MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPETLOV - Profil | Po 18.1.2016 20:07:52

RST >> napsal jsem to blbe...obcas je cca 1 za rok prohodim a pak mi padnou :))

    NPETLOV - Profil | Po 18.1.2016 20:05:29

    hosty >> zkus se zeptat i u vas v oseku mistnich rybaru,myslim ze ti tam chodi casteji a treba ti poradi :))...ja osobne tam nechodim,ale treba se ti nekdo ozve a poradi i tady.

      NRST - Profil | Po 18.1.2016 20:02:51

      PETLOV >> Ty vole a jak se to tak stalo že "vsazim uz nejakej ten rok bez prestavky" a "ze mi padly vzdy kdyz jsem je nevsadil" ???????? Čteš si občas co napíšeš?

        NPETLOV - Profil | Po 18.1.2016 19:59:27

        Mi!d@72 >> vsazim uz nejakej ten rok bez prestavky stejna cisla a zajimave je ze mi padly vzdy kdyz jsem je nevsadil :)))),ze by nahoda ??????...nebo to maji sakra dobre propocitane !!!

          Nhosty - Profil | Po 18.1.2016 18:34:35

          Chtěl bych se zeptat. Chodim na osecký a nemůžu skoro nikdy nic chytnout tak se chci zeptat jestli by jste mi nedali nějakou radu.( chytam druhým rokem) Díky

            NMi!d@72 - Profil | Po 18.1.2016 7:49:35

            PETLOV >> ...měl jsi si napsat svoje,třeba by z toho něco bylo...i když o tom dost pochybuju :-)))

              NPETLOV - Profil | Ne 17.1.2016 20:31:51

              Mi!d@72 >> kuwa spatna cisla jsi mi tam naprogramoval ani korunu jsem nevyhral :)))

                NPETLOV - Profil | Ne 17.1.2016 18:15:33

                Mi!d@72 >> zitra nevim kolik toho budu mit....jeste uvidim jak mi to vyjde.

                  NMi!d@72 - Profil | Ne 17.1.2016 9:40:41

                  PETLOV >> ...včera jsem to nestihal tak se stav zítra po jedné,bude tam měrovka,nedělá se...

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 17.1.2016 9:14:06

                    PETLOV >> ...jóó,vyhrát nějaký prašule by nebylo vůbec špatný :-)))

                      NPETLOV - Profil | Ne 17.1.2016 8:51:28

                      Mi!d@72 >> Jo...medveda toho uz ti nikdo neodpaře...mas vsechny predpoklady...brloh i zvukove efekty :)))))))

                        Nbart.bm - Profil | So 16.1.2016 20:09:20

                        PETLOV >> já tam jezdil před cca 10-12 lety a když jsem tam přijel loni poprvé za tu dobu na ryby tak to bylo jak návrat domů :o)))))))))))))))

                          NPETLOV - Profil | So 16.1.2016 19:46:04

                          bart.bm >> jj...je to paradicka...rad se tam vracim,ale casu malo :)))

                            Nbart.bm - Profil | So 16.1.2016 19:38:09

                            PETLOV >> máš přímo z D5 :o)))) https://www.youtube.com/watch?v=7T_v75SaLf4

                              NPETLOV - Profil | So 16.1.2016 19:26:48

                              Mi!d@72 >> uz aby nastal ten cas :)))))
                              https://www.youtube.com/watch?v=gOqv-VBrXeA

                                NPETLOV - Profil | So 16.1.2016 13:48:50

                                Mi!d@72 >> Uz se tam tesim na tu Palavu a taky jsem dnes vsadil a doufam ze u tebe v trafice to bude ten vyherní:)))).....

                                  NMi!d@72 - Profil | So 16.1.2016 10:21:27

                                  bart.bm >> ...a proto jsem si právě vsadil...!!!

                                    Nbart.bm - Profil | So 16.1.2016 10:06:50

                                    Mi!d@72 >> jo tyhle za lodějnicí....jj ty jsou na D5...taky bych tam vydržel celý rok ale prvně musím vyhrát eurojackpot :o))))))))))))))))))))))

                                      NMi!d@72 - Profil | So 16.1.2016 8:05:04

                                      bart.bm >> Díky,kolega tam má známého,kterej mu nechává za dobrej peníz jednu z těchto chatek,takže tam máme pohodu a auta nahoře na cestě...já osobně bych tam vydržel celej rok :-)
                                      http://www.chaty-musov.cz/kjara

                                        Nbart.bm - Profil | So 16.1.2016 7:38:42

                                        Mi!d@72 - 16.1.2016 7:24:17 > Na Palave je vzdycky nadherne...jezdil jsem tam spoustu let a od lonska zas zacinam.Akorat jsem musel moji koupit teplejsi spacak,aby mohla i na jare a podzim....v loni v zari ji prej uz byla zima :-) tak at se dari