Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 13:03:36

Luger46 >> akorát se mi zdají moc dlouhý, dva roky jsem odchytal 10ft ..

    NLuger46 - Profil | Čt 18.1.2024 12:35:49

    cuchak >> paráda👍

      Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 11:10:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Luger46 >> tak už přišli....

        Ncuchak - Profil | So 13.1.2024 10:28:22

        Luger46 >> tak jsem se konečně dokopal a objednal ty F.B.C od Sportexu ...
        osazeno to bude navijáky Shimano Ultegra 14 000 XSE ..😋

          NHynek.N - Profil | St 27.12.2023 18:48:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak dnes ostrý test dle plánu. Než se dostanu k prutu, tak bylo přenádherně,sluníčko,bezvětří, ráno těsně nad nulou a přes den to vyšplhalo na 10.
          A k prutu. Tiboron RS 3 . 2,70 20 gr.
          Akce prutu je Fast a je to opravdu rychlík, ale není to rychlo tuhá tyčka .S TP 4000 ideálně vyvážený, na hubu nepadá ani náznakem, on je opravdu lehký na to jsem u sportexu do teď nebyl zvyklý a to je blank v laku.
          Gramáž víceméně,,odpovídá ,, uváděné toleranci 8-32, nejlépe mi na něm seděla 10 guma s 15g hlavičkou. Spodní hranice tak
          10 guma a 10g hlava, lehčí hlava už není cítit. Já bych dal ideální rozptyl 15-30g.Létá to z něj opravdu pěkně,ale excelentní to není. Zase nejlépe s 15g hlavou.
          Prut má dlouhou ručku, větší očka (na zimu dobrý), blank je dostatečně citlivý,ale zase excelentní to není.Karbonové sedlo se drží dobře( tady jsem měl obavy) jJedná se o jednoznačně jigový prut, už to není taková ta sportexťácká ,,univerzálnost,,
          Mě sednul po všech stránkách a splňuje co jsem očekával a na co jsem ho pořizoval.A berte to prosím s rezervou je to jenom laický názor,nejsem žádný expert. A byl jsem na pískovně, hloubka do 6 m tvrdé dno.

            NHynek.N - Profil | Ne 24.12.2023 14:03:42

            Luger46 >> Uvidím až u vody jestli si budeme spolu rozumět. Na sucho to vypadá dobře. Musel jsem ho nechat pod stromeček , tak snad se ve středu dostanu k vodě ho vyzkoušet. O proti starému tiboronu to bude něco jiného, myšleno jiného né zaručeně lepšího. Uvidím . 😀 (ale krasavec to je)

              NLuger46 - Profil | Ne 24.12.2023 13:56:46

              Hynek.N >> No kujva že bude👌

                NHynek.N - Profil | Pá 15.12.2023 10:38:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Luger46 >> Dorazil ježíšek.Myslím že to bude ono.😀

                  NLuger46 - Profil | Čt 14.12.2023 13:20:49

                    Nkaluza - Profil | Út 28.11.2023 20:14:45

                      Nhaas - Profil | St 8.11.2023 15:48:53

                      >> mam Greys prodigy gt4 a pocitove by to melo byt nastejno ...kolega ma fbc a rekl bych podobny prut ....pouzivam 130 g .13 ft 3,5 lb treba vyzkouset bud a nebo 🤷

                        N - Profil | St 8.11.2023 15:23:21

                        FBC 12.5lft 3.5lb made in Germany,jakou žátěž

                          NLuger46 - Profil | Pá 27.10.2023 18:39:05

                          cuchak >> Revolt a FBC jsou i ve 12 ft. 3,25 lb ideální. Sám mám na hazeni FBC 3,25 lb.

                            Ncuchak - Profil | Pá 27.10.2023 18:17:40

                            Luger46 >> hoj, chci delší proutek, 12ft. akorát nevím jestli 3,25 nebo 3,5lb.

                              Ncuchak - Profil | Pá 27.10.2023 18:15:51

                              vundu >> díky, snad někdo poradí, když ne, dám to nějak sám .. 😉

                                NLuger46 - Profil | Pá 27.10.2023 17:57:04

                                cuchak >> Revolt nebo FBC 😉 dle chuti

                                  Nvundu - Profil | Pá 27.10.2023 17:32:48

                                  cuchak >> nechtěl jsem ti psát že foxi půjdou z domu...ikdyž jsem to hooodne tušil 😎😎
                                  Co je pro tebe delší hod???
                                  Poslední 2 roky už o sportexech nic nevím,takže já neporadím...
                                  Ale určitě se tu někdo najde. ...murphy, Luger... šílenců tu je dost 🤣🤣🤣😎😎

                                    Ncuchak - Profil | Pá 27.10.2023 16:30:08

                                    Tak jsem si byl hodit s novým Sportexem a paráda. Na to jsem hned dal Foxiky do bazaru a přemýšlím něco na delší hody. Poraďte co koupit,...než vychladnu. 🤗

                                      Ncuchak - Profil | Út 24.10.2023 12:42:01

                                      johny1 >> tak jsou doma, vypadají fakt dobře....

                                        Njohny1 - Profil | Po 23.10.2023 9:44:27

                                        cuchak >> Není zač, ať slouží... Na zdolávání super...