Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Nvundu - Profil | So 1.8.2015 15:46:36

Luger46 >> jsem rad, ze jsi rad, cekame na ty fotky

    NLuger46 - Profil | Pá 31.7.2015 8:53:59

    vundu >> tak už sou doma, není to žvejka ani žádný tvrdý kolík, parabolický prut. Uvidíme u vody ale znám kolegův ve 2.5 lb a tenhle je o něco málo tvrdší. Sem spokojenej :)

      Nvundu - Profil | Čt 30.7.2015 22:56:22

      Luger46 >> jasna vec, a mrskni nam sem nejake foto a at poradne makaji,tvy novy delnici .-)))))))))

        Nking76 - Profil | Čt 30.7.2015 11:44:40

        Luger46 >> pak dej vědět jak to lítá.

          NLuger46 - Profil | St 29.7.2015 22:42:15

          vundu >> zítra je budu mít, o víkendu testnu u vody, nebudou to takový parádníci jak Acurixi co mám ještě ale zase dobří dělníci :)

            Nvundu - Profil | St 29.7.2015 19:55:20

            Luger46 >> ja si myslim, ze s jakym koliv sportakem neudelas chybu :-)))))))

              NLuger46 - Profil | St 29.7.2015 0:55:50

              king76 >> tohleto sem už vyladil na jiné sestavě, jen sem sbíral info o téhle libráži, ale dík :)

                NLuger46 - Profil | St 29.7.2015 0:54:21

                vundu >> já měl na krámu v rukách 2.75 a to se mě zdálo tak akorát, 3 lb už bude kolík, zvykl sem si spíš na měkčí pruty. No už sem objednal 2.75 tak se nechám překvapit. Vím, že sou jiné házecí mašiny ale když mě se Moriony tak líbí :) FBC sem zkoušel ve 2.75 a byly moc měkký, měkčí jak mý Acurixi.

                  Nvundu - Profil | Út 28.7.2015 20:03:58

                  Luger46 >> jdi do 3lb a naloz jim 100g a pokud umis slusne hazet, tech 120m das celkem dobre, kmen mej do 0,28mm na odpal davam uz jen FC a problem s tim nemam

                    Nking76 - Profil | Út 28.7.2015 18:10:02

                    Luger46 >> kup si tuhší na odhoz,záleží jaký máš kmenový průmer silonu taky to podle toho lítá a dát na to správnou gramáž olova pěkně to sladit,a hlavně vyzkoušet jaká gramáž bude nejidealnější.

                      NLuger46 - Profil | Út 28.7.2015 13:34:59

                      čus chlapi, jáké máte zkušenosti s Morionem 3.6 m a 2.75 lb? Potřebuji se s něma dostat odhozem cca ke 120 m. Házet umím myslím slušně. Prut se mě moc líbí ale nevím jak se s něma háže.

                        Nmurphyy - Profil | St 8.7.2015 0:54:06

                        Luger46 >> jo, kazdy to berie podla svojich poziadaviek, ja napr s morionom vyvazam, tak je pre mna ok 10000 technium...pre inych bude napr vpohode volba 4000 navijak. velmi to uz spekulujeme sa mi asi zda :DD

                          NLuger46 - Profil | St 8.7.2015 0:38:10

                          murphyy >> xsc 5500 jsou akorát, původně jsem myslel, že budou veliké ale jsem ted s něma spokojený na stalkerech. Na hody jsou velmi dobré ale motání je lepší s většími navy aspon 10000 u ultegry. Já si na 3.6 m hůlky pořídil taky technia 10000.

                            Nmurphyy - Profil | St 8.7.2015 0:28:07

                            Luger46 >> no vidis to? :DD ja som uz skombinoval kde co, to bolo inak na vyvazku..
                            na klasiku nahod tie nove male ultegry rady C (xsC) sa ti zdaju velke? podla mna su to teraz jedny z naj specialov na klasicke nahody, ved zhodnotis, mozno si uz o tom aj pisal, idem v kazdom pripade prelistovat :))

                              NLuger46 - Profil | Út 7.7.2015 23:01:16

                              murphyy >> ty máš na stalkerech technia? :) a já myslel že malý ultegry co mám budou velký na moriona

                                Nmurphyy - Profil | Út 7.7.2015 22:34:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jeden aktualny na morion 10ft :)

                                  NKoci66 - Profil | Čt 2.7.2015 8:50:33

                                  Luger46 >> Já ti nevím..?! Asi je to lepší, ale já už mám všechny pruty stavěné a chtěl jsem zkusit něco jiného. Od Sportexu SRN po dlouhé komunikaci a neochotou jejích zástupce Mavep ( katastrofa ) mne bylo slíbeno, že mi pruty zapůjčí na zkoušku. Tomu říkám přístup k zákazníkovi. Jinak zásadně svůj vercajk již objednávám pouze a jen ze SRN - hlavně Shimano a Sportex. Povedlo se mi zlomit špičku na HF nový model - 2 měsíce ani vida ani slechu. Napsal jsem do Sportexu a hned věděli o čem je řeč a hrozně se divili, že mne nikdo nedal žádnou informaci. Říkám pořád - tady si už nic nekoupím. Přístup němcu je úplně jiný. Mavep je zástupce Sportex pro ČR a oni nemají ani pruty na ukázku, alespoň tedy dle místního prodejce od nás, který bere zboží od Mavep. Jo, ono by šlo, ale víte ...musíte si je objednat.. Hovada, prut za ty prachy a kupovat poslepu

                                    NLuger46 - Profil | Čt 2.7.2015 0:04:09

                                    Koci66 >>není za ty prachy si lepší postavit prut?? Sportexi jsou skvělý, mám moriona stalkera a měl jsem i Specimeny ale dát za sériovku 15+ nebo 20 tis. nevím nevím, já chtěl Brilanty a nakonec mě Pípal postavil Acurixi. A ted vím, že sem udělal dobře. Můj názor Sériový prut do deseti tisíc, samosebou od sportexu :)

                                      Nmurphyy - Profil | St 1.7.2015 21:44:14

                                      vundu >> jaaj tvoj zapis som si nejak nevsimol :) a dokonca ani to ze flekos sa odregistroval, no nic uz :)

                                        NKoci66 - Profil | St 1.7.2015 21:29:52

                                        vundu >> Diky kolegove, uz bohuzel neni registrovany -:(
                                        Skoda, jdu hledat dal