MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 17:50:45

bart.bm >> ...pěkně jsi to napsal do té cezurované carp diškuze :-)))

    Nbart.bm - Profil | Ne 31.1.2016 17:19:41

    Mi!d@72 >> :o))))

      NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 17:10:42

      bart.bm >> ...tak piš...už se nemůžu dočkat :-)))

        Nbart.bm - Profil | Ne 31.1.2016 13:46:35

        Mi!d@72 >> napíšu do Blesku známému co tam dělá...budeš mít lowe i popularitu páč s takovou fotkou se nemohou pyšnit ani lovci Nessie :o))))

          NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 12:22:04

          PETLOV >> ...kterej...??? SZ :-)))

            NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 12:21:20

            ...no tak teda jóóó...u ostrova :-)))

              NPETLOV - Profil | Ne 31.1.2016 12:11:47

              bart.bm >> lochnessku jsem nevidel asi jsem malo vyvoleny :)))) a ten rybnik jsou takove zadni vratka.

                Nbart.bm - Profil | Ne 31.1.2016 12:04:16

                PETLOV >> copak??na Lýskách řádí Lochnesska?...Všichni o ní mluví,ale jen vyvolení ji viděli? :o))))))

                  NPETLOV - Profil | Ne 31.1.2016 12:03:40

                  Mi!d@72 >> volal jsem kamosovi (znas ho taky)...dlouho jsme se nevideli a tak mi rikal ze ma svuj rybnik tak muzem lapat za hubicku :)))

                    NPETLOV - Profil | Ne 31.1.2016 11:32:32

                    Mi!d@72 >> kdoví cos tam zas videl,ale kdyz uz tak jsi mohl udelat foto,ale kdyz neni co fotit tak to asi fotecka nebude :)))))

                      NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 10:34:10

                      PETLOV >> ...a tady řádil zoubek :-)))

                        NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 10:31:41

                        PETLOV >> ...hledej šmudlo,hledej...dnes máš druhou šanci :-)))

                          NPETLOV - Profil | Ne 31.1.2016 10:26:10

                          Mi!d@72 >> ale ten tvuj objev pod ledem jsem nikde nenasel a to jsem to prosel poctive !!

                            NMi!d@72 - Profil | Ne 31.1.2016 8:54:02

                            PETLOV >> ...i eskimáci už migrovali na sever,jen po nich zbyli zbytky iglů na ledě :-)))

                              NPETLOV - Profil | Ne 31.1.2016 8:12:00

                              Vcera prochazka na lysky....jeste je to pod ledem,ale uz to pomaly taje :))..jestli ty teploty vydrzi tak do tydne uz se bude sedet...,mozna :))

                                NMi!d@72 - Profil | Pá 29.1.2016 22:31:44

                                PETLOV >> ...kurňa,ty máš známosti :-)))))))

                                  NPETLOV - Profil | Pá 29.1.2016 22:07:50

                                  Mi!d@72 >> jo presne ten.

                                    NMi!d@72 - Profil | Pá 29.1.2016 21:54:09

                                    PETLOV >> kterej,ten Sobotka :-)))

                                      NPETLOV - Profil | Pá 29.1.2016 21:03:52

                                      Mi!d@72 >> Dnes mi volal Bohus jak to vypada na rybniku...uz je nedockavy :)))

                                        NMi!d@72 - Profil | Čt 28.1.2016 15:19:15

                                        PETLOV >> brigádu můžeš zaplatit i v naturále...
                                        BRIGÁDNICKÁ POVINNOST

                                        1. ODPRACOVAT 6 PRACOVNÍCH HODIN
                                        2. OD 1.1.2016 DO 31.12.2016
                                        3. Úhrada zaplacením 600,- Kč dospělí dorost 400,-Kč
                                        4. Ženy, děti a držitelé průkazu ZTP a ZTPP jsou osvobozeni
                                        5. NATURÁLNĚ dospělí 200 kg obilí-šrot dorost 100 kg