MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 18:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Mi!d@72 >> jinak jsem byl dnes na lyskach zkontrolovat stav,kraje od strhance jsou rozmrzle nekde i 5 metru a vzadu u pritoku cca 20metru....jestli bude dale tak teplo tak v patek uz se chyta .))

    NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 17:41:06

    Mi!d@72 >> nevidel,ale to mas tak jak...site a harpuny :)))))

      NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 17:15:20

      PETLOV >> ...pozor konkurence :-)))
      N Nabízím: Prodám precizní ruční práci závaží na tripod kapr! chceš mít závaží co nikdo nemá?hmotnost zavaží je 3,4kg rozměry sou na fotografiich..šupiny i ploutve sou všechny vařeny nerezem oko je bronzové fousy kapra sou též nerezové takže nehrozí že kapřík zrezne.kapřík má na krku ještě přívěšek pro šťestí ... 1200kč

        NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 17:08:52

        PETLOV >> ...nééé,tys mě viděl někdy něco hulit :-)))

          NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 14:37:53

          Mi!d@72 >> site a harpuny....ty jsi zase neco hulil ne :))))))

            NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 13:00:09

            PETLOV >> tam jsem všude chytal,nejsou tam normální ryby,natož prasokapře,a kdy začíná výprodej cajku...???...ale ty základní věci bych být tebou neprodával...sítě,harpuny atd.se vždy hodí :-))))))))))))))))))))))))

              NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 12:06:10

              Mi!d@72 >> muzes si vybrat ....je jich tam plno : )))
              http://www.crsmoprerov.com/mistni-organizace/reviry​-mistni-organizace/

                NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 11:52:05

                PETLOV >> ...kde se dá chytnout takovej prasokapř...???

                  NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 11:00:55

                  Mi!d@72 >>veprovej kaprik :)))

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 10:37:07

                    PETLOV >> ...tak to máš lačes :-)))

                      NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 9:36:28

                      Mi!d@72 >> jj :))

                        NMi!d@72 - Profil | Ne 7.2.2016 9:23:44

                        PETLOV >> ..už jsem myslel,že máš nějaký vyřizování a ty už byls na výzvědy :-)))

                          NPETLOV - Profil | Ne 7.2.2016 9:16:04

                          Mi!d@72 >> tak Prerovsky uz je rozmrzly komplet a na becve uz se lapl jeden kapr 66cm.

                            Nking76 - Profil | So 6.2.2016 20:57:34

                            Mi!d@72 >> Tak hlavně,že bude mládež kde chytat.Určitě vytáhnou z vody zajímavé poklady :-)))

                              NMi!d@72 - Profil | So 6.2.2016 20:19:26

                              king76 >> ...to víš,nakonec je to skládka...a pod hladinou jsou samé poklady,a mládež se tam vyřádí :-)))

                                Nking76 - Profil | So 6.2.2016 19:19:16

                                Mi!d@72 >> Ty pneumatiky to je hnus velebnosti.

                                  NMi!d@72 - Profil | So 6.2.2016 13:05:48

                                  ...pár fotek z nového revíru pro mládež...jen nechápu proč ty větve dali na ostrov...:-)))

                                    NMi!d@72 - Profil | So 6.2.2016 8:27:14

                                    PETLOV >> ...zdar,tak co Lýsky,nejsou už rozmrzlé...???kuwa včera se zase dařilo :-(((

                                      NMi!d@72 - Profil | Čt 4.2.2016 15:20:59

                                      PETLOV >> ...ale ti rusáci,to je unikum :-)))

                                        NMi!d@72 - Profil | St 3.2.2016 22:12:17

                                        PETLOV >> kecat umíš,skoro bych ti věřil,kdybych tam nebyl :-)))