MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | So 28.5.2016 9:47:41

Mi!d@72 >> asi ne vcera stacilo :))

    NMi!d@72 - Profil | So 28.5.2016 8:56:42

    PETLOV >> ...tak co dnes?jdeš,já budu dělat tak to nedám :o(((

      NMi!d@72 - Profil | Pá 27.5.2016 22:14:37

      PETLOV >> ...já ne,nestihám,je to samej problém,a co měl Mira za bonus???

        NPETLOV - Profil | Pá 27.5.2016 21:57:46

        Mi!d@72 >> miron to mel dnes i s bonusem k tomu karaskovi :)

          NPETLOV - Profil | Pá 27.5.2016 21:56:02

          Mi!d@72 >> co ty byl jsi nekde ?

            NPETLOV - Profil | Pá 27.5.2016 21:55:18

            Mi!d@72 >> tak dnes fiasko total ale bylo pekne :)

              NMi!d@72 - Profil | Čt 26.5.2016 16:25:51

              PETLOV >> nééé,novej návazcovej matroš na feeder,v úterý na Tofě byl trochu rachot...opět bez háčku,jinak asi pěknej kapř :o)))

                NPETLOV - Profil | St 25.5.2016 14:48:47

                Mi!d@72 >> co jsis koupil v mavepu za dobroty pro rybky ?....nebo to bylo pro tebe :))))

                  NMi!d@72 - Profil | Po 23.5.2016 21:37:10

                  PETLOV >> ...tak dnes jsem zmapoval další úsek B2+kousek B3 :o)))

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 22.5.2016 22:10:21

                    ...dva malí násaďáci a několik jelčáků,ale mám jiné poznatky

                      NPETLOV - Profil | Ne 22.5.2016 18:44:42

                      Mi!d@72 >> tak jsem se ukecal a byl jeste zkusit,ale samej karas...tak uz jsem doma a pivecko a hokej :)....a co na becve zadna ryba ?????

                        NMi!d@72 - Profil | Ne 22.5.2016 15:17:47

                        PETLOV >> včera na Bečvě

                          NPETLOV - Profil | Ne 22.5.2016 12:30:35

                          Mi!d@72 >> Dnes nejdu...vcera odpoledne jeden karas,na vecer jsem to musel ukoncit....jsem griloval :))

                            NMi!d@72 - Profil | Ne 22.5.2016 10:07:06

                            PETLOV >> tak dneska znovu ???

                              NPETLOV - Profil | So 21.5.2016 11:58:42

                              Mi!d@72 >> vcera opet jeden Rusak :)

                                NMi!d@72 - Profil | So 21.5.2016 7:44:48

                                PETLOV >> ...tak kolik jsi včera toho nepůvodnho druhu zamrazil???

                                  Nbart.bm - Profil | St 18.5.2016 20:35:30

                                  Mi!d@72 >> já su laik v tomhle...odborník si ty :o)

                                    NPETLOV - Profil | St 18.5.2016 20:22:55

                                    bart.bm >> taky si myslim.

                                      NMi!d@72 - Profil | St 18.5.2016 20:21:28

                                      bart.bm >> ...ale olej čistej,asi benzín :o)))