MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nbart.bm - Profil | St 18.5.2016 20:18:32

PETLOV >> to se proflákne kdo to byl...časem určitě....

    NPETLOV - Profil | St 18.5.2016 20:13:22

    bart.bm >> To nevim,ale stopy vedly az k brane...dal nevim :)

      Nbart.bm - Profil | St 18.5.2016 20:08:39

      PETLOV >> to asi daleko nedojel....

        NPETLOV - Profil | St 18.5.2016 20:04:16

        Mi!d@72 >> tak uz se na lyskach nekomu podarila urvat olejova vana na parkovisti o ten obrubnik.

          NMi!d@72 - Profil | So 14.5.2016 7:37:38

          PETLOV >> ...dneska jdeš na rusáky nebo bude odpočinek...???

            NPetko - Profil | Pá 13.5.2016 20:15:20

            Ve dnech 14. – 15. 5. je na úseku mezi železničním mostem a mostem Míru zákaz rybolovu na pravém břehu z důvodu konání rybářských závodů (Krajský přebor Územního svazu severní Moravy a Slezska a Divize v LRU feeder). Prosíme o respektování zákazu. Na místě bude vyznačeno cedulemi.
            Děkujeme za pochopení.

              NPETLOV - Profil | Po 9.5.2016 20:47:14

              Mi!d@72 >> ten osel se ubije sam v chlastu :))....jinak prak dobry :))

                NMi!d@72 - Profil | Po 9.5.2016 17:55:25

                PETLOV >> čus,viděls na bazaru tohle???tomu říkám prak,a kdyby na tebe zase Pepík řval ty k...wóóó,tak jednou ranou :o)))

                  NPETLOV - Profil | Ne 8.5.2016 10:01:13

                  Mi!d@72 >> nejedu dneska mam konecne odpocinkovej den....aspon to tak zatim vypada :))

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 8.5.2016 9:51:46

                    PETLOV >> jedeš se tam podívat ?

                      NPETLOV - Profil | Ne 8.5.2016 9:42:12

                      Mi!d@72 >> Bude na chate u rybnika jak jsem ti psal.

                        NMi!d@72 - Profil | Ne 8.5.2016 9:33:28

                        PETLOV >> jako Mira,myslel jsem,že bydlí v paneláku :o))jedeš???

                          NPETLOV - Profil | Ne 8.5.2016 9:19:30

                          Mi!d@72 >> v OL se bude dnes grilovat :))

                            NMi!d@72 - Profil | Ne 8.5.2016 8:53:13

                            PETLOV >> nevím co se naselo ani nevín,co jste sklidili :o)))

                              NPETLOV - Profil | Ne 8.5.2016 8:48:31

                              Mi!d@72 >> CO se naseje to se sklizi :)))))))

                                NMi!d@72 - Profil | Ne 8.5.2016 8:32:15

                                PETLOV >> ...tak kde máš ty macky...nebo nebylo nic???

                                  NMi!d@72 - Profil | Čt 5.5.2016 21:03:29

                                  PETLOV >> tak dnes cca dvě hoďky B2...a super :o)))

                                    NPETLOV - Profil | St 4.5.2016 20:28:25

                                    Mi!d@72 >> pivečko si dam urcite :))

                                      Nbart.bm - Profil | Út 3.5.2016 20:26:32

                                      Mi!d@72 >> jj už :o)

                                        NMi!d@72 - Profil | Út 3.5.2016 20:17:57

                                        bart.bm >>... už ???