MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMi!d@72 - Profil | St 20.1.2016 10:09:22

Qutar >> já si říkal,že tam bude nějaká přízeň :-)))

    NMi!d@72 - Profil | St 20.1.2016 10:06:42

    PETLOV >> tak už je to domluvený,a mi můžeme v klidu bumbat na Nonstopu...!!!

      NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 21:10:21

      Qutar >> ...tak to sorry,a když jsem u něho byl naposledy,tak tam stála stříbrná oktávka,mravenci lezli všude možně a plný auto cajku,tak jsem se ptal čí to je,řekl mi že Chaloupky,a že s tím jezdí do Tovačova na ryby...

        NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 21:04:40

        RST >> hmmm,zřejmě dobrej oddíl :-)))

          NRST - Profil | Út 19.1.2016 20:52:26

          Qutar >> EE:-) Ale co kdyby?

            NQutar - Profil | Út 19.1.2016 20:50:15

            RST >> Už slyšel že bych něco opravoval :-))))))

              NRST - Profil | Út 19.1.2016 20:48:39

              Mi!d@72 >> Voe Qatar opravuje tady:
              http://www.suzuki-prerov.cz/


              :-))))))

                NQutar - Profil | Út 19.1.2016 20:45:14

                Mi!d@72 >> Určitě ne

                  NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 20:44:12

                  Qutar >> zdar,nejezdíš náhodou k bráchovi s autem na opravy...???

                    NQutar - Profil | Út 19.1.2016 20:38:41

                    Kdyz jsem tam chytal jeste na podzim tak sem puvodne myslel ze ty cedule jsou nejaka recese ze si nekdo udelal srandu.

                      NQutar - Profil | Út 19.1.2016 20:36:21

                      Hlinik tam sem zacinal chytat tak mi to nedalo. Jako vsecky decka jsem tam zacinali. Bylo to pto mladez nebot jsme tam nepotrebovali papiry.

                        NRST - Profil | Út 19.1.2016 20:33:45

                        Qutar >> Týýýý vole co tu děláš?????

                          NQutar - Profil | Út 19.1.2016 20:32:34

                          Na hliniku chytam skoro 30let. Pred dlouhymi roky jsem s kamosem dovezli v kyblech z karlicku v tovacove a jeste autobusem asi 300karasu. Takze mozna za premnozeni karasu mohu mozna ja. Myslim ze stejne momentalne tam nic jinyho neprezije. Tak jedine jeste lini co tam byvali. Pokud by se s z toho mel udelat nejaky revir tak by se to muselo probagrovat a zkusit obnovit ty prameny co to tam napajely a zahradkarum zarazit vyceroavani. Proste letos vemu opet myho mladyho jako normalne a zajdu tam s jednim prutem a zase si nejaky nachytam. Myslim ze odlovem mych max 50ks rocne v tech milionovych hejnech nikomu neublizim

                            NRST - Profil | Út 19.1.2016 20:19:16

                            Jak to vidím tak v MO Přerov jsou jen dva členové:-) Milda a PETLOV.

                              NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 20:17:49

                              PETLOV >> ...tomu říkám kuwa lačes,nechat chytat ďecka na smeťáku :-(((

                                NPETLOV - Profil | Út 19.1.2016 20:08:40

                                Mi!d@72 >> budes si muset nejakeho mladeznika domluvit at ti nachyta :))...zatim pockame na nonstopacku s pepikem :)))

                                  NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 19:47:23

                                  PETLOV >> no nevím,kde teď budu chytat karásky...mo mě jen utvrzuje v mém postoji k letošku...!!!

                                  VODNÍ PLOCHA (revír) PRO NAŠI MLÁDEŽ

                                  Naší organizaci se podařilo od 1.11. 2015 uzavřít smlouvu o pronájmu rybníka v Předmostí (tzv. HLINÍK) od Pivovaru Přerov, a to na dobu neurčitou.

                                  Rybník je vyčleněn výhradně pro kategorii mládeže (dětí do 15-ti let věku) a mladí rybáři a rybářky se zde budou zdokonalovat v rybolovné technice, poznávání ryb a ostatních živočichů v jejich přirozeném prostředí a budou získávat kladný vztah k přírodě, protože o tento rybník budou i dle svých možností pečovat. Za tímto účelem bude přizpůsobena druhová výsadba ryb v této lokalitě.

                                  Bližší podmínky výkonu rybářského práva na tomto rybníku obdrží rybáři mládežníci při výdeji povolenky na rok 2016.

                                  Pro ostatní kategorie rybářů (starších 15-ti let) je rybolov (včetně chytání nástražních rybek) zakázán.

                                  Rybník a jeho okolí je v dnešní době v zanedbaném stavu a bude nutné tento stav postupně zlepšit. V zimním období chceme za účelem zlepšení tohoto neutěšeného stavu uskutečnit několik brigád v rámci brigádnických povinností členů MO Přerov.

                                  Výbor MO Přerov doufá, že se naši dospělí členové připojí k této akci a pomůžou tak vylepšit pro naše mladé rybáře okolí rybníčka.

                                  Zájemci o tuto brigádnickou činnost se mohou přihlásit v úřední hodiny na MO nebo na tel.číslo 736 643 724 – hospodář Zdeněk Doležel.

                                    NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 14:59:58

                                    PETLOV >> ...já jsem pochopil,hombrééé :-)))

                                      NMi!d@72 - Profil | Út 19.1.2016 14:58:55

                                      hosty >> ...nechytej tam,kde se chytat nedá jelikož se tam nesadí...zkoušej spíše Pánskej :-)))

                                        NRST - Profil | Po 18.1.2016 20:09:46

                                        PETLOV >> No proto:-)