MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | St 3.2.2016 18:01:50

Mi!d@72 >> skoro te poznavam...naposledy s prutem mivardi :)))))

    NMi!d@72 - Profil | St 3.2.2016 17:16:42

    PETLOV >> ...nejlíp si odpočinu u vody :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=R33TAlvB-KM

      NMi!d@72 - Profil | St 3.2.2016 8:16:32

      PETLOV >> ...dnes neděláš že máš tolik času...???se stav na kafe,ale dopoledne :-)))

        NMi!d@72 - Profil | Út 2.2.2016 20:14:26

        PETLOV >> prodat

          NPETLOV - Profil | Út 2.2.2016 20:11:01

          Mi!d@72 >> co s tou lodi ?....budes ji chtit pro sebe ?...echo a motor asi taky.

            NMi!d@72 - Profil | Út 2.2.2016 19:55:16

            PETLOV >> prodáváš echo+motor...???

              NPETLOV - Profil | Út 2.2.2016 19:06:30

              Mi!d@72 >> popremyslej co stou lodi co mame.....asi bude k mani i echolot a motor !!

                NMi!d@72 - Profil | Út 2.2.2016 17:53:03

                PETLOV >> ...tady něco od J.V.
                http://www.jvelectronics.cz/cz/produkty

                  NMi!d@72 - Profil | Út 2.2.2016 8:46:19

                  PETLOV >> ...chuť by byla,ale ten čas a love nééé :-)))

                    NPETLOV - Profil | Út 2.2.2016 8:08:31

                    Mi!d@72 >> ja myslim ze muzes jen se ti nechce :)))

                      NMi!d@72 - Profil | Po 1.2.2016 21:05:16

                      PETLOV >> ...já si takovej lačes nemůžu dovolit,leda že bys mi sehnal fleka u vás :-)))

                        NPETLOV - Profil | Po 1.2.2016 20:32:38

                        Mi!d@72 >> pohodicka...velmi prijemne,mel bys taky zajit :))))

                          NMi!d@72 - Profil | Po 1.2.2016 20:27:03

                          PETLOV >> ...kuwa ta masérka tě asi moc zmastila,nééé...???

                            NMi!d@72 - Profil | Po 1.2.2016 15:29:24

                            PETLOV >> tos neříkal,že jedeš až večír na thajskou masáž :-)))

                              NPETLOV - Profil | Po 1.2.2016 15:27:53

                              Mi!d@72 >>teprve pojedu :))

                                NMi!d@72 - Profil | Po 1.2.2016 15:27:18

                                PETLOV >> ...tak jak,namasejrovanej :-)))

                                  Nbart.bm - Profil | Ne 31.1.2016 18:10:46

                                  Mi!d@72 >> myslíš od Travise29 tu diškuz o kaprech roku 2016?v poho Travis mi psal ... beru to z rezervou :o)))

                                    NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 17:56:41

                                    bart.bm >> ...ne,tam,kde tvůj zápis byl již smazán...a to se mi tak líbil :-)))

                                      Nbart.bm - Profil | Ne 31.1.2016 17:51:39

                                      Mi!d@72 >> s tím autobusem??