch a ten je od místa, které máš na mysli vzdálen cca 300m vzdušnou čarou. Používání místonázvu "U Čachovičáku" se původně netýkalo potoka, ale kopce...dnes je to každému u zadele...

                            NWright - Profil | Pá 28.2.2014 11:08:28

                            chemikln >> Lužický potok

                              Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 11:04:04

                              PoolBilly >> no myslím to parkování hned u silnice , těsně za policejní zátokou , myslím že to je ten čachovický potok :) ale nejsem si zcela jistej :)

                                NPoolBilly - Profil | Pá 28.2.2014 10:34:02

                                chemikln >> to myslíš parkování u čachovickýho potoka

                                  Nchemikln - Profil | Pá 28.2.2014 10:27:36

                                  alda2211 >> zatím se mi tam nic nestalo :) tak doufejme , že to bude v pohodě :)

                                    Nalda2211 - Profil | Pá 28.2.2014 7:22:07

                                    chemikln >> u vadkovic ok. ale u mustku u potoka to je nebezpecny samej jamajcan :-)

                                      Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 22:45:29

                                      alda2211 >> já jezdím většinou k Vadkovicím a nebo na druhou stranu k potoku :)

                                        Nalda2211 - Profil | Čt 27.2.2014 12:54:21

                                        chemikln >> asi hodne zalezi z jake strany nechas auto......