MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

bart.bm - Profil | Út 3.5.2016 20:07:12

Mi!d@72 >> SZ nedorazila :o)))

    Mi!d@72 - Profil | Út 3.5.2016 20:06:29

    PETLOV >> deš si dát jedno točený a rezeň (pro rozhodčího dvě porce) :o)))

      Mi!d@72 - Profil | Út 3.5.2016 20:03:55

      místopředseda MO Přerov on 28.4.2016 v 7:49

      PETRŮV ZDAR!
      Vážené rybářky, vážení rybáři, přátelé Petrova cechu. Tímto jen připomínám, že v sobotu 7.5.2016 jsou rybářské závody na revíru 471 006 Bečva 2A – Laguna I, které začínají v 5,30 hod zápisem do závodů (podrobnější informace máte ve složce diskuze).
      Jako každý rok jsou pro Vás nachystány pěkné ceny, v zápisném do závodů máte poukázku na stravné – 1x oběd (polévka uzená + řízek a bramborový salát), 1x svačina (nějaký páreček atd.), 1x káva a 1x točené pivečko (ZUBR).
      Dále to nebudu rozvádět, jako každý rok se na Vás všechny moc těším, jako každý rok si to naše setkání pěkně užijeme, nějaké kapříky na závody do vody přidáme, zázemí v restauraci také máme, počasí snad bude pěkné, takže PŘIJDĚTE ZÁVODIT, ale třeba i jen posedět !!! Vezměte sebou i Vaše kamarády rybáře z jiných organizací.

      Jen ještě prosba: Kdyby se našel ještě někdo z našich rybářů, který by si chtěl odpracovat brigádu na rok 2016 jako ROZHODČÍ na závodech, tak se mně co nejdříve ozvěte na tel 732 552 553. Chybí mi ještě 2 rozhodčí. Díky.

      Ještě jedna záležitost. Následující den, tj. 8.5.2016 (neděle) se uskuteční závody dětí – viz upoutávka v aktualitách.

      místopředseda ČRS, z.s., MO Přerov

        bart.bm - Profil | Út 3.5.2016 20:03:12

        Mi!d@72 >> no a já to jinak pochopil :D

          Mi!d@72 - Profil | Út 3.5.2016 20:02:33

          PETLOV >> koupil jsi novej podběrák nebo je to ten zapomenutej ???

            Mi!d@72 - Profil | Út 3.5.2016 20:01:03

            bart.bm >> myslel jsem to trochu jinak :o))) SZ

              bart.bm - Profil | Út 3.5.2016 19:54:09

              Mi!d@72 >> jestli je to v poho to nevím ale prostě se to na jaře stává...některé roky plavalo u nás pár kaprů hore břichem a některé roky to byl hodně smutný pohled....

                Mi!d@72 - Profil | Po 2.5.2016 20:37:03

                bart.bm >> takže to je v pohodě...a tam kde nejsou zdechliny ani smrt nemá co brát :o)))

                  bart.bm - Profil | Po 2.5.2016 20:29:36

                  PETLOV >> tohle je normální....vyrůstal jsem vedle rybníku kde každé jaro pošlo daleko víc kaprů a nikdy se otrava neprokázala....Dokonce jeden rok pošli kapři jen od cca 50cm nahoru..menší tam nebyly.

                    PETLOV - Profil | Po 2.5.2016 19:53:36

                    Tak podberak dnes vracen....diky kluci :))

                      PETLOV - Profil | Po 2.5.2016 9:37:37

                      Pres tyden jeden muj kolega zapomnel na lyskach podberak...pokud by se zde nasel poctivi nalezce....tak se ozvete diky.

                        PETLOV - Profil | Po 2.5.2016 9:33:51

                        NA LAGUNĚ UHYNULI KAPŘI, PODLE RYBÁŘŮ PŘIROZENĚ

                        http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=40830&kw=NA%20LA​GUNE

                          PETLOV - Profil | Ne 1.5.2016 20:31:36

                          Mi!d@72 >> tak dnes jsem byl na chvilku.....kapri kolem 46cm a tenhle sumííík na foukačku :)))

                            PETLOV - Profil | Ne 1.5.2016 8:52:03

                            Mi!d@72 >> to je skoda....zradla bylo dost :)) a pivecka taky :))

                              bart.bm - Profil | So 30.4.2016 13:07:27

                              Mi!d@72 >> ani jednu...jen jedna zapsana ryba...kapr 50cm...z 11ti lovcu.

                                Mi!d@72 - Profil | So 30.4.2016 12:52:31

                                bart.bm >> v práci,doufám,že jsi zabavil aspoň pět povolenek :o)))

                                  bart.bm - Profil | So 30.4.2016 11:01:08

                                  Mi!d@72 >> kdes byl ráno...na Lýskách lidí jak na poště po důchodu a ty nikde :o)))

                                    Mi!d@72 - Profil | So 30.4.2016 7:31:20

                                    PETLOV >> tak odvoz jsem nesehnal,dnes pokračování???

                                      PETLOV - Profil | Čt 28.4.2016 20:21:25

                                      Mi!d@72 >> Tak nalozeno a uz je to doma...zitra te cekam v plne síle :))

                                        PETLOV - Profil | St 27.4.2016 21:09:13

                                        Mi!d@72 >> jj...doufam ze ho lapnem...vim ze tam je 1,5m má :))