Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 11:13:21

alda2211 >> tak s tím vjížděním to je fakt , a s tím nic nenaděláme já s tím teda problem nemám , na druhou stranu se mi ještě nestalo , že bych měl propíchaný gumy nebo vybrakovaný auto a vím , že pár lidem se to již stalo :)

    Nalda2211 - Profil | Čt 27.2.2014 10:59:11

    chemikln >> tak osobne vidim drancovani i prez den a uz jsem to tu videl ty co maji pramice v dobe treni candatu jezzdi k pritoku a tam je masej ukacka take v noci najizdi masit ale non stop v tom neni ale oni povoli non stop ale zakazou bivak a vjizdeni do zaplavovky coz je vwlka provokace :-)

      Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 10:47:43

      carloz >> jo takhle by to mělo být všude :)

        Ncarloz - Profil | Čt 27.2.2014 10:45:32

        No jo když potkáš postaršího dědulu co tě vklidu kontroluje s kterým prohodíš pár slov tak ten těžko něco zmůže proti něakejm hajzlům.. Jen kdyby chodili ve dvou ve třech tak už by to budilo jistej respekt. Loni jsem chytal na jednom rybníku a už se stmívalo takže to postupně každej začínal balit a já seděl až do tmy, najednou za mnou blik baterka a 3 chlapi dobrý večer RS a ani jeden nebyl menší než já a to mám přes 180 .. Takle by to mělo vypadat.

          Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 10:35:07

          carloz >> Já tam rybářskou stráž potkal naposledy před 4 lety a to ještě v zmiňovaném kempu a v dopoledních hodinách :) ani se jim nedivím , že na volnou plochu mimo kempy se jim moc nechce :)

            Ncarloz - Profil | Čt 27.2.2014 10:31:02

            Je teda pravda, že by to chtělo posílit kontroly RS - loni jsem tam potkal porybnýho na zahájení dravců a od tý doby nikdo nikde a to jsem tam několikrát spal i pod širákem..

              N1Mara - Profil | Čt 27.2.2014 10:29:59

              mamiwata >> Tak asi i víš, proč populace candáta je taková jaká je žé ?

                Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 10:19:48

                mamiwata >> tak jsi asi neviděl co se děje v kempu např, Vikletice , jeden člověk hlídá minimálně 5 prutů a nehledě na to , co záběr to ryba už nejde nazpátek do vody :), kdž by se to takhle dělo na celý přehradě , tak by to byla za chvíli mrtvá voda :)

                  Ncarloz - Profil | Čt 27.2.2014 10:19:36

                  zdravíčko pánové, známej byl letos na přítoku a ani brk.. Už se těšim až se tam letos dostanu tak uvidíme jak to pujde:)

                    Nmamiwata - Profil | Čt 27.2.2014 10:16:00

                    chemikln >> Chytám tady víc jak 30 let,a povětšinou jenom v noci,jezdím lodí po celý přehradě,ale takovou kovbojku co z toho děláš jsem neviděl:)

                      Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 10:10:29

                      mamiwata >> byl jsi někdy svědkem , jak to vypadá na přehradě při nonstop lovu v noci???? nechtěj to zažít :) ani rybářská stráž v noci radši nechodí na kontroly a dobře vědí proč :)

                        Nmamiwata - Profil | Čt 27.2.2014 10:05:38

                        chemikln >> Tomu drancování přehrady přispějou ty 4 hodiny denně v létě navíc?Nechápu...

                          Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 9:45:34

                          PoolBilly >> to máš pravdu :)

                            NPoolBilly - Profil | Čt 27.2.2014 9:44:17

                            chemikln >> njn zima žádná tak se dalo celej rok,moc si od nás ty šupinatý neodpočinuly

                              Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 9:27:08

                              PoolBilly >> přesně tak :).... zasejc bude drancování přehrady hlava nehlava , ryba neryba :)

                                NPoolBilly - Profil | Čt 27.2.2014 9:22:44

                                chemikln >> jj vím,nepotěšil jste mně a ani já vás nepotěším...:-))

                                  Nchemikln - Profil | Čt 27.2.2014 9:19:07

                                  PoolBilly >> tak to není moc pozitivní zpráva .......

                                    NPoolBilly - Profil | Čt 27.2.2014 8:38:39

                                    chemikln >> bylo zažádáno o vyjímku na další 2 roky,takže pokud ji MZ schválí tak bude opět nonstop lov povolen od zahájení dravců

                                      Nchemikln - Profil | St 26.2.2014 21:49:57

                                      VYDRA33 >> tak to je dobře :) taky jsem byl proti nonstop lovu :) není nad to kdž má člověk u vody klid :)

                                        NVYDRA33 - Profil | St 26.2.2014 21:37:15

                                        chemikln >> konečně to zrušily a okolo mého fleku bude klid