Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Nblum - Profil | St 24.1.2024 19:29:38

Vojtechvojtech >> chlapi dík za tipy teda vůbec mi to nezlehčujete

    NVojtechvojtech - Profil | St 24.1.2024 14:55:53

    blum >> Je to tak. A jak píše @murphyy - morion je taky příjemný prut. Mám ho ve 10ft 3 lb, kamarád má verzi právě tu 2,75lb. Akce je taky parabolická, nicméně potřebuje už větší zatížení pro ohyb. Ale určitě bude lépe házet než paragon. Takový univerzál řekněme. Z hlediska požitku ze zdolávání pak jasně vede paragon. Ono už ta ideální odhozovka - u paragonu cca 70 g, na ten morion 2,75 lb lze pověsit klíďo 90g. Dobře vyber.

      Nmurphyy - Profil | St 24.1.2024 13:58:41

      blum >> pripadne morion stalker 2,75, nebude taky ohybny ako paragon pricom stale sa pekne ohyna a aj pekne sa da hadzat

        Nblum - Profil | St 24.1.2024 12:48:48

        Vojtechvojtech >> tak competetion je ze hry našel jsem tabulku prutů při zatížení a paragon jde víc do paraboly moc dík za tip.Uvidím jak na tom bude ten rapid.

          NVojtechvojtech - Profil | St 24.1.2024 10:41:25

          blum >> Competetion není špatný prut, v té verzi 10ft a 2,75 lb ho znám. Chybu neuděláš. Ale oproti paragonu nemá tak hezkou zdolávací akci a je oproti němu mírně tužší.

            Nblum - Profil | St 24.1.2024 6:19:52

            Vojtechvojtech >> no ono je těch prutů co jsou v užším výběru víc,sportex rapid stalker ,paragon 10ft 2,75 lb,competetion cs5 10ft 2,75 lb,daiwa ninja 10ft 2lb,daiwa black widow 10ft 2 lb a od delphinu armada 10ft 2,5 lb,etna 9 ft 2,5 lb.Ze zdravotních důvodů jsem loňský rok odchytal s vláčákem do 50 gramů a užil jsem si,nej kapr 86 nevážen a 13ft 3,75 lb advancery zůstaly doma-půjdou do světa nevyužiji je.

              NVojtechvojtech - Profil | Út 23.1.2024 18:22:22

              blum >> Jasna vec. Sam bych byl zvedavy na ten rapid. Ale u nas to nikde, resp. nikdo nema. Tak pak dej echo.

                Nblum - Profil | Út 23.1.2024 14:07:55

                Vojtechvojtech >> ok zařadím do výběru. Díky za názor. Určitě si ten prut okouknu. Nejspíš budou na skladě až po FF.

                  Nmurphyy - Profil | Út 23.1.2024 11:26:46

                  Vojtechvojtech >> sorac, nevsimol som si ze si napisal cs-2 ;)

                    NVojtechvojtech - Profil | Út 23.1.2024 11:16:23

                    murphyy >> presne tak✌👌

                      Nmurphyy - Profil | Út 23.1.2024 11:05:53

                      Vojtechvojtech >> .

                        NVojtechvojtech - Profil | Út 23.1.2024 10:58:06

                        murphyy >> ano cs2. Vylozene zdolavaci cajky.

                          NVojtechvojtech - Profil | Út 23.1.2024 10:57:30

                          blum >> 2,75 lb.

                            Nmurphyy - Profil | Út 23.1.2024 9:16:15

                            blum >> tusim ze Paragon Carp v 10ft je len aktualna verzia CS-2
                            ale mozno ma niekto opravi

                              Nblum - Profil | Út 23.1.2024 8:46:12

                              Vojtechvojtech >> a jakou máš verzi?

                                NVojtechvojtech - Profil | Po 22.1.2024 21:49:57

                                blum >> mrkni tez paragon 10ft 2,75 lb. Ten mam ja, parabola, do plna 70 g + montaz a rozumne pva.

                                  Nblum - Profil | So 20.1.2024 14:42:38

                                  murphyy >> díky za názor. Měl bych strach házet s 80 g olovem max 50g . Ano chtěl bych zdolávací prut s parabolickou akcí na vodu bez vázek a do vzdálenosti cca 60 metrů.Cílová ryba kapr,amur 40-80. Až budou skladem kolem Ostravy tak je zajdu omakat.

                                    Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 19:35:17

                                    blum >> asi vela ludi to mat nebude, ale je to prut zdolavaci cize krasne sa bude ohynat taka semi az parabola by som povedal pricom stale tam bude rezerva pre este vacsiu silu, co sa tyka zatazi - tak na bezne vzdialenosti do 80m dajme tomu so 60-80g olovom v pohode, to uz budes citit na prute ako sa do toho mozes opriet, pri pomalsom nahoze samozrejme aj viac g..
                                    aby som to uzavrel, tento prut si beru specialisti ktori vedia co chcu, parabolicky kvalitny prut na zdolavanie a chytanie v strednych vzdialenostiach, pripadne do lode, vyvazky

                                    zo sportex.de ale to si zrejme uz cital:
                                    Any angler who prefers going after carp with slightly lighter tackle will love these rods. The blank, made of Japanese high-modulus carbon, has excellent damping characteristics for playing the fish. Every cast is superbly cushioned right down to the handle, which makes for first class fun when playing fish. And the backbone still has enough power in reserve to bring fish settled deep in the weeds up to the surface. Thanks to its compact format, the Rapid Stalker is also ideally suited for fishing from boats or in confined spaces. And it is far and away the master of precise casting up to middle distances. The top quality fittings include stable SIC guides, a robust DPS reel seat and a slim EVA rear handle. A fine addition for the enthusiastic carp hunter!

                                      Nblum - Profil | Pá 19.1.2024 13:26:15

                                      Zdravím pánové, neví náhodou někdo jak se chová RAPID STALKER při zdolávání a kolik toho snese na odhod? Jak 2 tak 2,25 libry.Děkuji