MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nbart.bm - Profil | So 23.1.2016 10:45:13

-bedna- >> wokurko teď jsem vstal po noční a telefon je u pelechu .o)))) jdu pro něj

    N-bedna- - Profil | So 23.1.2016 10:42:34

    bart.bm >> Už se z tebe stává čilimník(jak označuje činovníky svazu Mrknato):-):-):-)
    Radši nemudruj a zvedni telefon.Ti volám a ty tady o nějaké louži,kterou tam udělal nějakej traktorista,když zapadl a nemohl se vyhrabat.:.-):-):-)

      Nbart.bm - Profil | So 23.1.2016 10:36:42

      Qutar >> a proč ho pro ty děcka neudělat místo kecání že se nic pro ně nedělá a podobných řečí...to že na něm chytal kde kdo a házel do něj bordel kde kdo je vina vlastníka který tuto vodu pronajal MO že se o něj nestaral.Nikdo neřekl že to bude lusknutím prstu,ale výhledově se počítá tuším se 3-4mi roky cca než se to dá do nějaké kultury.

        NPETLOV - Profil | So 23.1.2016 10:19:58

        Mi!d@72 >> no...nevim jestli globalniho :)),ale mozna probehne :))...ted jdu makat zdur.

          NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 10:13:01

          PETLOV >> ...já mám psáno odpracováno 10 h ,a pracoval jsem jen jednou,ale tady se stejně nic nevyřeší,takže dnes proběhne ten summit globálního opivnění...???

            NPETLOV - Profil | So 23.1.2016 9:55:29

            Mi!d@72 >> eternit fachčí a nevsteva neprobehla mozna dnes :)))

              NPETLOV - Profil | So 23.1.2016 9:54:32

              Mi!d@72 >> Splneno 10h. :)))

                NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 9:49:11

                RST >> ...ale hlavní problém je Ferdo v tom,že tam těch šest stovek položíš na dřevo,a zápis v členské legitce zní odpracováno...

                  NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 8:02:09

                  PETLOV >> ...tak co ten eternit...???fachčí...a výlet za Pepíkem proběhl...???

                    NRST - Profil | So 23.1.2016 7:44:38

                    Mi!d@72 >> Problém je v tom, že lidi nechtějí dělat. Položí pětikilo a svaze starej se.

                      NMi!d@72 - Profil | So 23.1.2016 7:41:14

                      Qutar >> jóóó,investice,už teď brečí,že nemají,a investice do této vody by podle mě byla velmi vysoká,a brigády by se měli dělat někde jinde,myslím,že by spousta našich revírů malou akci Z snesla :-)))

                        NQutar - Profil | Pá 22.1.2016 23:16:04

                        Mi!d@72 >> jo jeste sem tam loni s mojim malym chytl zelvu a dalsi byly videt. A po tom zelenym moru muzes pres leto prejit i na druhej breh. Na brigosku bych klidne dosel ale pochybuju ze tam neco jinyho nez ten karas prezije. A nac delat revir pro mladez kdyz si tam mohli zajit i decka bez papiru + vsichni ostatni. Bez nejake vetsi investice to dle mne nema smysl

                          NMi!d@72 - Profil | Pá 22.1.2016 21:40:24

                          RST >> ...tak koberec bych zrovna nepotřeboval,ale pneumatiky,křesla,pohovky a další jinej odpad ve vodě taky ne,dalším problémem stulík,přes kterej kolikrát nevytáhneš ani toho karáska,takže bych doporučil zdolávání násaďáků z lodi,a když zapřáhneš ten bagr,co jsme na něm stávali při koupání,tak je to uplně v ř..i,další výhodou tohoto nového revíru je totální zamoření tvou nejoblíbenější rybou,karasem stříbřitým,a taky se tam dá lapnout malá načervenalá rybka,zřejmě bejvalej obyvatel nějakýho zlikvidovanýho akvárka...taky si myslím,že naše mo má spoustu stávajících revírů,na kterých má hodně co dohánět,a ruku na srdce a hlavu na špalek,jestli kecám,tak proč neinvestovat tam,kde je to více potřeba,a nechat to pro mládež...viz. malá laguna...ale pokud má někdo pocit,že je všechno a všude tak,jak to má být,tak se asi brzy dočkáme revírů typu požární nádrž Vinary ap.

                            NRST - Profil | Pá 22.1.2016 18:46:52

                            Mi!d@72 >> Jako že by ti k vodě natáhli červený koberec??

                              NMi!d@72 - Profil | Pá 22.1.2016 15:28:48

                              Takže moje hodnocení je asi takové...

                              https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg

                                NMi!d@72 - Profil | Pá 22.1.2016 15:25:43

                                Docela mě zajímal nový revír Hliník a tak jsem se tam zajel podívat,ale kromě těch cedulí jsem nezaregistroval žádnou změnu :-(((

                                  NMi!d@72 - Profil | Čt 21.1.2016 16:25:17

                                  PETLOV >> ...tak jak zítra,mám si vzít pořádnou bundu a kulicha...???

                                    NMi!d@72 - Profil | Čt 21.1.2016 12:01:22

                                    spajda21 >> ...pokud Ti to šlo letos na jedničce,tak teda klobouk dolů...a na trojku potom rady nepotřebuješ :-)))

                                      Nsyrus - Profil | St 20.1.2016 19:57:40

                                      spajda21 >> Tak pokud docela dost chytáš tak si určitě poradíš.

                                        Nspajda21 - Profil | St 20.1.2016 19:47:37

                                        Zdravím, chtěl bych se zeptat.Chodím na Svrčov (471 198) na 1 rybník a docela dost chytám. Letos bych chtel chodit na 3 tak bych chtel poprosit o nejaké rady. Díky moc :D