MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | Čt 28.1.2016 15:12:00

PETLOV >> Jako v dubnu. Teploty budou i nadále připomínat spíše jaro :-)))
http://www.novinky.cz/domaci/393093-jako-v-dubnu-te​ploty-budou-i-nadale-pripominat-spise-jaro.html

    NPETLOV - Profil | St 27.1.2016 18:08:09

    Mi!d@72 >> i na mrkev chytnes peknou stiku a objevil jsem dalsiho medveda ten je az na konci,ale to bude nejakej ledni :)))))
    https://www.youtube.com/watch?v=E9E9s-NCOMI

      NPETLOV - Profil | Út 26.1.2016 19:28:38

      Mi!d@72 >> Uvidim jak to stihnu.

        NMi!d@72 - Profil | Út 26.1.2016 8:46:12

        PETLOV >> ...zítra mám 9:00-9:30 práci tak přijeď tak na osmou...

          NMi!d@72 - Profil | Út 26.1.2016 8:43:45

          Takto to vypadá v plné sezóně... :-)))

            NQutar - Profil | Ne 24.1.2016 20:41:34

            bart.bm >> ja bych to s tim bordelem nevidel zas tak hrozne. Jedno kreslo a tri gumy. Neco motorovka a je to. Spis ze uz tam ani nejsou zadny brehy a ani voda. Jedna strana od ostrova je prumerna hlobka cca 30cm a druha vzdy tak zaroste ze pokud nepouzuju hrabe s s dvema autolanama tak nemas kde chytat a to za chvilu opet zaroste. Mozna udelat lavku na ostrov. Jinak pukud bude brigadka rad dorazim. Fandim pokud se to nekomu podari ale proste tomu bez bagru a pod. neverim. Nevim jestli jeste stale zahradkari cerpou vodu driv to bylo natahany do vsech osad. To by taky asi pomohlo ale urcite by se jim to nelibilo

              NMi!d@72 - Profil | Ne 24.1.2016 11:20:16

              PETLOV >> ...no jóóó,tam je to něco jiného,čerstvej vzduch atd.ne jak tady v Přerově...

                NPETLOV - Profil | Ne 24.1.2016 11:09:33

                Mi!d@72 >> to je tam kde i Musovsky medved podceni sve sily :))))

                  NMi!d@72 - Profil | Ne 24.1.2016 10:57:41

                  PETLOV >>... co to je NM...???

                    NPETLOV - Profil | Ne 24.1.2016 10:33:36

                    Mi!d@72 >> na NM muzes tam te nikdo neuvidi :))))))

                      NMi!d@72 - Profil | Ne 24.1.2016 10:31:19

                      PETLOV >> ...já už to radši nechávám na vás...a je mi dobře... :-)))

                        NPETLOV - Profil | Ne 24.1.2016 10:10:32

                        Mi!d@72 >> mel bys taky zajit nekdy mezi nas za kulturou :)))))

                          NPETLOV - Profil | Ne 24.1.2016 10:08:01

                          Mi!d@72 >> To vis spanku neni nikdy dost :)))

                            NMi!d@72 - Profil | Ne 24.1.2016 10:00:45

                            PETLOV >> ...tak jak to včera dopadlo...???chtěl jsem se stavit a ty už spíš...:-)))

                              Nbart.bm - Profil | So 23.1.2016 11:52:15

                              Mi!d@72 >> požádáme vojsko a v rámci cvičení Nato uskuteční potápěčské manévry za dohledu místních bezdomovců kteří se postarají o následný odvoz kovového odpadu do sběrny....ve zkratce...nahlásí se že v Hliníku je nevybuchlá bomba a oni ho vyčistí no a jak tam najedou zavoláme wongy s rychlím občerstvením a uděláme z toho atrakci s čínskými nudlemi a rohlíky v párku..... :o))))))))

                                NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 11:37:39

                                bart.bm >> na masařky se.u(kakám)ať remcají,dokonce bych to odhlasoval pouze na schůzi výboru,ale budiž,jen si myslím chlapi,že netušíte co je pod hladinou,a sám nevím jak to z tama dostat.

                                  Nbart.bm - Profil | So 23.1.2016 11:28:36

                                  Mi!d@72 >> Zdarec.chápu ale zas na druhou stranu proč brát rybářům stávající revír....ikdyž v něm plave prd (ale čí vinou v ní plave jen voda) a udělat z něj louži pro dorost čímž by hladovci přišly o další krvavou vodu po vysazení a zas by jen remcali že svaz to zmršil že s takovou nebudou mít kde chytat atd.....takhle si myslím je to jak koza a vlci :o)) a ten nájem je směšný..spíše symbolický co chce majitel za Hliník.A na zvelebování už jste 3 o:)))) to je za 30hod kus práce :o))))))

                                    NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 11:27:18

                                    RST >> ...souhlas,jen mám pocit,že ten pramen,co tu lokalitu napájel,je nějakej vyschlej,takže ta menší půlka,kde jsme s klukama chytali před 30ti rokama je dnes na suchu,pokles tak 1,5 m,a peníze z brigád,to probereme asi tváří v tvář na jaře v Zubr areně...tady né

                                      NRST - Profil | So 23.1.2016 11:15:09

                                      Mi!d@72 >> Mildo všechno jde opravit, břehy uklidit a posekat, bordel odvést, s nežádoucí rybou si poradí dravci a s vodním rostlinstvem amur. Stačí aby byla v té vodě max hloubka cca 1,5m a má to řešení. Jen by místo odpracováno, při zaplacení brigády mělo být - placeno:-( Pak by bylo peněz dost..........

                                        NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 11:10:33

                                        bart.bm >> zdar,zkus nad tím trochu zauvažovat...z houna bič neupleteš,a když jó,tak si s ním nezamrskáš-tu vodu znám dokonale,a investice do téhle lokality je prostě nesmysl.Když bych chtěl teda něco pro ten rybářskej dorost tvořit,zkulturnil bych některej stávající revír,zřejmě M.Lagunu,revír je ve městě a svaz není daleko,i Přerovskej by nebyl špatnej pro mládež...a taky by potřeboval trochu kultury,aspoň jako za komančů...