MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | St 1.6.2016 18:10:32

PETLOV >> opět mega...kilo???

    NPETLOV - Profil | Út 31.5.2016 22:33:49

    Mi!d@72 >> tak ted jsem dorazil...dalsi amuros :))

      NMi!d@72 - Profil | Út 31.5.2016 16:39:26

      PETLOV >> aby tě z toho netrefil šlak,takle na noc :o)))

        NPETLOV - Profil | Po 30.5.2016 23:32:36

        Mi!d@72 >> ale na Novych mlynech si dame kalisek :)

          NPETLOV - Profil | Po 30.5.2016 23:31:14

          Mi!d@72 >> ja radsi knedlo vepro zelo :)

            NPETLOV - Profil | Po 30.5.2016 23:29:05

            Mi!d@72 >> nepij vis ze uz to neni jako driv :)

              NMi!d@72 - Profil | Po 30.5.2016 21:13:42

              PETLOV >> petlov - 30.5.2016 17:04:15 >> ...s a l u t :o)))

                NMi!d@72 - Profil | Po 30.5.2016 19:18:17

                PETLOV >> ...a pak že neberou,mučáčos :o)))

                  NPETLOV - Profil | Po 30.5.2016 17:04:15

                  Mi!d@72 >> Cus tak prave vytazen a vracen vode kapr supik 78cm !!!....Karlos....foto je !!

                    NPETLOV - Profil | Ne 29.5.2016 21:57:54

                    Mi!d@72 >> jj....snaha byla ukrutna,ale .....:))))

                      NMi!d@72 - Profil | Ne 29.5.2016 20:29:53

                      PETLOV >> ...tak co mučáčoš,dal jsi jim dneska pořádně pokouřit...???

                        NMi!d@72 - Profil | Ne 29.5.2016 8:36:18

                        ...včera na Bečvě...

                          Nbart.bm - Profil | So 28.5.2016 21:16:16

                          Mi!d@72 >> jooo takhle si to myslel :-)

                            NMi!d@72 - Profil | So 28.5.2016 17:52:00

                            bart.bm >> jj,ale z benzínovýho motoru,z ropáku by to byla jiná kalamita...!!!

                              NPETLOV - Profil | So 28.5.2016 13:20:32

                              bart.bm >> jj obcas se zadari...taky si myslim ze to chce brzy z rana.

                                Nbart.bm - Profil | So 28.5.2016 13:18:08

                                PETLOV >> taky si myslim...jinak rano tam meli jen dva lovci kapra v saku 50 a 47 prej berou jen cejni a karas...

                                  NPETLOV - Profil | So 28.5.2016 13:14:24

                                  bart.bm >> to je jasny urval vanu :))

                                    Nbart.bm - Profil | So 28.5.2016 13:00:16

                                    Mi!d@72 >> to bude motoracek na Lyskach....aspon tak smrdi :-)

                                      NPETLOV - Profil | So 28.5.2016 11:59:37

                                      Mi!d@72 >> japonec :))..........ze dna neslo nic,jsou ve sloupci ne-li tesne pod hladinou.

                                        NMi!d@72 - Profil | So 28.5.2016 9:52:54

                                        PETLOV >> HIFI ???